صفحه 18 از 42 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

دوستان من امروز صبح ساعت 5 باklmاز طریق ابوظبی و آمستردام به دیترویت میرم , تنها , و توریستی , شما رو در نتیجه ی تجربیاتم حتما میزارم
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    دوستانی که به فرودگاه هیوستون رفتن لطفا بگن اگر بین ورودم به این فرودگاه و پرواز بعدیم به یک شهر دیگه در آمریکا کمتر از سه ساعت وقت باشه, از پرواز جا نمیمونم آیا؟؟ (لطفا با در نظر گرفتن تاریخ شلوغ 9 یا 10 آگوست جواب بدین)
    پیشاپیش مرسی.
    دوست عزیز شما باید اونجا کارای مهاجرتتونو انجام بدید. البته تا اونجاییکه می دونم حتی اگه NO SHOW هم بشید هواپیمایی آمریکا باید با اولین پرواز و به صورت رایگان شما رو به مقصد نهایی برسونه. در این مورد اگه می خوایید تحقیق کنید.

Junior Member

در مورد شماره‌ی ۵ که گویا جزو ایرادای هواپیمایی نوشتین...به نظر من نژادپرستی کار خوبی نیس... از اونطرف ندید بدید بازی هم خوب نیس منظورم اینه که فک نمیکنم کسی ممکن باشه انقد آرزو داشته باشه آدم اروپایی ببینه که داشتن همسفر اروپایی براش ملاک انتخاب ایرلاین باشه و برام عجیبه که داشتن همسفر از ملیت های خاص شما رو ناراحت کرده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

دوستان من در کمتر از یک ماه دیگه دارم میرم. ۲۳ آگست.
    یعنی میخام یه سفری برم که تو تاریخ یادگاری بمونه!
    به مرحمت(مرهمت؟!) دوستم که پیچون دارم میرم نیویورک! ساعت ۳ میرسم (بعد از ظهر) و مقصد نهاییم فیلادلفیا هست! حالا من ۴ چنگولی افتادم رو گوگل مپس که بتونم یه مسیر به صرفه پیدا کنم! مسلما هوایی هم نخواهد بود!.... فقط منتظر بمونید ببینید من چه دسته گلی میخام به آب بدم!!!!
    از الان خودم اینقدر آدرنالین دارم که دارم میترکم!!!!))))
    خنده ام هیستریک شده)))))))))

