صفحه 33 از 42 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالم رو در قالب هیچ تاپیک مشخصی پیدا نکردم. نزدیک ترین موضوع این جاست. لطفا راهنمایی کنین

ویزای توریستی دارم و از اروپا برای نیمه دوم سپتامبر می خوام برم حدودا یه هفته شرق (نیویورک) و یه هفته غرب (لس آنجلس) رو ببینم.این طور که میگن ظاهرا امریکا مثل اروپا نیست که بشه همه جا رفت با قطار بلکه همه یا ماشین دارن یا ماشین کرایه می کنن
    راهنمایی می خواستم که شرایط اجار ماشین چیه؟
    چه جوری بگیرم ارزونتر در میاد؟
    از چه شرکتی بگیرم بهتره؟
    اصلا به گواهینامه ایران به همراه گواهینامه بین المللی که از ایران گرفتم اجازه رانندگی می دن؟

متشکر از راهنمایی تون
    شرایط خاصی نداره، اگر از ازوپا میاید و کارت اعتباری دارید همون آنلاین هم میتونید عمده کار هاش را انجام بدین، من بهتون توصیه می کنم یک سری به سایت فرودگاه ورودیتون بزنید معمولا لیست شرکت هایی را که در آن فرودگاه دفتر دارن برای اجاره ماشین درش هست، بعد میتونید به سایت این شرکت ها مراجعه کنید قیمت و شرایطش داخل این سایت ها هست، بسته به نوع ماشین، تعداد روز ، محل تحویل گرفتن و دادن ماشین و یکسری موارد دیگه هزینه را می توانید همون آنلاین هم مشاهده کنید، بعد بین این شرکت ها آن که با شرایط بهتر بهتون ماشین را اجاره میده، باهاشون تماس بگیرید یا همون آنلاین ثبتنام کنید. از گواهینامه بین المللی میتونید استفاده کنید ولی در اکثر شرکت ها یک مقداری پول بیشتری ازتون می گیرند. غیر از پاسپورت و گواهینامه هم مدرک دیگری نمی خواهد.

سلام دوستان

ویزای توریستی دارم و از اروپا برای نیمه دوم سپتامبر می خوام برم حدودا یه هفته شرق (نیویورک) و یه هفته غرب (لس آنجلس) رو ببینم. (یه بلیط رفت از اروپا به نیویورک، یکی داخا امریکا و یکی هم برگشت به اروپا)

چه ایرلاینی رو برای خارج و کدوم رو برای داخل پیشنهاد می کنین؟
    دوستان ایده ای دارن که چه جوری هزینه بلیتم رو مینیمایز کنم؟
    خیلی خیلی گرون در میاد
    ایرلاین خاصی یا یه تریک خاصی بلدین که بشه این هزینه ها رو کمتر و کمتر کرد؟

متشکر از راهنمایی تون
    یکسری به سایت cheapoair بزنید معمولا ارزون ترین ها را آنجا میتونید پیدا کنید. مدل های مختلف سرچ را هم آزمایش کنید هم چند تیکه سرچ کنید، هم مدل مولتی دستینیشن، ببینید کدوم براتون ارزون تر درمیاد بعضی وقت ها هم اگر مثلا یک بلیط رفت و برگشت از نیویورک به اروپا بگیرید و یک بلیط رفت و برگشت از نیویورک به لس آنجلس و موقع برگشت دوباره بیاید از نیویورک برگردید براتون ارزون تر تموم میشه، در خطوط داخلی آمریکا اگه می خواهید ارزون براتون تموم شه از اسپرینت و ساوترن می تونید استفاده کنید. در کل اگر تاریخ دقیق و شهر مبدا را برای من داخل پیام خصوصی بگذارید شاید بتونم بیشتر بهتون کمک کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimavojdani نمایش پست ها
    یکسری به سایت cheapoair بزنید معمولا ارزون ترین ها را آنجا میتونید پیدا کنید. مدل های مختلف سرچ را هم آزمایش کنید هم چند تیکه سرچ کنید، هم مدل مولتی دستینیشن، ببینید کدوم براتون ارزون تر درمیاد بعضی وقت ها هم اگر مثلا یک بلیط رفت و برگشت از نیویورک به اروپا بگیرید و یک بلیط رفت و برگشت از نیویورک به لس آنجلس و موقع برگشت دوباره بیاید از نیویورک برگردید براتون ارزون تر تموم میشه، در خطوط داخلی آمریکا اگه می خواهید ارزون براتون تموم شه از اسپرینت و ساوترن می تونید استفاده کنید. در کل اگر تاریخ دقیق و شهر مبدا را برای من داخل پیام خصوصی بگذارید شاید بتونم بیشتر بهتون کمک کنم.

