صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

Question پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

سلام به مهرداد عزیز و ممنون بابت این حرکت زیبا

لطفا تاپیکهایی که در انجمنهای زبان های خارجی هست و مربوط به دانلود منابع مطالعاتی هست رو هم به اینجا منتقل کنید یا یه لینک ارجاع به اونجا داده بشه و یا اصلا این تاپیکها با اونهایی که در انجمن زبانهای خارجی هستن جدا باشن ممنون و موفق باشید
    ویرایش توسط FanTasTic : May 11th, 2012 در ساعت 05:12 PM دلیل: تغییر عنوان تاپیک
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

پیش فرض پاسخ : نحوه آپلود و یا دانلود منبع در این انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به مهرداد عزیز و ممنون بابت این حرکت زیبا

لطفا تاپیکهایی که در انجمنهای زبان های خارجی هست و مربوط به دانلود منابع مطالعاتی هست رو هم به اینجا منتقل کنید یا یه لینک ارجاع به اونجا داده بشه و یا اصلا این تاپیکها با اونهایی که در انجمن زبانهای خارجی هستن جدا باشن
    ممنون و موفق باشید
    سامان جان، من نگاه کردم، در انجمنهای زبانهای خارجی، قسمت منابع هر کدوم حاوی سوال و جواب زیاد هست، بنابراین ادغام این انجمنها کار درستی نیست. بهترین کار هست که از این به بعد، فایلهای در قسمت دانلود منابع اضافه بشن، و لینک پست در قسمت منابع اضافه بشه. من سعی میکنم با اطلاعیه در این انجمنها کاربرها رو بیشتر تشویق به این کار کنم. لطفا هر جا فایل مناسبی هم دیدید و در این انجمن دوباره ارسالش کنید.

ممنون که یادآوری کردی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای مرتبط با کتابخانه

سلام،

محمد رضا جان ممنونم، کتابخونه خیلی منظم و خوبه به نظر من. فقظ مشکلی که من دارم اینه که محدودیت حجم اپلودی فایل های صوتی خیلی کمه و من نمیتونم حتی فایل های صوتی 13 مگابایتی رو آپلود کنم. ممنون میشم اگه این محدودیت حل بشه تا مجبور نباشیم یکبار همه فایل هامون رو زیپ کنیم بعد آپلود کنیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،

محمد رضا جان ممنونم، کتابخونه خیلی منظم و خوبه به نظر من. فقظ مشکلی که من دارم اینه که محدودیت حجم اپلودی فایل های صوتی خیلی کمه و من نمیتونم حتی فایل های صوتی 13 مگابایتی رو آپلود کنم. ممنون میشم اگه این محدودیت حل بشه تا مجبور نباشیم یکبار همه فایل هامون رو زیپ کنیم بعد آپلود کنیم.
    درود

میلاد جان خواهش می کنم داداش میگم اصلا من فرمتی برای فایل های صوتی نمی بینم شما می دونی چه فرمتی تعریف شده واسه فروم ؟؟؟ اگر نه که فرمت هایی که بشه تعریف کرد پرکاربردشون رو بی زحمت محبت می کنی بفرمایی من هم به مدیران ارشد مطرح کنم ؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

میلاد جان خواهش می کنم داداش میگم اصلا من فرمتی برای فایل های صوتی نمی بینم شما می دونی چه فرمتی تعریف شده واسه فروم ؟؟؟ اگر نه که فرمت هایی که بشه تعریف کرد پرکاربردشون رو بی زحمت محبت می کنی بفرمایی من هم به مدیران ارشد مطرح کنم ؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    من میخواستم یه فایل MP3 با حجم 13.4 مگابایت آپلود کنم که نشد.

ممنونم.

ممنونم.
    درود

میلاد جان داداش اصلا چنین فرمتی بینشون نیست . چشم من مطرح می کنم پیشنهادتون رو که انشالله ترتیب اثر داده بشه .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

