صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    ببینید درست متوجه شدم.
    اگر من از یکی از دانشگاهای سوئد پذیرش بگیرم همسر من میتونه اونجا رایگان تحصیل کنه؟
    بله.فعلا که اینجوریه! البته اگر شما بورسیه هم بگیرین فرقی در تحصیل رایگان همسرتون ایجاد نمیکنه خوشبختانه.

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    بله.فعلا که اینجوریه! البته اگر شما بورسیه هم بگیرین فرقی در تحصیل رایگان همسرتون ایجاد نمیکنه خوشبختانه.

اینطوری که من متوجه شدم دکتری سوئد با بورس هستش و اصلا اونها بدون فاند برای مقطع دکتری پذیرش نمیدن ! آیا درسته؟

Junior Member madaparsa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Photonics - CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    اینطوری که من متوجه شدم دکتری سوئد با بورس هستش و اصلا اونها بدون فاند برای مقطع دکتری پذیرش نمیدن ! آیا درسته؟
    دوره دکتری در سوئد شغل محسوب شده، قرارداد میبندید و حقوق ماهیانه پس از کسر مالیات دریافت میکنید. (البته با وجود کسر مالیات از حقوق، دوره 5 ساله دکترا برای اقامت دایم شما بر مبنای کار محاسبه نمیشه چون ویزای دانشجویی دریافت میکنید نه کاری)

Junior Member

با سلام
    من این داستان معاف بودن از شهریه اگر به عنوان همراه باشم و شماره person number داشته باشم رو متوجه نمیشم.
    مگه دانشگاه های سوید پولی نیست و شهریه نمیخاد؟
    پس شما اگر همراه همسرتون هم برید و برای سال بعدش پذیرش بگیریدهم باید برای تحصیل پول بدین.اینطور نیست؟
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member shalize آواتار ها

واقعا این درسته خیلی شرایط خوبیه یکی اپلای بگیره همراه بره باهاش رایگان درس بخونم همزمان ..... ممنون اطلاع دادید

Junior Member bgharraee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers University of Technology - Naval Architecture and Ocean Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azin1982 نمایش پست ها
    با سلام
    من این داستان معاف بودن از شهریه اگر به عنوان همراه باشم و شماره person number داشته باشم رو متوجه نمیشم.
    مگه دانشگاه های سوید پولی نیست و شهریه نمیخاد؟
    پس شما اگر همراه همسرتون هم برید و برای سال بعدش پذیرش بگیریدهم باید برای تحصیل پول بدین.اینطور نیست؟
    لطفا راهنمایی کنید
    بله دانشگاه های انگلیسی زبان سوئد پولی هست اما فقط برای کسانی که اقامت خارج از اتحادیه اروپا دارند. (مثل ایرانیها) اما اگر شما بعنوان همسر یه فرد که در سوئد دانشجو هست اجازه اقامت سوئد رو دریافت کرده باشید دیگه مقیم ایران محسوب نمیشید و میتونید مثل ساکنین اتحادیه بدون پرداخت شهریه تحصیل کنید. البته شرط مهم و لازمش داشتن همون person number هست که البته به همه دانشجوها داده نمیشه. لازمه طول مدت تحصیل همسر بیشتر از 1 سال باشه.

سلام. من از یه دانشگاه تو سوئد برای یک دوره 4 ساله دکتری پذیرش گرفتم. همسرم اینجا سال آخر دکتری می خونه. اگه بخواد باهام بیاد میتونه اونجا کار کنه؟ یا POST DOC پیدا کنه؟ و اینکه باید برا ویزای همسرم پرینت حساب و پول بیمه هم پرداخت کنیم مثل آلمان که لرا ورزای همراه اینا رو میخواد؟
    کلا هزینه های مربوط به ویزای همراه چی هست.
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی

من الان سوئد هستم و از یکی از دانشگاههای سوئد پذیرش گرفتم. همسرم دانشجوی دکتری هست و به من گفتن بدون پرداخت شهریه می تونم تحصیل کنم. اما همسر من یکسال دیگه درسشش تموم میشه درحالی که مستر من دوساله است. آیا اگر تحصیلات همسر من تموم بشه من باید شهریه بدم؟ مورد مشابه هست اینجا؟

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shalize نمایش پست ها
    واقعا این درسته خیلی شرایط خوبیه یکی اپلای بگیره همراه بره باهاش رایگان درس بخونم همزمان ..... ممنون اطلاع دادید
    سلام دوستان
    کسی اطلاعی داره که این شرایط الانم هست یا نه؟
    ممنون
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

براي همسر اگه همراه با خودم اپلاي نكرده باشم چطوري بايد واسش تقاضا بدم؟! تو سايت هيچ لينكي واسه اين موضوع نيست؟!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)