صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

سلام دوستان....آیا کسی‌ تجربهٔ سفر با bmi و british airways به آمریکا رو داشته؟؟می‌خوام بدونم که در مقایسه با سایر ایرلاین‌ها از نظر کیفیت مناسب هست یا نه. چون قیمتش که ظاهراً مناسبه. ممنون.
    "For every two minutes of glamour, there are eight hours of hard work"

Junior Member

سلام دوستان كسي تجربه پرواز با قطر ايرويز به آمريكا رو داره/؟؟ لطفا يه توضيحي بدين ممنون

Junior Member

دوستان عزیز میشه کسی من را راهنمایی کنه؟ در مورد اوردن دلار آیا خانواده ای 5000 دلار هست؟ یا نه؟ یعنی مادرم 5000 پدرم 5000 . ممنون میشم. در ضمن اگر 5000 فقط یک خانواده میتونه بیاره اگر بیشتر بیاره چی میشه؟ آیا در فرودگاه ایران بازرسی شدید هست؟

ممنون

سلام،دوستان کسی راجع به کیفیت پرواز های Alitalia اطلاعی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط em600 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي تجربه پرواز با قطر ايرويز به آمريكا رو داره/؟؟ لطفا يه توضيحي بدين ممنون
    من مجبور شدم قطر ایرویز رو بگیرم با اینکه گرون تر هست. تجربه من با قطر ایرویز اون چیزی نبود که از این ایرلاین شنیده بودم. یعنی نمی دونم چرا قطر ایرویز 5 ستاره حساب می شه. ایرادایی که دیدم اینا بود:
    1- مسئول تحویل گیرنده بار و صدور کارت پرواز توی تهران، یادش رفت که کارت پرواز دوحه به نیویورک رو به من بده! و بعدا موقع سوار شدن به من گفتن که برو توی دوحه بگیر!!
    2- توی فرودگاه امام هواپیما با نیم ساعت تاخیر راه افتاد.
    3- فرودگاه دوحه خیلی کوچک، شلوغ و بی نظم هست. چندین بار برای کارت پرواز، بازرسی امنیتی، و سوار شدن به هواپیما توی صف های طولانی وایسادم (البته یه دانشجوی غیر ایرانی به من گفت فرودگاه دوحه وقتی اون میومده خلوت بوده. اما اون دانشجو زمانی غیر از آگوست و تابستون سفر کرده بود.)
    4- هواپیما با تاخیر از دوحه به سمت نیویورک راه افتاد اما خب به موقع به مقصد نشست.
    5- بیشتر مسافرا عرب، هندی، پاکستانی و ... بودن (البته این موضوع برای پرواز امارات هم صدق می کنه. اگه دنبال مسافرای اروپایی آمریکایی هستین مثلا لوفتانزا رو می تونید انتخاب کنید).
    6- فیلما و موزیک های قطر ایرویز به درد نخور بود. یعنی فیلم یا موسیقی معروف خیلی کم داشت.
    7- مسئول خدمه پرواز به دفعات و به مدت طولانی با یه جوون عرب که کنار یه دختر نشسته بود، بحث و جدل می کرد. خلاصه روی اعصاب من بودن.

البته من با ایرلاین دیگه ای از ایران به آمریکا نیومدم، اما خب حداقل می تونم بگم فرودگاه دبی خیلی بزرگ تر، قشنگ تر و منظم تر از فرودگاه دوحه هست.
    خلاصه مزیت قطر ایرویز به ایرلاین های دیگه رو نفهمیدم.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Ph.D. , Wayne State University

سلام من یه سوالی دارم اما نمیرونم کجا مطرحش کنم امیدوارم ایمجا جای مناسبی باشه...بردن طلا به آمریکا ایرادی داره؟ یعنی گیر میدن؟؟ یا پولی بابتش میگیرن...البته زیاد نیست ... چند تا تیکه است...

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    سلام دوستان....آیا کسی‌ تجربهٔ سفر با bmi و british airways به آمریکا رو داشته؟؟می‌خوام بدونم که در مقایسه با سایر ایرلاین‌ها از نظر کیفیت مناسب هست یا نه. چون قیمتش که ظاهراً مناسبه. ممنون.
    درود. این سوال منم هست. پرواز bmi به لندن و بریتیش ایرویز به آمریکا کیفیتش چطوره؟ کسی تجربه ای داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط em600 نمایش پست ها
    بزرگترین economy seat دنیا رو داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Ph.D. , Wayne State University

نقل قول نوشته اصلی توسط samira1352 نمایش پست ها
    دوستان عزیز میشه کسی من را راهنمایی کنه؟ در مورد اوردن دلار آیا خانواده ای 5000 دلار هست؟ یا نه؟ یعنی مادرم 5000 پدرم 5000 . ممنون میشم. در ضمن اگر 5000 فقط یک خانواده میتونه بیاره اگر بیشتر بیاره چی میشه؟ آیا در فرودگاه ایران بازرسی شدید هست؟

ممنون
    نفری 5000 تاست...اما اگه بیشتر بیارن چی میشه سوال منم هست... سفرهایی که من و آشناهام تا الان رفتیم بازرسی نشدیم اما اون سفرها معلوم بود که توریستی و کوتاهه...نمیدونم در مورد آمریکا و مخصوصا دانشجوها چطوریه....

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    سلام،دوستان کسی راجع به کیفیت پرواز های Alitalia اطلاعی داره؟
    یه آژانس تو تهران بهم گفت کیفیت پروازش خوب نیست و بهم توصیه کرد نگیرمش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)