دوست عزیز خیلی متشکر از راهنمایی تون

فقط این اسپرینت و ساوترن که نوشته بودین رو نتونستم دقیقا پیدا کنم.
    منظورتون ساوت وست ایرلاین بود؟
    اسپرینت هم که یه شرکت چینی میاد. همین رو می گفتین؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

دوست عزیز خیلی متشکر از راهنمایی تون

فقط این اسپرینت و ساوترن که نوشته بودین رو نتونستم دقیقا پیدا کنم.
    منظورتون ساوت وست ایرلاین بود؟
    اسپرینت هم که یه شرکت چینی میاد. همین رو می گفتین؟
    Spirit و Southwest ايرلاينهايي هستن كه براي پروازهاي داخلي آمريكا بليتهاي ارزوني ميشه ازشون گرفت. البته به شرطي كه از خيلي وقت قبل رزرو كنيد. در ضمن ريفاند كردن پول بليت روي اينها مشكله. Southwest كه اصلا پول رو پس نميده و اگه بليت رو كنسل كنيد فقط روي سيستم خودشون كرديت ميده كه ظرف يك سال از خودشون دوباره بليت بگيريد. Spirit هم جريمه هاي زيادي براي كنسلي بليت داره كه گاهي وقتها ممكنه به اندازه پول خود بليت باشه. مثلا من يك بار از شيكاگو به دالاس بليت رفت و برگشت گرفته بودم ١١٤ دلار كه جريمه كنسليش ١١٥ دلار بود.

خوبي Southwest اينه كه دو تا چمدون رايگان مي تونيد ببريد و از اين نظر خيلي به صرفه ميشه و اگه بليت رو از خيلي وقت قبل رزرو كنيد ممكنه بتونيد با ٦٠-٧٠ دلار هم بليت يك طرفه بگيريد. Spirit از نظر چمدون بر عكسه و حتي براي Carry-on (يعني باري كه با خودتون مي بريد داخل هواپيما) هم اگه بزرگ باشه پول مي گيره. گاهي وقتها ممكنه براي carry-on از چمدوني كه check-in كرديد هم بيشتر پول بگيرن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم
    دارم توریستی می رم
    حدود یه ده روز برای شرق و ده روز هم برای غرب گذاشتم
    اما برنامه ام انعطاف داره که بتونم وقت بذارم به شهرهای دیگه ای که بگین ارزششو داره آدم پرواز کنه و ببینه سفر کوتاهی داشته باشم که اون جا ها رو هم دیده باشم.
    می خواستم ببینم کسی از دوستان ایده ای داره که مثلا حالا که وقت داری اگه تونستی حتما برو فلان شهر رو هم ببین؟
    نمی دونم مثلا از شهرهایی که از دور شنیدم وصفشون رو مث شیکاگو، میامی، سیاتل، بوستون، دالاس، مینیاپلیس و ... یا شهرهای دیگه کدوم ها رو توصیه می کنین جور کنم به صورت کانکشن یا یکی دو روزه سفر کنم و ببینم؟

متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    Spirit و Southwest ايرلاينهايي هستن كه براي پروازهاي داخلي آمريكا بليتهاي ارزوني ميشه ازشون گرفت. البته به شرطي كه از خيلي وقت قبل رزرو كنيد. در ضمن ريفاند كردن پول بليت روي اينها مشكله. Southwest كه اصلا پول رو پس نميده و اگه بليت رو كنسل كنيد فقط روي سيستم خودشون كرديت ميده كه ظرف يك سال از خودشون دوباره بليت بگيريد. Spirit هم جريمه هاي زيادي براي كنسلي بليت داره كه گاهي وقتها ممكنه به اندازه پول خود بليت باشه. مثلا من يك بار از شيكاگو به دالاس بليت رفت و برگشت گرفته بودم ١١٤ دلار كه جريمه كنسليش ١١٥ دلار بود.

