نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
محمد رضا جان از زحمت هایی که میکشی ممنونم.

من خیلی با فهرست موافق نیستم. خیلی کار سخت و طولانی میشه. به نظر من اگه افرادی که میخوان مطلبی آپلود کنن "عنوان" پست خودشون رو متناسب با محتوای اون انتخاب کنن- همینطور که من برای این پست این کار رو کردم- مشکل فهرست با استفاده از نمایش به صورت ترکیبی یا رشته ای حل میشه.

حتی میشه روی این دقیق تر کار کرد. مثلا در مواردی که تعداد فایل ها بیشتر از 5 تاست، به عنوان اولین پست از مجموعه ای که قراره آپلود بشه، یک پست بدون فایل آپلود میکنم که شامل توضیحات، عکس نرم افزار یا کتاب و بقیه توضیحات هست. بعد از ایجاد این پست، بقیه ارسال های مرتبط میتونن در پاسخ به این ارسال انجام بشن تا یه فهرست تفکیک شده در نمایش رشته ای یا ترکیبی داشته باشیم.
نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
در صورتی که باز به نوشتن فهرست فکر میکنید، به نظر من نوشتن شماره پست ها، به تنهایی، بهترین راه نیست، لینک پست ها رو به جای شماره اونها استفاده کنید فکر میکنم مطمئن تر باشه
درود

میلاد جان ممنون از پیشنهاداتت کارت درسته دیگه بله کار بسیار سخت و طولانی هست .خوب می تونیم هر دوکار رو انجام بدیم یعنی هم فهرست منابع با توجه به پیشنهاد شما همراه با شماره و لینک پست ( وای کلی کار داره ) به علاوه اینکه در همون پست لینک اسکرین شاتی از نرم افزار که کلیک کنن تصویر رو ببینن در قسمت توضیحات همون توضیحات داده شه . به نظرم این جوری هر دو کارم انجام میشه اما اگر پستی بدون فایل صرفا جهت توضیحات ارسال بشه با وجود اینکه خویه اما در طولانی مدت که منابع زیاد شدن باعث سردرگمی تا حدودی میشه اما اگر در همون پست یه فیلد اضافه بشه به عنوان مثلا اسکرین شاتی چیزی مشابه حالا بنابه سلیقه خودتون عالی میشه . برای نمونه شما یه نمونه ارسال کن که ما هم مطابق شما عمل کنیم میلاد جان . هر دو پیشنهاد عالی بودن پس از مشورت با مدیران ارشد مربوطه ترتیب اثر داده خواهد شد من خودم موافق هستم .

بی نهایت سپاسگزارم از میلاد عزیز

محمدرضا