ApplyAbroad Hero

سلام.تجربیات سفرم ( که طولاااانی بود ) را در احتیارتون میذارم.من از مسیر اصفهان-استانبول-نیویورک با تورکیش رفتم نیویورک...JFK....حدود ساعت 6 عصر رسیدم JFK...خیلی خیلی همه مراحل راحت تر از چیزی بود که فکرش را میکردم...یعنی کلا 15 دقیقه تو صف بودم..بعد هم موقع چک کردن هیچ چیزی نپرسید آفیسر.....فقط با توجه به ویزا سینگلم گفت شاید نتونی زودی برگردی کشورت ! I20 هم که نیاز نداشت ولی من احتیاط نشونش دادم....5 دقیقه طول کشید کلا ! بعدش هم منتظر چمدون هام بودم.....حدود 40 دقیقه طول کشید که چمدون هام را بگیرم و چون تو فرم گمرک زده بودم که Food دارم دومرتبه موقغ خروج چک شدم..اینجام 15 دقیه تو صف بودم..ازم پرسید چی داری گفتم سبزی حشک و زعفرون و اینا...بعد تاکید کرد خشکه ؟ گفتم آره..گفت Animal product که نداری گفتم نه ! بعد هم گفت برو بسلامت....حله..به همین راحتی ..واقعا میدونستم اینجوره بیشتر دارو و گز میاوردم..خلاصه راحت بود همه چی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اقا رسیدن به خیر:دی
    توی JFK‌با این چیزی که میگید باید
    ۱۵+۵+۴۰ و ۱۵ تا برای چک چمدونتون .... یک ساعت و ربع طول کشیده باشه که خارج شده باشید
    درسته؟ مقصد بعدیتون کچا بود؟
    بیشتر از سفرتون میگید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    اقا رسیدن به خیر:دی
    توی JFK‌با این چیزی که میگید باید
    ۱۵+۵+۴۰ و ۱۵ تا برای چک چمدونتون .... یک ساعت و ربع طول کشیده باشه که خارج شده باشید
    درسته؟ مقصد بعدیتون کچا بود؟
    بیشتر از سفرتون میگید؟
    آره..همینقدر طول کشید..ولی خب هیچ تضمینی نیس که از بقیه هم همینقدر طول بکشه آخه ! شانسه دیگه...راستش من مقصد بعدیم شهر بیرمنگهام آلاباما بود...ولی 6 صبح فرداش واسه همین یه شب تا صبح فرودگاه JFK گردی میکردم !!! والا..البته اثاثم را دادم به انباریش تو ترمینال 4.....سفرم طولانی بود با این اوصاف...راستش جای خواب پیدا نکردم تو این فرودگاه ! البته صندلی هست ولی کم...البته مثل منم کم نبود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اقا احسان جسارت نباشه ها! ولی من یه خلاصه ای از این اتفاق رو توی تاپیک بلیط گذاشتم گفتم شاید مهراد و پیرسون ایده ای داشته باشن در مورد قضیه ولی مثکه بعضیا اینجا امتحان میگیرن.
    صرفا خواستم ببینم اگه جواب مناسبی میگیرم بیام اینجا بذارم و مطلع بشم.
    علی ایحال لینک پست خودم و جواب دوستان زیر هست:
    پست من:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1293359
    جواب دوستان:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1293469
    و
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1293691
    ================================
    ۲ تا عذر خواهی: ادیتور تکست رو نمیتونم بیارم رو سیستمم نمیدونمم چرا!. برای همین لینکها اینجوری شد!.
    دوم: ببخشید اگه اینجوری نوشتم. اگه احیانا کم و کاستی یا غلط بودنه. از عمد نبوده. صرفا گفتم شاید بتونم کاری کنم. همین.
    -----------------------------------------------------------
    نتیجه اساسی که گرفتم اینکه تا مدتها خواننده باشم(توی همه پست ها-تو این فروم تا همیشه). این برای بار چندمه که تو فرومها اینجوری میبینم. موفق باشید.
    ====================================
    بابت اتفاقی هم که برای شما افتاده واقعا متأسفم. خوشبختانه راه رفتن دارید و میانه راه نموندید. حالا یه روز کمتر و بیشتر تو این شرایطی که هستیم خیلی فرقی نداره. مهم رفتنه هست که داره اتفاق میفته.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام.تجربیات سفرم ( که طولاااانی بود ) را در احتیارتون میذارم.من از مسیر اصفهان-استانبول-نیویورک با تورکیش رفتم نیویورک...JFK....حدود ساعت 6 عصر رسیدم JFK...خیلی خیلی همه مراحل راحت تر از چیزی بود که فکرش را میکردم...یعنی کلا 15 دقیقه تو صف بودم..بعد هم موقع چک کردن هیچ چیزی نپرسید آفیسر.....فقط با توجه به ویزا سینگلم گفت شاید نتونی زودی برگردی کشورت ! I20 هم که نیاز نداشت ولی من احتیاط نشونش دادم....5 دقیقه طول کشید کلا ! بعدش هم منتظر چمدون هام بودم.....حدود 40 دقیقه طول کشید که چمدون هام را بگیرم و چون تو فرم گمرک زده بودم که Food دارم دومرتبه موقغ خروج چک شدم..اینجام 15 دقیه تو صف بودم..ازم پرسید چی داری گفتم سبزی حشک و زعفرون و اینا...بعد تاکید کرد خشکه ؟ گفتم آره..گفت Animal product که نداری گفتم نه ! بعد هم گفت برو بسلامت....حله..به همین راحتی ..واقعا میدونستم اینجوره بیشتر دارو و گز میاوردم..خلاصه راحت بود همه چی...
    animal product منظورشون فقط گوشت و لبنیات هست؟ راستش ربطی به این نداره ها. اما یه سوال کلی برام پیش اومد که اجناس چرم احیانا بردنشون مشکلی نداره؟!!!
    گاه آن چه ما را به حقیقت می رساند، خود از آن عاری است...

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    دوستان من در کمتر از یک ماه دیگه دارم میرم. ۲۳ آگست.
    یعنی میخام یه سفری برم که تو تاریخ یادگاری بمونه!
    به مرحمت(مرهمت؟!) دوستم که پیچون دارم میرم نیویورک! ساعت ۳ میرسم (بعد از ظهر) و مقصد نهاییم فیلادلفیا هست! حالا من ۴ چنگولی افتادم رو گوگل مپس که بتونم یه مسیر به صرفه پیدا کنم! مسلما هوایی هم نخواهد بود!.... فقط منتظر بمونید ببینید من چه دسته گلی میخام به آب بدم!!!!
    از الان خودم اینقدر آدرنالین دارم که دارم میترکم!!!!))))
    خنده ام هیستریک شده)))))))))
    از نیویورک به فیلادلفیا شما هم میتونید با اتوبوس(۲.۵ ساعت) (Megabus, Greyhound) برید هم با قطار(۱.۵ ساعت) (Amtrak) و یا از شاتل هایی مثل این استفاده کنید‌:http://supertranspa.com/jfkandnewarkairport.aspx

البته باید به بحث تعداد چمدون هم توجه کنید. مثلا:
    http://us.megabus.com/luggage-allowance.aspx

ضمنا اگر از قطار یا اتوبوس استفاده میکنید بایستی به فکر رفتن از فرودگاه (با چمدون) به ایستگاه هرکدوم از این دو تا هم باشید.
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)