خوبي Southwest اينه كه دو تا چمدون رايگان مي تونيد ببريد و از اين نظر خيلي به صرفه ميشه و اگه بليت رو از خيلي وقت قبل رزرو كنيد ممكنه بتونيد با ٦٠-٧٠ دلار هم بليت يك طرفه بگيريد. Spirit از نظر چمدون بر عكسه و حتي براي Carry-on (يعني باري كه با خودتون مي بريد داخل هواپيما) هم اگه بزرگ باشه پول مي گيره. گاهي وقتها ممكنه براي carry-on از چمدوني كه check-in كرديد هم بيشتر پول بگيرن.
    متشکر از اطلاعات دقیقتون

من خیلی مشکلی با بار ندارم. فقط و فقط می خوام هزینه ام مینیمایز بشه
    اما اون طور که فهمیدم از خیلی قبل باید گرفت
    اما برای سفر داخل ایالات متحده برای طرف های بیستم سپتامبر می خواستم. الان دیگه خیلی دیره نه؟
    از ewr به lax و یا lax به mia هم داره؟
    ایرلاین های ارزون دیگه ای برای داخلی سراغ دارین؟

رشته و دانشگاه

متشکر از اطلاعات دقیقتون

من خیلی مشکلی با بار ندارم. فقط و فقط می خوام هزینه ام مینیمایز بشه
    اما اون طور که فهمیدم از خیلی قبل باید گرفت
    اما برای سفر داخل ایالات متحده برای طرف های بیستم سپتامبر می خواستم. الان دیگه خیلی دیره نه؟
    از ewr به lax و یا lax به mia هم داره؟
    ایرلاین های ارزون دیگه ای برای داخلی سراغ دارین؟
    اينكه ميگيد خيلي مشكلي با بار نداريد، يعني بدون چمدون سفر مي كنيد؟ وقتي براي دو تا چمدون ٧٠ دلار يا بيشتر بديد كه خيلي هزينه تون ميره بالا. ايرلاينهاي ارزون ديگه هم هستن مثل Jet Blue و Frontier ولي من با اونها تجربه اي نداشتم. بايد وبسايت اين ايرلاينها رو چك كنيد و ببينيد براي تاريخ مورد نظر شما چه قيمتي ميدن. در ضمن بليت اينجور ايرلاينها رو در وبسايتهايي مثل cheapoair نمي بينيد و بايد وبسايت خود ايرلاين رو چك كنيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اينكه ميگيد خيلي مشكلي با بار نداريد، يعني بدون چمدون سفر مي كنيد؟ وقتي براي دو تا چمدون ٧٠ دلار يا بيشتر بديد كه خيلي هزينه تون ميره بالا. ايرلاينهاي ارزون ديگه هم هستن مثل Jet Blue و Frontier ولي من با اونها تجربه اي نداشتم. بايد وبسايت اين ايرلاينها رو چك كنيد و ببينيد براي تاريخ مورد نظر شما چه قيمتي ميدن. در ضمن بليت اينجور ايرلاينها رو در وبسايتهايي مثل cheapoair نمي بينيد و بايد وبسايت خود ايرلاين رو چك كنيد.
    متشکر

پس من اشتباه متوجه شده بودم. فکر کردم برای کسی که چند تا چمدون داشته باشه یا وزن بالا داشته باشه چارج می کنن
    منظورم این بود که فقط یه کوله دارم با لپ تاپم توش برای بردن تو کابین و یه چمدون حدود بیست کیلو برای بار.
    یعنی دیفالتشون تا این حد هم نیست و باید برای این قلم ها هم پول داد؟

جت بلو هم که اشاره کردین قبلا چک کردم بدیش اینه که از هرجایی نداره . محدودتره ظاهرا

در مورد این که برای گرفتن همچین ایرلاین های ارزون الان دیره یا نه هم دوست دارم نظرتون رو بفرمایین. کلا کی زمان اپتیممه؟

Jet Blue و Frontier و اسپریت در cheapoair هست ولی سوت وسترن نیست. لزوما هم نباید خیلی زود رزرو کنی الان برای سپتامبر بلیت دارن ولی بستگی به مسیر هم دارن، ولی بحث بار، کنسلی و خدمات داخل هواپیما حق با شماست افتصاحه!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimavojdani نمایش پست ها
    Jet Blue و Frontier و اسپریت در cheapoair هست ولی سوت وسترن نیست. لزوما هم نباید خیلی زود رزرو کنی الان برای سپتامبر بلیت دارن ولی بستگی به مسیر هم دارن، ولی بحث بار، کنسلی و خدمات داخل هواپیما حق با شماست افتصاحه!
    من روي مسير شيكاگو-دالاس چند بار با spirit بليت گرفتم و اگه آدم بليتش رو دير بگيره قيمتها خيلي بدجور بالا ميره. مسير ديترويت-دالاس رو هم كه چند بار چك كردم همينجور بود.

افتضاح بودن خدمات رو در مورد Southwestern قبول ندارم. وايفاي مفتي دارن داخل هواپيما و اون دو تا چمدون رايگان هم كه خيلي خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)