صفحه 2 از 42 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : من 23 جولای رسیدم نیویورک ( شرح سفر)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    در حال حاضر مشکل همه دیر تر رفتن از تاریخ I20 هست. خیلی به تاریخ روی I20 دقت کردن؟ مثلا اگه یکی 1 روز دیرتر از از اون تاریخ بره مشکل ساز میشه؟
    به تاریخ که دقت کردن ولی من نمیدونم واقعا اگه دیرتر بری چقدر گیر باشن. فکر کنم آفیسری که بهت میخوره هم خیلی مهمه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Thank you for sharing your experience; If I may ask, would u please tell us about your some first days of settling down, finding appartment or living on campus, and etc.

thank you

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Thank you for sharing your experience; If I may ask, would please tell us about your some first days of settling down, finding appartment or living on campus, and etc.

thank you
    سلام femiran عزیز
    این سواله من هم هست لطفا از تجربه ات در مورد جا افتادن در اون شهر طی روزهای اول به ما هم بگو.

ممنون.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar287
    نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Thank you for sharing your experience; If I may ask, would please tell us about your some first days of settling down, finding appartment or living on campus, and etc.

thank you
    سلام femiran عزیز
    این سواله من هم هست لطفا از تجربه ات در مورد جا افتادن در اون شهر طی روزهای اول به ما هم بگو.

ممنون.
    من تقریبا از آوریل گذشته واسه خوابگاه دانشگاه اقدام کرده بودم. واسه همین خوابگاه دارم. به استثنا شب اول که پیش یک دوست موندم. واسه همین من از اواخر آگوست میرم خوابگاه که ظاهرا امکانات خوب هم هست ولی خوب کمی گرونه. خوب نیویورک مخصوصا منهتن جای گرونی هست. این یک ماه بین من مسافرتم. اگر میخواستم میتونستم زودتر هم خوابگاهم رو بگیرم. ظاهرا جایی که من دارم وسایل داره و لی هستن خوابگاهی که وسیله ندارن و خود دانشجوها باید تمام وسایلشون رو بخرن. بستگی داره که کجا رو میگیرید. حالا اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام می‌شود

to femiran:
    سلام .رسیدن به خیر
    یه سوال:من هم اگه از ج اف ک بخام ییام و تا پرواز بعدیم کمتر از 4 ساعت فاصله باشه با توجه به شلوغی اونجا میرسم بش؟اگه نرسم پرواز بعدیش فردا صبج است و باید برم هتل.دردسر میشه به نظرتون؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    to femiran:
    سلام .رسیدن به خیر
    یه سوال:من هم اگه از ج اف ک بخام ییام و تا پرواز بعدیم کمتر از 4 ساعت فاصله باشه با توجه به شلوغی اونجا میرسم بش؟اگه نرسم پرواز بعدیش فردا صبج است و باید برم هتل.دردسر میشه به نظرتون؟
    راستش فکر نکنم 4 ساعت زمان بدی باشه بین دو تا پرواز. مگر اینکه هواپیمایی که به ج اف ک میره تاخیر زیادی داشته باشه. من پروازم به نیویورک نیم ساعت با تاخیر نشست. نیم ساعت هم طول کشید تا پارک کنه و ما پیاده شیم. یک ساعت هم پاسپورت جکینگ و اسپیشال ریحستریشن طول کشید. البته من شانسم این بود که تو پروازم خارحی تقریبا نبود واسه همین پاسپورت چکینگ زود انجام میشد و ملت زود کارشون تموم میشد.کلا به نظرم زمان به اندازه کافی خواهید داشت.

femiran:

سلام. امیدوارم تا الان در نیویورک به شما خوش گذشته باشه.

من بلیط تهران به هیوستون را با بریتیش ایرویز رزرو کردم. تو هیترو بین پروازای من 1:15 فاصله است. آیا میرسم؟ در ضمن هنوز بلیط صادر نشده از کجا میشه فهمید که کدوم ترمینال پیاده میکنه و کدوم ترمینال سوار میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alik
    femiran:

من بلیط تهران به هیوستون را با بریتیش ایرویز رزرو کردم. تو هیترو بین پروازای من 1:15 فاصله است. آیا میرسم؟ در ضمن هنوز بلیط صادر نشده از کجا میشه فهمید که کدوم ترمینال پیاده میکنه و کدوم ترمینال سوار میکنه؟
    من فکر میکنم اگه مجبور نباشید ترمینال عوض کنید و تقریبا در حالت دو باشید بین دو تا گیت، میتونید برسید ولی اگه دو تا ترمینال باشه خیلی سخت میشه. معمولا وقتی بلیط رو صادر میکنن بهتون گفته میشه کدوم ترمینال پیاده میشید و از کدوم دوباره سوار میشید. من بلیطم رو آن لاین خریده بودم و اینها نوشته شده بود تو اطلاعات بلیطم. اگه بهتون نگفتن، حتما بپرسید از آژانس براتون پیدا کنه.

ApplyAbroad Champion

از سايت زير مي تونيد با توجه به خط هوايي و مبدا و مقصد ترمينالهاتون رو پيدا كنيد.
    ولي حتما شب قبل پرواز هم چك كنيد. چون مثلا united تا يك ماه قبل از ترمينال 3 پرواز مي كرد، الان شده ترمينال 1 .

http://www.heathrowairport.com/porta...ich+terminal?/

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    نقل قول نوشته اصلی توسط alik
    femiran:

من فکر میکنم اگه مجبور نباشید ترمینال عوض کنید و تقریبا در حالت دو باشید بین دو تا گیت، میتونید برسید ولی اگه دو تا ترمینال باشه خیلی سخت میشه. معمولا وقتی بلیط رو صادر میکنن بهتون گفته میشه کدوم ترمینال پیاده میشید و از کدوم دوباره سوار میشید. من بلیطم رو آن لاین خریده بودم و اینها نوشته شده بود تو اطلاعات بلیطم. اگه بهتون نگفتن، حتما بپرسید از آژانس براتون پیدا کنه.
    من چون جفت پروازام با بریتیش ایرویز هست قاعدتا باید تو این مدت بار رو منتقل کنند. انتقال آدم هم معمولا ساده تر از باره. صفهای سکوریتی اونجا هم مثل ایرانه که کلی وقت باید تو صف وایسیم یا نه. در ضمن اگر دو پرواز برای یک ایرلاین باشه اونا موظف نیستند که صبر کنند تا مسافر سوار هواپیمای دوم بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)