صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

من الان سوءد هستم و دانشجوي مستر اما موقع اپلاي انلاينم براي همسرم اقدام نكردم. حالا سوالم اينه كه فقط با پر كردن فرم به صورت دستي ميشه همسرم اقدام كنه و چقدر طول ميكشه تا بهش ويزا بدن.
    به عنوان همراه همسرم حق كار نداره ، حالا اگه كار اينجا پيدا كرد چطور مي تونه ويزاش رو تغيير بده؟ تا تغيير ويزا حق شروع كار داره؟! پروسش چقدر زمان ميبره؟

Junior Member

سلام،
    از اساتید محترم یه سوال داشتم... همسر که به صورت ویزای همراه وارد سوئد میشه چطور میتونه اجازه کار بگیره؟ باید ویزاش رو عوض کنه یا درخواست صرفا work permit بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

فکرکنم دستی فرم پرکنی خیلی پروسه طولانی میشه و بهتره که آنلاین پرکنی.کار پیداکردن هم امکان پذیره .اما اگه کاری باشه که بخواد از اداره مهاجرت اجازه کارصادر بشه کمی سخته چون نیازبه دعوت نامه کارفرما وآگهی وتاییدنماینده اتحادیه یاfackligداره .که اگه آنلاین وکامل باشه 2هفته ای صادر میشه.البته 10 مورد معاف ازاجازه کاریاUND-AT است که درسایت مهاجرت آمده .باآرزوی موفقیت برای شما وهمسرتان

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    من الان سوءد هستم و دانشجوي مستر اما موقع اپلاي انلاينم براي همسرم اقدام نكردم. حالا سوالم اينه كه فقط با پر كردن فرم به صورت دستي ميشه همسرم اقدام كنه و چقدر طول ميكشه تا بهش ويزا بدن.
    به عنوان همراه همسرم حق كار نداره ، حالا اگه كار اينجا پيدا كرد چطور مي تونه ويزاش رو تغيير بده؟ تا تغيير ويزا حق شروع كار داره؟! پروسش چقدر زمان ميبره؟

سلام دوستان
    من الان تو سوید دانشجو هستم، قرار هست که به زودی برای کار خیر برگردم ایران. میخواستم بپرسم کسی اطلاعی داره که روند درخواست ویزا برای همسر تو این شرایط چطوری هست و زمانش چقد طول میکشه؟ اینجا دوستانی هستند که قبل از اومدن متاهل شده بودند و تونستن ویزای همسر را با همان روال عادی که معمولا یکی دو ماه طول میکشه بگیرند، اما کسی با شرایط خودم نتونستم پیدا کنم که اول پذیرش گرفته باشه بعدش برگشته باشه ایران واسه ازدواج.
    ممنون از وقتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تو سوید دانشجو هستم، قرار هست که به زودی برای کار خیر برگردم ایران. میخواستم بپرسم کسی اطلاعی داره که روند درخواست ویزا برای همسر تو این شرایط چطوری هست و زمانش چقد طول میکشه؟ اینجا دوستانی هستند که قبل از اومدن متاهل شده بودند و تونستن ویزای همسر را با همان روال عادی که معمولا یکی دو ماه طول میکشه بگیرند، اما کسی با شرایط خودم نتونستم پیدا کنم که اول پذیرش گرفته باشه بعدش برگشته باشه ایران واسه ازدواج.
    ممنون از وقتتون
    امیدوارم کارت سریع جور بشه و زود برگردی. تیم هاکی منتظرته!!!

Junior Member

سلام دوستان .آیا همراه اجازه کار داره یا نه؟؟چون تو نتایج ویزا بعضی نوشته اند همراه ویزا گرفته با اجازه کار. من الان نمیدونم کدوم خبر صحت داره..ممنون میشم راهنمایی کنید

من میخواستم بدونم که کسی آژنس کاریابی می شناسه که از الان همسرم بتونم شرایط کارش رو در سوئد بررسی کنه؟
    رشته ش IT هیا و سابقه کاری نسبتا خوبی هم اینجا داره...

مرسی

همسر شما به طور قطع میتونه اینجا کار پیدا کنه تنها رشته ای که سوئد ویزای کار میده بهش همین رشته آی تی هست و البته پرستاری.
    حتما پیگیری کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nourmohammadi نمایش پست ها
    من میخواستم بدونم که کسی آژنس کاریابی می شناسه که از الان همسرم بتونم شرایط کارش رو در سوئد بررسی کنه؟
    رشته ش IT هیا و سابقه کاری نسبتا خوبی هم اینجا داره...

مرسی

جدیدا همه ویزاهای همراه اجازه کار دارن (اینطور که من شنیدم، البته همسر خودم هم همراه بود و ویزاش با اجازه کار تمام وقت بود) فقط شما اینحا برای کار کردن به زبان سوئدی نیاز دارید پس قبل از اینکه بیاید شروع کنید به یادگیری.
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط aty_b نمایش پست ها
    سلام دوستان .آیا همراه اجازه کار داره یا نه؟؟چون تو نتایج ویزا بعضی نوشته اند همراه ویزا گرفته با اجازه کار. من الان نمیدونم کدوم خبر صحت داره..ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    جدیدا همه ویزاهای همراه اجازه کار دارن.
    درود! اینطور نیست جسارتا!
    بر اساس سایت اداره مهاجرت، اعضا خانواده فقط در صورتی که ویزای تحصیلی متقاضی اصلی بیش از شش ماه باشه، اجازه کار خواهند داشت. مثلا دوستانی که برای دوره های کوتاه از ۶ ماه اپلای می کنند، همسرشون اجازه کار نخواهند داشت.
    منبع:
    https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college/Permits-for-family-members.html
    ویرایش توسط Sina_h : September 16th, 2016 در ساعت 08:21 PM دلیل: آپدیت اطلاعات

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)