صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای همسر برای دانشجویان در سوئد

آیا این اجازه ‌ی کار همسر که می‌فرمایید، محدود به یک کارفرمای خاصه؟ آیا باید قبل رفتن اقدام کرد یا از اونجا؟
    اگه از اونجا اقدام بشه مگه خودش به معنای درخواست اجازه ی کار نیست؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز. می خواستم بدونم هنوز این قانون که اگه همسر از دانشگاه های سوئد پذیرش گرفته باشه من هم بتونم رایگان درس بخونم وجود داره؟ همسرم پذیرش دوره دوساله داره.
    خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین چون باید سریعتر تصمیمون رو بگیریم در مورد تحصیل در سوئد و کشورهای دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danrah نمایش پست ها
    آیا این اجازه ‌ی کار همسر که می‌فرمایید، محدود به یک کارفرمای خاصه؟ آیا باید قبل رفتن اقدام کرد یا از اونجا؟
    اگه از اونجا اقدام بشه مگه خودش به معنای درخواست اجازه ی کار نیست؟
    سوال خوبیه!
    اگر ویزای تحصیلی شما برای بیش از شش ماه باشه، (دقت کنید حداقل شش ماه و یک روز) همسر اجازه اقامت و کار به همون مدت رو در سوئد خواهد داشت. البته طبیعتا اگر از ابتدا به عنوان همراه برای ایشون هم درخواست داده باشید. همسر، برای شروع به کار نیاز به اخذ اجازه نیست و می تونه بلافاصله کارش رو، با هر کارفرمایی شروع کنه. اما فراموش نکنید که با پایان تحصیلات شما، ایشون هم باید به کارش خاتمه بده و هر دو از کشور خارج بشید.
    مگر اینکه شما پس از پایان تحصیل مشغول کار باشید و بدون خروج از کشور درخواست دریافت اقامت و اجازه کار بدید که به اندازه ی قراردادتون به شما اعطا خواهد شد (با شرایطی) در این صورت، همسرتون باز هم به عنوان همراه شما امکان کار خواهد داشت، و باز هم تا پایان قرارداد کاری شما.
    در هر صورت با پایان کار و تحصیل شما، امکان ادامه اقامت و کار شما و همسرتون در سوئد نخواهد بود. مگر با تمدید اجازه کار خودتون.
    اطلاعات کامل در وبسایت رسمی اداره مهاجرت سوئد موجود است. جزییات و شرایط رو حتما در وبسایت چک کنید:
    https://www.migrationsverket.se/Engl...r-studies.html
    موفق باشید :-)

سلام دوستان
    این قانون رایگان شدن تحصیل همسر هنوز هست؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام به همه

دوستان عزیز این که همسر میتونه با بورس من همراهم بیاد و اونجا رایگان تحصیل کنه . شامل رشته های پزشکی هم میشه؟میخواد دندادنپزشکی یا پزشکی بخونه(آخه همه جا این رشته پولیه البته من زیاد اطلاعاتم کامل نیست)

و دومین سوال. اون شماره ایی که گفتین باید داشته باشه personal number چی هست؟

Junior Member

سلام دوستان،
    همسر من از یکی از دانشگاههای سوید پذیرش گرفته، در حال حاضر من دانشجوی دکترا هستم و نمیتونم همراهیش کنم، آیا مشکلی پیش میاد که توی اپلیکیشن برای ویزا من رو به عنوان co applicant , وارد نکنه، و من بعدا اقدام کنم؟ در حال حاضر اطلاعات من رو توی فرم آنلاین در نکردیم. ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی مهم و فوری هست.

سلام دوستان
    همسر با چه مدارکی باید بره کنسولگری برای اخذ ویزا؟ ترجمه به انگلیسی هست؟هر دار الترجمه ای میشه یا جاهای خاصی مورد تاییده؟
    بسیار ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

سلام دوستان
    من از یک شرکت سوئدی جاب افر گرفتم هنوز سفارت نرفتم، می خواستم یکم راجب فرایند بدونم و اینکه آیا همراه من به همسرم هم همزمان ویزا می‌دهند ؟؟
    شنیدم ممکنه به هر دو همزمان ویزا ندهند.

Junior Member

سلام دوستان من از یک دانشگاه سوئدی دکترا با فاند پذیرش گرفتم. پست های قبلی رو خوندم و متوجه شدم همسر اجازه کار داره درست می گم؟ آیا اطلاع دارید پیدا کردن کار برای مهندس برق گرایش قدرت با سابقه حدودا 10 ساله امکان پذیره یا نه؟
    من متوجه نشدم که آیا 5 سال تحصیل برای گرفتن اقامت محاسبه می شه یا نه باید 5 سال در سوئد کار کرد برای اقامت؟

Junior Member

سلام.
    یک سوال مهم و فوری داشتم. آیا میشود از کیس آفیسر درخواست کرد که مدارک همسرم را به عنوان همراه به مدارکم اضافه کنم؟ من خودم به صورت آنلاین برای ورک پرمیت اقدام کردم. آن زمان مدارک همسرم اماده نبود

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)