صفحه 12 از 42 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : من 23 جولای رسیدم نیویورک ( شرح سفر)

من الان در فرودگاه نیویورک ام (با دلتا اومدم و در ترمینال دلتا هستم منتظر پرواز بعدی). ورودم از یک امریکایی 30 ثانیه بیشتر بود و جدا از خروجم از ترکیه کمتر درد سر داشت!
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

كسي از دوستان تجربه بردن External Hard رو با خودش داره؟ البته با كلي فيلم و نرم افزار داخلش!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

سلام
    من نمی دونم از کدوم تاپیک باید بفهمم که چند گرم طلا (مثلا سرویس عروسیم ) اگر همراهم باشه اشکالی نداره.
    و اینکه یه جا خوندم که هر خانواده ای می تونه 10000 تا بیاره و بیشتر را باید اعلام کنند، من و همسرم هردو F1 هستیم، آیا می تونیم هر کدام 10000 را که برای هر نفر مجازه با خودمون ببریم یا نه خانواده حساب میشیم و باید توی فرم دیگه ای اعلام کنیم؟

هارد اکسترنال سئوال منم هست ؟ کسی بوده که تا حالا هارد یا لپ تاپشو چک کرده باشن؟ در مورد گمرکی وسایل گرون قیمت چی؟ مثلاً اگر یک دوربین 500 دلاری همرات باشه باید گفت و براش گمرکی پرداخت کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh3314 نمایش پست ها
    كسي از دوستان تجربه بردن External Hard رو با خودش داره؟ البته با كلي فيلم و نرم افزار داخلش!
    من به جای ۱ هارد ۲ تا بردم + ۱۶ دیویدی گینگ. کل نرم افزارای توشم اگه بخوای حساب کنی ۱ میلیون دلار ارزش داشت!
    نمیدونم چرا اینقدر بیخودی نگرانید؟! اینو همه گفتن: به هارد و سیدی و ... به هیچ وجه کاری ندارن.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    من به جای ۱ هارد ۲ تا بردم + ۱۶ دیویدی گینگ. کل نرم افزارای توشم اگه بخوای حساب کنی ۱ میلیون دلار ارزش داشت!
    نمیدونم چرا اینقدر بیخودی نگرانید؟! اینو همه گفتن: به هارد و سیدی و ... به هیچ وجه کاری ندارن.
    Chicago Airport imposes most strict restrictions on Iranian passengers but they just focused on questioning people and not investigating what they carried.However if they by any chance find out that you are carrying illegal softwares they are gonna sue you.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3010 نمایش پست ها
    هارد اکسترنال سئوال منم هست ؟ کسی بوده که تا حالا هارد یا لپ تاپشو چک کرده باشن؟ در مورد گمرکی وسایل گرون قیمت چی؟ مثلاً اگر یک دوربین 500 دلاری همرات باشه باید گفت و براش گمرکی پرداخت کرد؟
    به دوربین یا هر وسیله شخصی شما (اگه آکبند نباشه ) کاری ندارن. دوربین من ۲۰۰۰ دلار قیمت داشت ولی من اصلا توی فرم گمرک به حسابش نیاوردم.
    فقط یه نکته: توی فرم گمرک از شما میخوان که ارزش وسایلتون رو تخمین بزنید و بنویسید. ۱- کل ارزش رو بیش از ۱۰۰ دلار نزنید چون بیش از اون مشمول بازرسی میشید. ۲- لزومی نداره لیستشو ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍بشت برگه بنویسید (اگه خواستید فقط وسایل نو و تو جعبه) ولی بازم ننویسید بهتره. ۳- زیر قسمتی که ارزش وسایل رو مینویسید نوشته که چقدر از این وسایل در امریکا باقی میمونه که شما بزنید صفر دلار! چون شما قانونا قراره برگردین!

پیش فرض پاسخ : جزییات سفر من از تهران تا شیکاگو در دو سال پیش

سلام. بنظرتون آدم اينجا توي ايران لپ تاپ بخره بياره آمريكا يا اينكه همونجا كه رسيد بخره؟
    ویرایش توسط Mahdis : September 13th, 2010 در ساعت 05:10 PM
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : جزییات سفر من از تهران تا شیکاگو در دو سال پیش

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis نمایش پست ها
    سلام. بنظرتون آدم اينجا توي ايران لپ تاپ بخره بياره آمريكا يا اينكه همونجا كه رسيد بخره؟
    ما اینجا(US)خریدیم. همه گفتن اونجا گارانتیش بهتره و قیمتا هم پایینه.
    ولی هفته اول خیلی از بی کامپیوتری اذیت شدیم. تفاوت قیمتا هم خیلی ناچیزه.
    به نظر من اگه از ایران لپ تاپ نو بخرین و با خودتون بیارین بهتره

راستي
    1-ميگن ويندوز هاي امريكا اكثراَ لينوكس است. اگه لپ تاپمون را از ايران بخريم همين لينوكس را نصب كنيم؟ شما كه آنجا لپ تاپ خريديد فارسي ساز نصب كرديد كه الان مي تونيد فارسي تايپ كنيد؟
    2- به نظرتون چه مدل لپ تاپ از ايران بخريم كه آنجا كاربرد بهتري داشته باشه
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)