صفحه 7 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 419

موضوع: تجربیات سفر به آمریکا

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    رسیدن به خیر. خیلی خوشحالم که یه دفعه همه کارات درست شد.
    وای از سر و صدای بچه ها نگو که کل مسیر نذاشتن ما بخوابیم. بعضی خانواده های عرب بودن که 3 تا بچه زیر 5 سال داشتن!
    حالا به عنوان یه توصیه به اونائی که در آینده می خوان برن پیشنهاد می کنید قطری بهتره یا امارات یا ترکیش؟

یکی از دوستانم با ترکیش رفته بود و خیلی راضی بود فقط بلیطش از اون دوتا گرونتره درسته؟

Junior Member

I traveled with Turkish to Chicago last September; I did not have any problem. I can say the quality of services was similar to our trip with Emirates to Cyprus. Do not forget 2*32 kg luggage of Turkish; also, I had a carry on and a bag (knapsack) which nobody checked their weight.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اتفاقا من با جلیل با هم همسفر بودیم تا شیکاگو.
    من 2 تا carry on داشتم, یک کیف و یک ساک. هردوشون هم پره کتاب بود و وزنشون خیلی خیلی زیاد بود شاید(شاید 30 کیلو ).

هیچ کس چک نکرد. فقط من از شیکاگو یک پرواز دیگه با AA داشتم. توى اين هواپیما جای کم بود و یکی شون جا نمیشد ولی مهماندار برام یک پلاستیک آورد تا یکم کمش کنم تا جا بشه و برخوردش خیلی خوب بود.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

hi, I read somewhere that"All nonimmigrant visitors holding visas -- regardless of race, national origin, or religion -- participate in the US-VISIT program, a "comprehensive registration system tracking entries to and exits from the United States.
    Is this the same as SEVIS?

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo
    hi, I read somewhere that"All nonimmigrant visitors holding visas -- regardless of race, national origin, or religion -- participate in the US-VISIT program, a "comprehensive registration system tracking entries to and exits from the United States.
    فکر میکنم این مورد مربوط به کارهای immigration در بدو ورود و هنگام خروج است که I94 میگیرید- fingerprint و ...
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo
    منظور همون پر كردن فرم I-94 و Declaration form هست و ربطي به Sevis نداره.

Senior Member

من جديدا يه پرواز داخل آمريكا با AA داشتم و يه carry on يه كوله و يه كيف دستي كوچيك. بهم گفتن كه نمي توني با هر 3 وارد هواپيما بشي و فقط بايد 2 تا باشه. مجبور شدم كه وسايل كيف دستي رو خالي كنم تو كوله و خود كيف دستي رو بذارم تو carry on. در ضمن اولين bag كه تحويل بار داده ميشه 15 دلار و دومي 30 دلار شارژ مي شيد. محدوديت وزني هم داره. اگه بيشتر از 50 پوند باشه 50 دلار شارژ ميشيد. البته اگه پرواز داخل آمريكا ادامه مسير باشه ظاهرا ديگه براي bag هايي كه تحويل بار ميديد شارژ نمي شيد ولي به اونايي كه داخل هواپيما مي بريد گير ميدن. در ضمن پروازهاي داخلي آمريكا اگه پاسپورت ايراني داشته باشيد وسايلتون روكه داخل هواپيما مي بريد چك ميكنن و مي ريزن بيرون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من جديدا يه پرواز داخل آمريكا با AA داشتم و يه carry on يه كوله و يه كيف دستي كوچيك. بهم گفتن كه نمي توني با هر 3 وارد هواپيما بشي و فقط بايد 2 تا باشه. مجبور شدم كه وسايل كيف دستي رو خالي كنم تو كوله و خود كيف دستي رو بذارم تو carry on. در ضمن اولين bag كه تحويل بار داده ميشه 15 دلار و دومي 30 دلار شارژ مي شيد. محدوديت وزني هم داره. اگه بيشتر از 50 پوند باشه 50 دلار شارژ ميشيد. البته اگه پرواز داخل آمريكا ادامه مسير باشه ظاهرا ديگه براي bag هايي كه تحويل بار ميديد شارژ نمي شيد ولي به اونايي كه داخل هواپيما مي بريد گير ميدن. در ضمن پروازهاي داخلي آمريكا اگه پاسپورت ايراني داشته باشيد وسايلتون روكه داخل هواپيما مي بريد چك ميكنن و مي ريزن بيرون.
    مگه برای پرواز داخلی‌ هم پاسپورت چک می‌کنن؟

تا اونجایی که من میدونم فقط کارت شناسایی کافیه البتهInternational Center به بچه‌ها توصیه کرد که موقع سفر بهتره I-20 و پاسپورت همراهتون باشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    مگه برای پرواز داخلی‌ هم پاسپورت چک می‌کنن؟
    تا اونجایی که من میدونم فقط کارت شناسایی کافیه البتهInternational Center به بچه‌ها توصیه کرد که موقع سفر بهتره I-20 و پاسپورت همراهتون باشه.
    اگر کارت شناسایی دیگری همراهتون باشه نیازی به پاسپورت نیست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

دوستان در مورد پرواز قطری کسی جواب منو نداد میشه هم کوله پشتی و هم carry on برد داخل هواپیما؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)