صفحه 10 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط r_joneghani
    ars عزیر
    خیلی متشکرم از راهنماییت
    من یک سئوالی هم درباره بار و چمدانهایی که میخوام بیارم دارم. سئوالمو در کدوم تاپیک مطرح کنم؟
    or maybe this one
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg97549

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من یک سئوالیو یک ماه پیش تو اون تاپیک پرسیدم . اگه یک بنده خدایی پیدا بشه جوابشو بده خیلی ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

در مورد SSN ....یه چیزی هست به اسم temporary SSN که حداقل میشه باهاش کارای بانکی رو انجام داد..اگه گیر دادن که بدون SSN نمیشه...البته بعدا باید عوضش کنید..با intl stud office دانشگاه صحبت کنید...زود میدن...با 999 هم شروع میشه......
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member

hi, is it required to have a 24hr, non-business hr contact number for ur designated school official?
    Thanks.

اگر منظورتون برای ورود به آمریکاست
    من که دو بار این پروسه رو طی کردم و چنین چیزی نخواستند
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : من 23 جولای رسیدم نیویورک ( شرح سفر)

پس اسن حرفها که می گن تو فرودگاه جان اف کندی خیلی گیر می دن و وسایل را می گردن شایعه است؟؟؟؟ چون من هم می خواهم از این فرودگاه وارد شم کمی استرس دارم
    HAPPINESS

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    پس اسن حرفها که می گن تو فرودگاه جان اف کندی خیلی گیر می دن و وسایل را می گردن شایعه است؟؟؟؟ چون من هم می خواهم از این فرودگاه وارد شم کمی استرس دارم
    من نمیدونم شما چرا انقدر استرس دارین
    اما من تجربه خودم رو گفتم: تمام پروسه immigration من در JFK نیم ساعت هم نشد.
    در ضمن این طور هم نیست که واقعا" تمایلی به اذیت کردن شما داشته باشند. امور مربوطه رو انجام میدن و بعد هم ادامه سفر
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

Don't wary
    duds there is nothing to special
    just remmebre to have your weight in pound+ your height in foot+ the birth day of your parents
    this process tokes 15 minute for me

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hello my friends;
    I am now in the USA, Atlanta.A couple of hours a go, I arrived here and joined our rented home. That was a nice trip without experiencing any problems;and I am actually thankful to God a lot; My flights met no delays and a great weather both in Amsterdam and Atlanta made me also more relax of any blocks in my Transit at the airport. My flight duration to USA from Amsterdam took 9 hours by KLM. KLM did well but some turbulence in air made some people frightened to a real death, I am included. At the Atlanta airport, I had to finalize my trip by being checked by some officers. They were ultimately polite and had good behavior to all of Iranians. A couple of questions like where I was heading to and for what I had travelled to the states made me more easy to think my USA story and its entry problems were about to be over. I was less than 2 hours at the Atlanta airport and my interview by the officers took about 10 mins and if I had a pen with me, it would have been compacted to a 5 mins. People, upon my arrival, seemed nice in streets and he was a taxi driver who ,by his nice and warm words, inspired me not to feel I had made mistake by choosing USA as my target for study, at least at the first stage I mean. The weather in Atlanta is nice these days; Upon buying a computer, I will be more in contact with you to spot and explain some details in my travel.
    They also didnt inspect my luggage at all and even never ask a question what I was carrying. But at Emam Kh. Air port, they asked me to uncover and disclose one of my carry on luggage; That action made some of my time waste. I was carrying a craft showing ARGE BAM before being destroyed, and they were wondering if I had permission to take it with me or not. That was nice , and i explained that would be a gift for my professor........................
    , !!!, ;.

شما كتاب آفست و CD رايت شده چقدر داشتى؟

آيا كسى بوده كه مثل من 40-50 تا CD بخواد با خودش بياره؟
    مشكلى پيش نيومده؟
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)