صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 91

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    طبق قانون جدید ویزای دائم می گیرید و مشکلی برای ماندن در سوئد نخواهید داشت
    چه کار پیدا کنید و چه نکنید - ویزای دائم هم تمدیدش طبق شرایط خودش هست که تا خلاف بزرگی نکنید تمدید می شه
    ممنون
    پس این قانون اجرا میشه؟
    آخه من توی یکی از سایت ها خوندم که این قانون تصویب نشد!!

سلام دوستان
    من می خواستم ببینم در فرم ها برای این سوال بالاخره چی بنویسم: برنامه شما برای بعد از دوره تحصیل چیست؟ من تو مقطع دکترا در سوئد قراره ادامه تحصیل بدم.
    آیا اگر الان بگم می خوام بعد از دکترا برگردم، بعدا دوره دکترا را برای پاس سوئدی به حساب نمیارند؟ تو یکی از پست ها خوندم که جدیدا اینطوری شده.
    اگر هم بگم که می خوام بعد از دکترا بمونم و کار کنم، ممکنه ریجکت بشم. چون تا جایی که می دونم نباید اینو گفت.
    هم این قضیه ی RP برای من مهمه و هم اینکه نمی خوام ریجکت بشم به خاطر این نکته.
    لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه. من باید مدارکمو سابمیت کنم.
    با تشکر

Junior Member

در سایت مهاجرت برای اقامت دانشجویان دکترا به این صورت گفته شده:

Permanent residence permits for doctoral students

If you have lived i Sweden and held a residence permit for studies at a PhD-/doctoral level for a total of 48 months over the past seven years, you may be granted a permanent residence permit. Studies at a PhD-/doctoral level are studies that will lead to a licentiate degree, licentiate degree in design, doctoral degree or a doctoral degree in design. You do not need to have completed your education.

https://www.migrationsverket.se/Engl...-a-permit.html

سلام دوستان.
    من کارشناسی حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 14/5 دارم.
    و قصد دارم به سوئد واسه اقامت دائم مهاجرت کنم.
    می خواستم ببینم با این معدل و دانشگاه میتونم پذیرش ارشد بگیرم توی سوئد و بعد از اتمام تحصیلات چجوری میتونم اقامت دائم بگیرم؟

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

شما معدلتون پایینه و شانس کمی برای پذیرش مستر در سوئد دارین البته اگه میخواین پذیرش بگیرین باید این پایین بودن معدل رو با نمره خیلی بالایی از زبان (آیلتس یا تافل) جبران کنین ..ارشد هم در سوئد مجانی نیس و هزینه بالایی میطلبه

برای اقامت دائم هم بعد از پایان تحصیلات باید 5 سال در کشور سوئد کار مرتبط با مدرک تحصیلیتون داشته باشین که بعدش بتونین تحت شرایطی اقامت دائم بگیرین که با توجه به وضعیت کشور های اسکاندیناوی باید تسلط کافی روی زبان svenska یا همون سوئدی داشته باشین و همچنین تسلط روی تخصص مورد نظر شرکت های سوئدی و رقابت با سایر سوئدی ها و اروپایی ها تا بتونین کار پیدا کنین

LO
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    شما معدلتون پایینه و شانس کمی برای پذیرش مستر در سوئد دارین البته اگه میخواین پذیرش بگیرین باید این پایین بودن معدل رو با نمره خیلی بالایی از زبان (آیلتس یا تافل) جبران کنین ..ارشد هم در سوئد مجانی نیس و هزینه بالایی میطلبه

برای اقامت دائم هم بعد از پایان تحصیلات باید 5 سال در کشور سوئد کار مرتبط با مدرک تحصیلیتون داشته باشین که بعدش بتونین تحت شرایطی اقامت دائم بگیرین که با توجه به وضعیت کشور های اسکاندیناوی باید تسلط کافی روی زبان svenska یا همون سوئدی داشته باشین و همچنین تسلط روی تخصص مورد نظر شرکت های سوئدی و رقابت با سایر سوئدی ها و اروپایی ها تا بتونین کار پیدا کنین
    چقدر هزینه میخواد واسه تحصیل در مقطع ارشد؟
    با توجه به اینکه قیمت هر کرون سوئد حدود 420 تومن ایرانه میشه راحت از اینجا هزینه رو تامین کرد.
    با این معدل و نمره ایلتس یا تافل بالا میتونم پذیرش بگیرم؟
    کدوم دانشگاها راحت پذیرش میدند؟
    اگه واسه دکترا به سوئد بریم بعد از اتمام تحصیل بدون داشتن کار اقامت دائم میدند؟

