صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 103

موضوع: آمریکا یا اروپا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

پیش فرض پاسخ : آمریکا یا اروپا

سلام من به راهنمایی دوستان نیاز دارم من امسال کنکور دادم و میخوام امسال یا مدیریت صنعتی بخونم یا مالی که احتمال اینکه مالی بخونم بیشتره چون میخواستم برای فوق فاینانس بخونم و میخوام برای فوق مهاجرت کنم
    من یکی از مهم ترین اولویت هام گرفتم فاند هست و همچنین بازار کار مناسب بعد از اتمام تحصیل . من در حال حاضر انگلیسیم حدود دو سال هست که تموم شده و میخواستم بدونم که الان کجا برای من مناسب تره امریکای شمالی یا اروپا چون میخواستم اگه اولویت اروپا هست از همین الان یاد گرفتن یه زبان اروپایی رو شروع کنم ( حالا یا فرانسه یا المانی )

Junior Member

سلام دوستان سه سوال کلی داشتم
    میخواستم بدونم بهترین سن برای رسیدن به امریکا و اروپا چ سنی هست ک چیزی رو از دست نداده باشی ؟
    مثل عشق حال و ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaq نمایش پست ها
    سلام دوستان سه سوال کلی داشتم
    میخواستم بدونم بهترین سن برای رسیدن به امریکا و اروپا چ سنی هست ک چیزی رو از دست نداده باشی ؟
    مثل عشق حال و ...
    همون 18-19 سالگی برای لیسانس بهترین موقع است اگه میخواید تجربه این دوران رو داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

ميشه بي زحمت جواب منم بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    همون 18-19 سالگی برای لیسانس بهترین موقع است اگه میخواید تجربه این دوران رو داشته باشید.
    اینایی که برای کارشناسی ارشد میرن نمیتونم عشق حال کنن و دوستیابی باحال پیدا کنن و اکیپی برن تفریح ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    سلام من به راهنمایی دوستان نیاز دارم من امسال کنکور دادم و میخوام امسال یا مدیریت صنعتی بخونم یا مالی که احتمال اینکه مالی بخونم بیشتره چون میخواستم برای فوق فاینانس بخونم و میخوام برای فوق مهاجرت کنم
    من یکی از مهم ترین اولویت هام گرفتم فاند هست و همچنین بازار کار مناسب بعد از اتمام تحصیل . من در حال حاضر انگلیسیم حدود دو سال هست که تموم شده و میخواستم بدونم که الان کجا برای من مناسب تره امریکای شمالی یا اروپا چون میخواستم اگه اولویت اروپا هست از همین الان یاد گرفتن یه زبان اروپایی رو شروع کنم ( حالا یا فرانسه یا المانی )
    سلام
    دوست عزیز من در مورد رشته شما به طور اختصاصی اطلاعی ندارم ولی در کل اینو باید بدونید که فاند برای فوق کمه و بیشتر فاندا برای دوره دکترا هستش. ضمنا شما چه بخواید برید اروپا چه آمریکا اولویت اول تقویت زبان انگلیسیتون هستش که باید برای اپلای نمره تافل یا آیلتس ارائه بدید.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.
    من امسال برای سوییس ETHاپلای کردم. استادم رو در همایش دیدم و پروپوزال نوشتم و .... اما بورس دولتی سوییس رو نتونستم بگیرم و استادمم گرنت نداشت!!
    الان نمیدونم برم امریکا یا روی همین اروپا تمرکز کنم... برای آلمان، اتریش... هدفم اینه که بتونم کار کنم بعد از PHD و اگر بخام بمونم شرایطتش برام مهیا باشه.
    از طرفی هم خیلی دلم میخاد دانشگاه خوب درست بخونم...
    به نظر شما همین استادم رو ول نکنم و بیخیال امریکا بشم و یا اینکه امریکا رو هم بذارم تو برنامه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

با سلام
    با توجه به این موج خیلی شدید و جدید پناهندگی از 2015 به بعد، آیا باید در مورد اروپا تجدید نظر کرد ؟
    آیا تاثیری داشته توی پذیرش و فاند واسه دکترا توی اروپا ؟

سلام
    اینکه میگن دکترا در اروپا معمولا فاند بیشتری میدن نسبت به آمریکا و کانادا، پس چرا قسمت نتایج پذیرش خلاف این رو نشون میده؟
    معمولا دانشگاه های اروپا حدود 2000 یورو فاند میدن در ماه که یه مقدارش هم مالیات کم میشه. اما در کانادا برای مثال، حداقل فاندهایی که میبینم سالی 20000 دلار به بالا تازه معاف از مالیات هست.
    ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام
    اینکه میگن دکترا در اروپا معمولا فاند بیشتری میدن نسبت به آمریکا و کانادا، پس چرا قسمت نتایج پذیرش خلاف این رو نشون میده؟
    معمولا دانشگاه های اروپا حدود 2000 یورو فاند میدن در ماه که یه مقدارش هم مالیات کم میشه. اما در کانادا برای مثال، حداقل فاندهایی که میبینم سالی 20000 دلار به بالا تازه معاف از مالیات هست.
    ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم
    2000 یورو ماهی، سالی چقدر میشه؟! 24 هزار یورو. تازه مالیات کم کنن میشه 2000 نه قبل کسر. فرض کن اصلا 4000 تا مالیات کم کنیم! میشه 20000 یورو.
    20000 یورو در همین لحظه معادل 22500 دلار هست!
    در ضمن بحث شهریه رو یادتون نره. بعضی دانشگاههای کانادایی شهریه رو هم از داخل همون فاندی که میدن میگیرن و در نتیجه کم میشه باز. از نظر ارزش پولی اره اروپا پول خوبی میده ولی استثناات هم داریم در آمریکا که پول RA زیادتری میگیرن که اونهم معمولا بسته به ایالت هست که گرونه بیشتر میگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)