صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: آیا ثبت مقاله ای که قبلا به زبان ژاپنی ثبت شده امکان پذیر است؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت مقاله ای که قبلا به زبان ژاپنی ثبت شده امکان پذیر است؟

این مساله‌ایه که در تحقیقات نسبتا زیاد اتفاق می‌افته. راه حل اخلاقی اینه که شما اون مقاله رو در مراجع مقاله‌ی خودتون میارید و در قسمت Related Work مقاله‌ی خودتون می‌گید که اون‌ها هم کار مشابهی انجام داده‌اند و بعد تفاوت‌های روش خودتون با روش اون‌ها رو بیان می‌کنید. معمولا کم اتفاق می‌افته که دو گروه مختلف دقیقا یک کار رو با یک روش انجام بدهند و تقریبا همیشه فرق‌هایی وجود داره.
    البته در این مورد که مقاله ژاپنیه که شما نمی‌تونید مقاله رو بخونید و اختلافش با کار خودتون رو بفهمید. من هم در هیچ مقاله‌ی انگلیسی ندیدم که کسی مقاله به زبان دیگه‌ای رو ارجاع بده، در نتیجه فکر نمی‌کنم که وجود اون مقاله اهمیت خاصی داشته باشه و لزومی به ارجاعش هم نیست.

من هم فکر میکنم اگر آدرس چکیده را بدهید شاید بشود یک کاری کرد. راستی شاید بشود با email با نویسندگان آن مقاله مکاتبه کرد و گفت ما interested هستیم و دنبال نسخه قابل فهم برای خواندن هستیم. فکر کنم بشود این کار را کرد. شما آدرس را بده ما حلش میکنیم. نگران نباش
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member

سلام به همه
    ممنون که در این مدت به من راهنمایی کردید و کمکم کردید.
    مشکل من حل شد. چون من بالاخره تونستم با یکی از مولفین اون مقاله ارتباط برقرار کنم و سوالاتی پرسیدم که جواب داد و معلوم شد که کاری که اون کرده با کار من متفاوته. شما راست می گفتید که نمیشه از روی abstract و عنوان مقاله قضاوت کرد.
    به هر حال ممنون از کمک هاتون.
    تجربه جدیدی بود برای من!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)