صفحه 13 از 42 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نه اینطور نیست .روی بیشتر لپ تاپها سیستم ویندوز نصب هست و به نظرم اونجا بخرید هم ارزون تر هست و هم گارانتی داره مخصوصا که هفته آخر نوامبر قیمتها تا 100 دلار ارزون تر میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis نمایش پست ها
    راستي
    1-ميگن ويندوز هاي امريكا اكثراَ لينوكس است. اگه لپ تاپمون را از ايران بخريم همين لينوكس را نصب كنيم؟ شما كه آنجا لپ تاپ خريديد فارسي ساز نصب كرديد كه الان مي تونيد فارسي تايپ كنيد؟
    2- به نظرتون چه مدل لپ تاپ از ايران بخريم كه آنجا كاربرد بهتري داشته باشه

Junior Member

آوردن طلا مشکلی نداره، فقط بپوشین طلاها رو . یه طوری هم باشه که دیگه خیلی زیاد نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط foroogh نمایش پست ها
    سلام
    من نمی دونم از کدوم تاپیک باید بفهمم که چند گرم طلا (مثلا سرویس عروسیم ) اگر همراهم باشه اشکالی نداره.
    و اینکه یه جا خوندم که هر خانواده ای می تونه 10000 تا بیاره و بیشتر را باید اعلام کنند، من و همسرم هردو F1 هستیم، آیا می تونیم هر کدام 10000 را که برای هر نفر مجازه با خودمون ببریم یا نه خانواده حساب میشیم و باید توی فرم دیگه ای اعلام کنیم؟
    when it's your turn, don't doubt, do it.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

این مبلغ برای هر نفر است و شما مجموعا تا ۲۰ هزار دلار را به راحتی می توانید بیاورید... این پست را هم بخوانید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post345220
    نقل قول نوشته اصلی توسط gilgil نمایش پست ها
    آوردن طلا مشکلی نداره، فقط بپوشین طلاها رو . یه طوری هم باشه که دیگه خیلی زیاد نباشه.
    در مورد لپ تاپ موضوغ زیر را پیگیری کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7
    لا حول و لا قوه الا بالله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

سلام
    من بعداز پیک اپ ویزام از قبرس برمیگردم دبی و میخوام با ایرامارات مستقیم برم هیستون .
    میخواستم بدونم که مشکلی واسم پیش نمی یاد.مثلا چون ویزام 3 ماهه هست واسه سوار شدن مشکلی واسم نیست.
    thx

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

ویزا فقط برای ورود به آمریکا هست. همه در جریان هستند که به ایرانی ها اینطور ویزا میدهند. در این ۳ ماه از هر جا میتوانید به مقصد آمریکا بروید (فقط حتما مدارک پذیرش و I20 تون رو همراه داشته باشید. چک می کنند.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    ویزا فقط برای ورود به آمریکا هست. همه در جریان هستند که به ایرانی ها اینطور ویزا میدهند. در این ۳ ماه از هر جا میتوانید به مقصد آمریکا بروید (فقط حتما مدارک پذیرش و I20 تون رو همراه داشته باشید. چک می کنند.)
    مرسی
    یعنی مشکلی واسم پیش نمیاد چون دیگه نمی خوام برگردم ایران
    ااین ایرلانها هرکدوم یه چیزی میگن ، امارات به من میگه ویزات باید بیشتر از 1 سال اعتبار داشته باشه و همچنین رفت و برگشت بگیری تا اجازه پرواز بدیم!!!! . اخه مگه همچین چیزی میشه .؟؟؟؟ممنون میشم اگه کسی اطلاعی در مورد کسایی که میخوان مستقیم برن امریکا داشته اشه و بگه ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

اون داستان مال ویزای دانشجویی/ایرانی ها نیست. من با امارات نرفتم (با ترکیش) ولی کامل در جریان بودن که ویزای دانشجویی برای ایرانی ها چطوره. اگه اینطورنبود که هیچکس نمیتونست با اون خط هوایی بیاد آمریکا. حالا فقط یه مساله میمونه که اگه بخواید خارج بلیط بگیرید آیا خارج از ایران هم این چیزا رو میدونن یا نه؟ من نمیدونم ولی برای اینکه مطمين بشید به دفاترشون در ایران زنگ بزنید (دفتر مرکزی ) که خدانکرده مشکلی پیش نیاد

Junior Member محیا آواتار ها

راستی یه سوال دیگه برای بردن وسایل که محدودیتی وجود نداره؟؟ از کجا می تونم بفهمم که چه مواردی بردنش ممنوعه؟؟

دوستانی که تجربه سفر به آمریکا با هواپیمایی KLM رو داشتند، اگر مورد خاصی در این سفر وجود دارد، ممنون میشم من رو در جریان بگزارند !
    با سپاس

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه سفر به آمریکا با هواپیمایی KLM رو داشتند، اگر مورد خاصی در این سفر وجود دارد، ممنون میشم من رو در جریان بگزارند !
    با سپاس
    من با KLM آمدم. بسیار بسیار راحته. اگر در تاپیک پرواز به آمریکا همین سوال رو میپرسیدی احتمالا بهت میگفتن این پرواز ۳ ستاره هست و در مقابل پرواز تورکیش ۴ ستاره و قطری ۵ ستاره هست و ... از این آمارها. اما تا خودت امتحان نکنی دستت نمیاد. راحت بگم که حتی اگر میگفتن ۵ ستاره هست من باور میکردم. من تورکیش و امارات و ایران‌ایر هم سفر داشتم. KLM همه چیز عالی بود از غذا آرامش صندلی، مونیتور پشت صندلی جلویی برای اینکه فیلم ببینی و حوصلت سر نره تا بازی کنی، مهماندارها، دستشویی هواپیما و بدون تاخیر پرواز.

از جهتی من برای امریکا KLM رو به هر پرواز دیگه ای ترجیح میدم. چون کل مدت زمان پرواز به دو تکه‌ی ۵.۵ و ۸.۵ ساعت شکسته میشه. اما با تورکیش به دو قسمت ۳ ساعت و ۱۲ ساعت تقسیم میشه. دومیش خیلی اذیت میکنه. قطری که پرواز دوم نزدیک ۱۵ ساعت خواهد بود! در آمسنردام بین دو پرواز میتونی کلی برای پرواز بعدی انرژی بگیری و قدم بزنی تا خسته نشی یا حتی در فرودگاه چرتی بزنی. فرودگاه شلوغ و پیچ وا پیچی نیست، جای آروم برای خواب زیاده. من وقتی به آمریکا رسیدم واقعا خسته نبودم و اصلا دچار جت لگ و ... نشدم فقط به خاطر اینکه طول هر مدت پرواز منظقی بود و بین پرواز به اندازه کافی استراحت کردم و قدم زدم.

KLM پرواز گرانی محسوب میشه برای همین اگر هزینه‌اش خیلی برات مهمه میتونی تورکیش رو هم انتخاب کنی. بالاترین جریمه رو هم داره. اغلب پروازهای ایرلاینرهای دیگه با ایرباس اروپایی هست اما KLM با پویینگ ۷۴۷ آمریکایی هست. یه سرجی کن خودت دستت میاد چه غولیه و تا دو سه سال پیش برای سالها بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان بود.

در هلند هم میتونی کمی از سوقاتی‌ها یا خرت و پرتهایی با سمبل هلتد مثل کارت پستال خونه‌های آسیابی و ... بخری. فرهنگ خاصی دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)