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

شما ایلتس یا تافل بالا بگیر شاید بتونی پذیرش بگیری هیچ چیز قطعی ای در پروسه اپلای وجود نداره و هیچ کشوری هم به راحتی الان پذیرش نمیده چون میزان متقاضی بالاس ..دانشگاه های سوئد با توجه به اینکه دانشگاه های معتبر و خوبی داره هیچ کدوم رو نمیشه در دسته "دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدن " قرار داد..رزومه تون باید رقابتی باشه و بتونه تو گود رقابت با بقیه اپلیکیشن ها در اون سال برنده بشه ..هزینه سالانه مستر در سوئد بین ۹۰۰۰ یورو تا ۱۵۰۰۰ یورو است که علاوه بر این مقدار هزینه شهریه دانشگاه باید تقریبا معادل همین مبلغ رو به عنوان هزینه زندگی به سفارت نشون بدین که دارین...دوره دکتر در اکثر کشور های اسکاندیناوی به شدت رقابتیه و اکثرا از دانشجو های ارشد خودشون انتخاب میشه واگر هم دوره دکترا رزومه قوی ای داشته باشین و در استخدام دانشگاه باشین و حقوق بالا به عنوان فاند بگیرین احتمالا بتونین اقامت دائم بگیرین

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    LO
    ...
    اگه واسه دکترا به سوئد بریم بعد از اتمام تحصیل بدون داشتن کار اقامت دائم میدند؟

قبل اتمام تحصیل هم می دهند؛ پس از چهار سال از تحصیل شما می تونید اپلای کنید و اقامت دائم بگیرید.
    اگه دوره پنج ساله باشه؛ یعنی قبل اتمام دوره دکتری اقامتتون رو دارید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    شما ایلتس یا تافل بالا بگیر شاید بتونی پذیرش بگیری هیچ چیز قطعی ای در پروسه اپلای وجود نداره و هیچ کشوری هم به راحتی الان پذیرش نمیده چون میزان متقاضی بالاس ..دانشگاه های سوئد با توجه به اینکه دانشگاه های معتبر و خوبی داره هیچ کدوم رو نمیشه در دسته "دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدن " قرار داد..رزومه تون باید رقابتی باشه و بتونه تو گود رقابت با بقیه اپلیکیشن ها در اون سال برنده بشه ..هزینه سالانه مستر در سوئد بین ۹۰۰۰ یورو تا ۱۵۰۰۰ یورو است که علاوه بر این مقدار هزینه شهریه دانشگاه باید تقریبا معادل همین مبلغ رو به عنوان هزینه زندگی به سفارت نشون بدین که دارین...دوره دکتر در اکثر کشور های اسکاندیناوی به شدت رقابتیه و اکثرا از دانشجو های ارشد خودشون انتخاب میشه واگر هم دوره دکترا رزومه قوی ای داشته باشین و در استخدام دانشگاه باشین و حقوق بالا به عنوان فاند بگیرین احتمالا بتونین اقامت دائم بگیرین
    مگه پول سوئد کرون نیست؟
    پس چرا شما میگید یورو نیاز دارید؟
    حقوق دانشجوی دکترا چقدره توی سوئد؟و ایا با همین حقوق دانشجویی میشه هزینه های زندگی رو پرداخت کرد؟سفارت همین حقوق دانشجویی رو قبول میکنه به عنوان هزینه زندگی بهش نشون بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    مگه پول سوئد کرون نیست؟
    پس چرا شما میگید یورو نیاز دارید؟
    حقوق دانشجوی دکترا چقدره توی سوئد؟و ایا با همین حقوق دانشجویی میشه هزینه های زندگی رو پرداخت کرد؟سفارت همین حقوق دانشجویی رو قبول میکنه به عنوان هزینه زندگی بهش نشون بدیم؟
    کجا گفتن یورو نیاز دارید ؟ شهریه رو بر اساس یورو نوشتند حالا ممکنه کرون پرداخت کنید همین معادلو ممکنه یورو.
    جواب سوال دومتون هم چندین بار نوشته شده صفحات قبل جواب همه سوالات شما "بله"هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)