صفحه 38 از 42 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط foadt نمایش پست ها
    کسی هست که تجربه‌ی رفتن با هواپیمایی اتحاد رو داشته باشه و تو خود ابوظبی از چک مآمورین مهاجرتی رد شده باشه؟ اکه هست میشه یه کم از تجربه‌تون بگین؟
    من دو سال پیش اولین کانکشن پروازم به امریکا با اتحاد بود و رفتم ابوظبی
    هواپیماش که راحت و تمیز بود.
    فرودگاهش که فوق العاده مدرن ، تمیز و بزرگ بود. اینترنت وایرلس نامحدود با سرعت بالا داشت.چون فاصله کانکشن اتحاد و پرواز دوم زیاد بود وقتی از هواپیما اومدم پایین داشتم میرفتم توی سالن فرودگاهش یک کوپن مجانی Mc Donald بهم دادن.
    بعدش هم که گیت کانکشن بعدی رو پیدا میکنید و منتظر میشید تا سوار هواپیمای بعدی بشید.
    Carry On رو هم که از زیر دستگاه رد کردن و مشکلی هم نبود و نه کسی از من سئوالی پرسید نه ماموری چیزی گفت.(البته من ویزای F1 توی پاسپورتم بود).
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

سلام به همه،

دوستان عزیز من بیشتر مطالب رو خوندم و درباره پرواز و مسائل مربوط به پرواز و فرودگاه و بار است.

میخواستم اگر کسی تجربه ای از سفر و بودن در شهرهای مختلف و محل های اقامتی داره توضیح بده. ممنون میشم ( من توریستی دارم میرم)

کسی میدونه اگه من بخوام با یه خونواده آمریکایی توی این مدت زندگی کنم چطور میتونم پیدا کنم.؟ و از نظر اقامتی میخوام هتل نروم.
    و در مورد تردد بین شهرهای مختلف چه روشهایی رو پیشنهاد میکنید.؟؟

بازم ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه سوال دارم
    در بلیط من در مورد carry on توشته که :
    Max 1PC Free of charge Personal Item
    And/Or Carry on up tO 45 Linear inches 115 linear centimeter
    این دقیقا یعنی چی؟
    من میخام یه کوله پشتی، یه چمدونه کوچیک و یه کیف کمری با خودم ببرم سایز همشون با این جور درمیاد ولی راجع به وزن چیزی ننوشته آیا این چیزایی که گفتم رو میتونم ببرم؟
    پروازم هم KLM هست

سلام بچه ها

من یه قاب عکس ابعاد 20 در 20 دارم که شیشه روش داره. به نظرتون اجازه میدن تو کوله پشتی م ببرم داخل هواپیما؟ شیشه بردن داخل هواپیما مجازه؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال دارم
    در بلیط من در مورد carry on توشته که :
    Max 1PC Free of charge Personal Item
    And/Or Carry on up tO 45 Linear inches 115 linear centimeter
    این دقیقا یعنی چی؟
    من میخام یه کوله پشتی، یه چمدونه کوچیک و یه کیف کمری با خودم ببرم سایز همشون با این جور درمیاد ولی راجع به وزن چیزی ننوشته آیا این چیزایی که گفتم رو میتونم ببرم؟
    پروازم هم KLM هست
    carry on رو هیچ وقت وزن نمیکنن. ولی من شنیدم بالای 7 کیلو نباشه بهتره. به نظرم همه رو میتونی ببری داخل. ولی چمدون (carry on) ت رو خیلی سنگین نکن.

میوه خشک چطور؟ آیا میشه میوه خشک نیم کیلو توی کوله پشتی داخل هواپیما برد؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    میوه خشک چطور؟ آیا میشه میوه خشک نیم کیلو توی کوله پشتی داخل هواپیما برد؟
    آره.
    میوه معمولی هم فرق نمیکنه. من خودم سیب، موز و پرتقال با خودم بردم داخل هواپیما.

Junior Member

من پروازم با KLM هست تا ایتالیا، بعد با الیتالیا میرم میشیگان. و تو بلیطم نوشه carry on رو دو تا میتونم ببرم و وزن نگفته.. من میتونم یه کیف لپتاپ، یه چمدون سایز کوچیک (که خودش 17 کیلوشد!!!) و یه کیف دستی ببرم داخل؟

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط philaa نمایش پست ها
    من پروازم با KLM هست تا ایتالیا، بعد با الیتالیا میرم میشیگان. و تو بلیطم نوشه carry on رو دو تا میتونم ببرم و وزن نگفته.. من میتونم یه کیف لپتاپ، یه چمدون سایز کوچیک (که خودش 17 کیلوشد!!!) و یه کیف دستی ببرم داخل؟
    سلام
    بهتره از نمایندگی ایران آلیتالیا و KLM بپرسی موضوع رو.
    ولی به نظرم شما میتونی کیف لب تاب و یه چیز دیگه ( حالا یا کوله پشتی، یا کیف دستی، یا چمدون سایز کوچک ) ببری.
    حالا باز شما بپرس

ضمنا پرواز داخلی توی آمریکا رو هم چک کن. اگه دلتا باشه که همینی که گفتم هست یعنی غیر لب تاب یه چیز دیگه هم میتونی بیاری.

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:

من برای یک کنفرانس با ویزای توریستی میخام 4 روز در جورجیا (آتلانتا) باشم. کنفرانس در یک هتل خیلی گرون هست که متاسفانه فکر کنم چاره ای نداشته باشم و باید هزینه رو بدم؟!

ولی میخام بعد کنفرانس یک امریکا گردی کوچیک داشته باشم ممنون میشم برای یک سفر دو یا 3 هفته ای بعد کنفرانس

بگید کدام شهرها نزدیک یا دور شهر کنفرانس زیبا، امن و مقرون به صرفه هست؟ با چه شرکت هواپیمایی بلیط بگیرم؟ برای اقامت چه پیشنهادی دارید؟

ممنون از راهنمایتون با این دردسر ویزا میخام سفر پربار و خاطره انگیزی باشه. متشکرم :-)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)