صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت بعد از اتمام تحصیلات در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudcr7 نمایش پست ها
    سلام ممنونم ، من مثلا بعد از 30 واحد پاس کردن برم کار پیدا کنم میتونیم ویزامو عوض کنم و کاری کنم ؟ یا حتی در حین دوره زبان کار پیدا کنم و بعدش از پاس کردن دوره زبان ویزامو عوض کنم ؟ ی سوال دیگه برای فوق لیسانس یک ساله پریشن نامبر میدهند ؟
    بلی؛ البته باید شرایط ویزای کاری رو داشته باشید (یعنی کارفرما قبول کنه که پروسه ش رو طی کنه که غالبا قبول می کنن و مشکل زیادی براشون نیست).
    درمورد دوره زبان من چیزی نمی دونم. اگه ویزاتون تحصیلی باشه؛ باید ببینین که این شرط اجازه کار پس از پاس کردن واحد مشخص در اون نوع ویزا که برای آموزش زبان می دهند هست یا نه.
    قبلا که برای فوق یکساله پرشون نامبر نمی دادن؛ اگه قانون همون باشه؛ قاعدتا هنوز نباید بدن.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    بلی؛ البته باید شرایط ویزای کاری رو داشته باشید (یعنی کارفرما قبول کنه که پروسه ش رو طی کنه که غالبا قبول می کنن و مشکل زیادی براشون نیست).
    درمورد دوره زبان من چیزی نمی دونم. اگه ویزاتون تحصیلی باشه؛ باید ببینین که این شرط اجازه کار پس از پاس کردن واحد مشخص در اون نوع ویزا که برای آموزش زبان می دهند هست یا نه.
    قبلا که برای فوق یکساله پرشون نامبر نمی دادن؛ اگه قانون همون باشه؛ قاعدتا هنوز نباید بدن.
    یه سوال نادر
    اگه طرف دانشجوی دکترا باشه ولی قراردادش تمدید نشه (استاده ناراضی باشه)، همسرش میتونه تحصیلاتشو رایگان ادامه بده یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط applyboy نمایش پست ها
    یه سوال نادر
    اگه طرف دانشجوی دکترا باشه ولی قراردادش تمدید نشه (استاده ناراضی باشه)، همسرش میتونه تحصیلاتشو رایگان ادامه بده یا نه؟
    سوئد کمی با سایر کشورها فرق داره؛ دست استاد نیست که دانشجو ادامه بده یا نه. عملا دانشجوی دکتری این قدرت رو داره که حتی سوپروایزر رو عوض کنه. تقریبا اینکه استاد یا دانشگاه بخواد قرارداد رو تمدید نکنه بدون رضایت دانشجو صفر هست.
    تنها نکته اینه که حتما عضو آ/کاسا و سولف بشین که از حمایت و کمک یونیون در صورتی که مشکل بوجود اومد استفاده کنین. در ضمن عضویت این دو برای دوره بعد از دکتری هم مفید هست چون در صورت پیدا نکردن کار بیمه بیکاری می گیرید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

