صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : گرقتن اقامت پس از پايان تحصيلات

نقل قول نوشته اصلی توسط of نمایش پست ها
    سلام

کسی به شرکت زدن فکر کرده؟‌
    شما اگر مغازه هم داشته باشید می تونید در نصف زمان استخدام اقامت دائم بگیرید.
    این ثبت شرکت که میگن اینقدر ساده است؟
    اگه اینطوریه چرا همه شرکت ثبت نمی کنند و بمونن؟
    من در رشته tax law از لوند پذیرش دارم، می تونم یه شرکت خدمات و مشاوره حقوقی بزنم و اقامت بگیرم؟
    کجا میشه اطلاعات بیشتر پیدا کرد؟
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

پیش فرض پاسخ : گرقتن اقامت پس از پايان تحصيلات

نه دوست من، پیچیده ست و برنامه ریزی خاصی می خواد. البته کار نشد نداره ولی کلاً یکی از راههای اقامت گرفتنه اما صرفاً ثبت شرکت کمکی نمی کنه. شما باید در سیستم پیچیده مالیاتی و اقتصادی سوئد بتونین درآمد زایی و اشتغالزایی کنین و سالانه بیلان مناسب ارائه بدید. می تونین پیگیرش باشید ولی اصلاً راحت و پیش پا اقتاده (مثل ایران که 3 روزه می شه شرکت زد) نیست!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    این ثبت شرکت که میگن اینقدر ساده است؟
    اگه اینطوریه چرا همه شرکت ثبت نمی کنند و بمونن؟
    من در رشته tax law از لوند پذیرش دارم، می تونم یه شرکت خدمات و مشاوره حقوقی بزنم و اقامت بگیرم؟
    کجا میشه اطلاعات بیشتر پیدا کرد؟
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

اوضاع و شرايط و سختي كار پيدا كردن بعد از اتمام تحصيلات در سوئد چطوري هست؟ ايا در مدت 1 ساله ميشه كار مناسب واسه اقامت رو پيدا كرد يا نه؟

بر اساس قانون جدیدی که یک ماه قبل به تصویب رسیده دانشجویان دکتری دوره 4ساله براشون مانند کار کردن تلقی میشه و میتونن بعد از 4سال با پیدا کردن یک کار مرتبط اقامت دائم بگیرن:
    http://www.migrationsverket.se/Engli...t-of-July.html
    این لینک معتبر هستش دوستان؟‌اگر آره که به شادی بپردازیم!

Junior Member

سلام اگه تو مدت تحصیلی، همراه بتونه کار پیدا کنه آیا میتونیم درخواست ویزای کار بدیم. من شنیدم درخواست ویزای کار باید خارج از مرزهای سوئد باشه
    حالا اگه من ویزا بگیرم ولی همسرم با توجه به تخصص فنی بتونه کار مناسبی پیدا کنه میتونیم ویزای کاری بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

میتونی به اداره مهاجرت ایمیل بزنی امیدوارم جواب مثبت باشه وممکنه که اگه ازاداره مهاجرت بپرسی بگه که همراه بایدخارج سوئدتقاضابده.در این صورت اجازه کارتا3ماه رو بررسی کن. برای اجازه کارتا 3 ماه ،شرطش اول ،ورودبه سوئدو بعد از ورود ،تقاضای اجازه کاراست.میتونه همراه شما اینطوری درخود سوئدشروع به کارکنه .موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Spring12 نمایش پست ها
    سلام اگه تو مدت تحصیلی، همراه بتونه کار پیدا کنه آیا میتونیم درخواست ویزای کار بدیم. من شنیدم درخواست ویزای کار باید خارج از مرزهای سوئد باشه
    حالا اگه من ویزا بگیرم ولی همسرم با توجه به تخصص فنی بتونه کار مناسبی پیدا کنه میتونیم ویزای کاری بگیریم؟

Junior Member

سلام.بعد از اتمام مقطع دکترا در سوئد تا چه مدتی اجازه پیدا کردن کار رو داریم و ویزا تمدید میشه؟ کار باید مرتبط به رشته باشه؟
    مثلا در آلمان بعد از اتمام تحصیل به مدت 2 سال اجازه پیدا کردن کار داریم و ویزا به مدت 2 سال تمدید میشه.
    ممنون

Junior Member

Yes, if your partner found a job she/he could apply for working visa . you dont need to be outside Sweden

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    اوضاع و شرايط و سختي كار پيدا كردن بعد از اتمام تحصيلات در سوئد چطوري هست؟ ايا در مدت 1 ساله ميشه كار مناسب واسه اقامت رو پيدا كرد يا نه؟
    It depends on your education, experience and Swedish language . Some can find it during education and some never found it,,

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak22 نمایش پست ها
    سلام.بعد از اتمام مقطع دکترا در سوئد تا چه مدتی اجازه پیدا کردن کار رو داریم و ویزا تمدید میشه؟ کار باید مرتبط به رشته باشه؟
    مثلا در آلمان بعد از اتمام تحصیل به مدت 2 سال اجازه پیدا کردن کار داریم و ویزا به مدت 2 سال تمدید میشه.
    ممنون
    طبق قانون جدید ویزای دائم می گیرید و مشکلی برای ماندن در سوئد نخواهید داشت
    چه کار پیدا کنید و چه نکنید - ویزای دائم هم تمدیدش طبق شرایط خودش هست که تا خلاف بزرگی نکنید تمدید می شه
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)