نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ننوشتن اسم شهر و استان در آدرس گیرنده

Junior Member

پیش فرض ننوشتن اسم شهر و استان در آدرس گیرنده

سلام.
    نامه پذیرش من از نروژ توسط پست معمولی ارسال شده است که متاسفانه
    نام استان و شهرستان را وارد نکرده اند ولی کد پستی و آدرس خیابان و کوچه
    ما را دارد.
    سوال من این است که آیا شرکت پست ایران از روی کد پستی نام استان و شهر
    بنده را پیدا کرده و نامه را برام خواهد فرستاد؟ یا ممکنه به دلیل نقص آدرس مرسوله رو برگشت بدن؟
    ممنون.

پیش فرض پاسخ : ننوشتن اسم شهر و استان در آدرس گیرنده

من نتونستم image رو ببینم .
    اما بر اساس نوشته شما باید بگم بعیده که پاکت به دستتون برسه . حالا نام استان خیلی مهم نیست اما نام شهر رو حتما باید درج کنن. از روی فقط کد پستی بعید است بتونن تشخیص بدن مرسوله مال کجاست بعد هم من فکر نمی کنم تو اداره پست اینقدر وقت صرف کنن تا ببین پاکت مال کجاست هر چند که واقعا زحمت می کشن . امیدوارم پیش بینی من نادرست باشه و شما نامتون رو بگیرید. اما پیشنهاد می کنم به دانشگاه ایمیل بزنید بگید شما نام استان و شهر رو ذکر نکردید برای همین نامه به احتمال زیاد به دستتون نمی رسه و ازشون بخواین اگر ممکن است دوباره براتون پست کنن که شما پروسه ویزا رو شروع کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    راستش در مورد نوشتن آدرس سوال داشتم. آیا باید تمام آدرس ها محل سکونت باشه؟آخه آدرس محل کار پدرم سر راست تره. و پلاک خونمون هم خیلی واضح نیست. همچنین امکانش هست خونه رو جابه جا کنیم و اینکه اکثرا خونمون کسی نیست.منظورم نوشتن آدرس برای آزمون، پاسپورت، دانشگاههاست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط arny نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش در مورد نوشتن آدرس سوال داشتم. آیا باید تمام آدرس ها محل سکونت باشه؟آخه آدرس محل کار پدرم سر راست تره. و پلاک خونمون هم خیلی واضح نیست. همچنین امکانش هست خونه رو جابه جا کنیم و اینکه اکثرا خونمون کسی نیست.منظورم نوشتن آدرس برای آزمون، پاسپورت، دانشگاههاست.ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست من کسی آدرسی که شما میدید رو بررسی نمیکنه مال خونه هست یا نه، فقط دقت کنید آدرسی رو بدید که valid باشه و معمولا کسی باشه خونه تا خدای ناکرده به مشکل نخورید. به شخصه برا پاسپورت قفط آدرس خونه خودمون رو دادم در سابر موارد با بررسی شرایط جغرافیایی آدرس میدم!مثلا برای پذیرشم یه آدرس تو کانادا دادم
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)