درود

دوستان من یه نظری اومد تو ذهنم می خواستم نظر های شما هم ببینم یه مشورتی بکنیم ببینیم تا چه حد عملی هست اینکه بیایم هر فایلی که آپلود می کنیم در موضوع جداگانه ، تاپیک مجزا و منحصر به خود فایل آپلودی با عنوان کتاب مورد نظر ایجاد و آپلود کنیم و نظرات در پست های بعدی آن ارسال بشن اینطوری هم دیگه نیاز به تهیه فهرست نیست هم نه نیاز به جستجو در تاپیک ها هم منحصر حواهد بود هم بحث و تبادل نظر هاشم در خود تاپیک می شوذ و اینکه قوانین کتابخانه هم ساده تر می شود . نظرتون چیه ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان من یه نظری اومد تو ذهنم می خواستم نظر های شما هم ببینم یه مشورتی بکنیم ببینیم تا چه حد عملی هست اینکه بیایم هر فایلی که آپلود می کنیم در موضوع جداگانه ، تاپیک مجزا و منحصر به خود فایل آپلودی با عنوان کتاب مورد نظر ایجاد و آپلود کنیم و نظرات در پست های بعدی آن ارسال بشن اینطوری هم دیگه نیاز به تهیه فهرست نیست هم نه نیاز به جستجو در تاپیک ها هم منحصر حواهد بود هم بحث و تبادل نظر هاشم در خود تاپیک می شوذ و اینکه قوانین کتابخانه هم ساده تر می شود . نظرتون چیه ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    فکر میکنم که یکم غیر عملی باشه.
    تعداد کتابها و منابع برای هر موضوعی خیلی زیاد هست. اگه بخوایم برای هرکدوم یه تاپیک درست کنیم، تعداد تاپیکهای هر بخش خیلی خیلی زیاد میشه و صفحات از نظم و راحتی دسترسی خارج میشن.
    بعدشم که همه کاربرها دقت یا وقت یا حوصله این رو که جستجو کنن رو ندارن. وقتی وارد میشن، به خصوص کسایی که تازه عضو میشن، میرن چندتا موضوعی که "مهم" هست یا فعال هست رو میخونن که زودتر به جواب نیازشون برسن. بعد چون جستجو نکردن، میان و دوباره توی تاپیکهای نامربوط سوالشون رو میپرسن و دوباره همه چیز درهم و برهم میشه

یه چیز دیگه هم که به نظرم میرسه اینه:
    برای ما ایرانیها چون منابع خارجی تو ایران زیاد چاپ نمیشن ومحدود هستن، معمولا کتابهایی که در دسترسمون هست، چاپ آخرشون نیست. معمولا کتاب چندسالی هست که داره بین بچه ها استفاده میشه و شناخته شده هست و دیگه بحثی روی مفید و خوب بودن یا به درد نخور بودنش نیست. فقط کسایی که تازه عضو میشن، میان سوال میکنن که چه کتابی خوبه و افراد قدیمیتر بهشون همون چندتا کتاب معروف همگانی رو میگن و قضیه تموم میشه.
    اینه که داشتن یه تاپیک برای بحث کردن در مورد تمام منابع از این نظر بیهوده میشه.
    برای سوال و رفع اشکال هم معمولا همه سرفصلهای یه تاپیک دارن.که اونجا فرد سوالش رو میچرسه و آدرس میده و اون سوال خاص رو براش توضیح میدن.

به نظرم 1 تاپیک زده بشه و تو قسمت "مهم" قرار بگیره -همون تاپیکهایی که همیشه در اول صفحه زیرمجموعه های موضوعات هستند- به یه اسمی مثل "کتابهای ضروری/مهم و معمول در طی چندسال اخیر" و توش 4-5 تا کتابی رو که عرف هست رو معرفی کنن و فایلشون رو قرار بدن. بعد هم تاپیک رو ببندین که دیگه کسی نظر و ... نده، فقط اگه منبع جدیدی اومد که ضروری بود، یا امتحانی یا .. تغییر کرد (مثل gre یا GMAT که عوض شدن) یکی از مدیران پست رو ویرایش کنه و منابع این حالت جدید رو بذاره.
    اگر هم روی اون امتحان یا موضوع تخصص ندارن میتونن از 2-3 تا از کاربرهای فعال همون موضوع خاص برای منابع کمک بگیرند

--------
    راستی این "کتابخانه" تو تاپیک جیمت جواب نداد. هیچکس اصلا نمیدونه که همچین چیزی وجود داره و نمیرن سر بزنن. یا باید تاپیک "دانلود منابع" رو ببندید و به عنوان آخرین پست، لینک کتابخانه رو بذارید. یا باید قید کتابخانه رو بزنیم. چه کار میشه کرد؟
    برای کتابخانه باید یه لیست هم تو اولین پستش درست بشه و لیست تمام پستها گذاشته بشه والا بعد از یه مدت، تعداد صفحات خیلی زیاد میشه و یه نفر که دنبال یه منبع خاص میگرده باید کلی صفحه رو بگرده و خب براثر خطای انسانی ممکنه از اون صفحه بگذره یا ... و خلاصه گیج بشن یا پیدا نکنن و ....
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

ممنونم.
    همونطور كه محمدرضا هم گفت، ظاهرا فرمت mp3 براي آپلود فايل تعريف نشده، من در چنين مواردي فايلهامو zip يا rar مي كنم و آپلود مي كنم، لينك سوالو براي مهرداد عزيز ميذارم تا در اين خصوص نظر بدن، ممنون
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    همونطور كه محمدرضا هم گفت، ظاهرا فرمت mp3 براي آپلود فايل تعريف نشده، من در چنين مواردي فايلهامو zip يا rar مي كنم و آپلود مي كنم، لينك سوالو براي مهرداد عزيز ميذارم تا در اين خصوص نظر بدن، ممنون
    ممنونم حسین جان و البته محمد رضا جان،
    من دیشب اومدم چندتا فایل آپلود کنم که دیدم نمیشه، همیشه وقتی این مشکل پیش میومد فایل ها رو زیپ میکردم. اما چون تعداد فایل های mp3 زیاد هستن حقیقتش یه کم سخته دونه دونه همه رو زیپ کنم

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)