ممنونم ازاتون ، این پرشین نامبر نداشته باشیم برای کار پیدار کردن به مشکل میخوریم درسته ؟ میگن خیلی حساسن ؟ دوره زبان که هم میشه هفته ای 20 ساعت کار کرد و بعدش تبدیل کرد به کاری ولی گیرش انیکه پرشون نامبر نمیدن ، طبق گفته شما برای 1 ساله فوق لیسانس هم نمیدن اگر دو سال هم ثبت نام کنیم باید شهریه 1 سال اول واریر کنیم درسته ؟ ( یعنی همون اول باید شهریه 1 سال بریزیم ؟)
    نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام
    (بلکه شما یه نگاهی به رزومه ام بکنید)
    کارشناسی: دانشگاه سراسری ارومیه،رشته ی ادبیات انگلیسی با معدل 16.53
    ارشد: انصرافی-رتبه ی 88 کنکور ازاد سال 95قبولی در دانشگاه ازاد تهران واحد مرکزی، رتبه ی 600 و خرده ای کنکور سراسری قبولی در دانشگاه سراسری سنندج. توی هر دو کنکور ادبیات انگلیسی امتحان دادم.
    مقاله ندارم.
    تافل دارم می خونم.
    از سال 95 تا 97 هم سه ماه معلم زبان بودم تو اموزشگاه خصوصی و بقیه اش فریلنسر مترجم بودم(مقاله های ISI ترجمه می کردم)
    میخوام ارشد ادبیات انگلیسی پذیرش بگیرم. شانسم چطوره؟
    میگن فاند نمیده سوئد تو ارشد. شرایطی هست که بشه شهریه رو یه کمی کمترش کرد.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    سلام
    (بلکه شما یه نگاهی به رزومه ام بکنید)
    کارشناسی: دانشگاه سراسری ارومیه،رشته ی ادبیات انگلیسی با معدل 16.53
    ارشد: انصرافی-رتبه ی 88 کنکور ازاد سال 95قبولی در دانشگاه ازاد تهران واحد مرکزی، رتبه ی 600 و خرده ای کنکور سراسری قبولی در دانشگاه سراسری سنندج. توی هر دو کنکور ادبیات انگلیسی امتحان دادم.
    مقاله ندارم.
    تافل دارم می خونم.
    از سال 95 تا 97 هم سه ماه معلم زبان بودم تو اموزشگاه خصوصی و بقیه اش فریلنسر مترجم بودم(مقاله های ISI ترجمه می کردم)
    میخوام ارشد ادبیات انگلیسی پذیرش بگیرم. شانسم چطوره؟
    میگن فاند نمیده سوئد تو ارشد. شرایطی هست که بشه شهریه رو یه کمی کمترش کرد.

فک کنم تا نمره ی تافل نداشته باشم کسی جدی نمیگیره رزومه ام رو.

Junior Member

دوستان سلام ی سوال اگر برای ترم ستامبر زبان ثبت نام کنیم و بعدش بخواهیم دانشگاه ثبت نام کنیم چه جوری میشه ؟ چون قاعدتا وقتی که کلاس زبان تموم میشه ترم ژانویه شروع میشه که ثبت نامش از قبل بوده ، اون وقت تکلیف ما چیه

Junior Member

دوستان سلام ی سوال اگر برای ترم ستامبر زبان ثبت نام کنیم و بعدش بخواهیم دانشگاه ثبت نام کنیم چه جوری میشه ؟ چون قاعدتا وقتی که کلاس زبان تموم میشه ترم ژانویه شروع میشه که ثبت نامش از قبل بوده ، اون وقت تکلیف ما چیه

Junior Member

دوستان سلام
    ممنون میشم جواب بدید...

اینکه اگر فرضا من و همسرم بتونیم اکسپت بشیم در مقطع دکتری در سوئد.
    برای اقامت دایم بعد از اون شرایط چیه؟؟؟ اخه بعضی ها میگن که اون 4 سال جز اقامت حساب میشه و بعضی میگن حساب نمیشه! میشه بگید واقعا کدوم درسته؟

دوره دکترا جز مدت زمان کلی گرفتن اقامت بحساب میاد ینی اگر ۵ ساله اقامت دایم بدن شما ۴ سال دکترا بخونی یک سال بعدش میتونی اقدام کنی اما اون یکسالم باید اقامت داشته باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_sh72 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم جواب بدید...

اینکه اگر فرضا من و همسرم بتونیم اکسپت بشیم در مقطع دکتری در سوئد.
    برای اقامت دایم بعد از اون شرایط چیه؟؟؟ اخه بعضی ها میگن که اون 4 سال جز اقامت حساب میشه و بعضی میگن حساب نمیشه! میشه بگید واقعا کدوم درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)