صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

سلام دوستان،

یکی از پسوندهای رایج کتابهای الکترونیکی DjVu است. متاسفانه تعداد زیادی از کاربران با این نوع فایل نا آشنا هستند. به پیشنهاد سایر کاربران و موافقت مدیریت، برای یک کتاب با این پسوند، یک نرم افزار رایگان کم حجم که قابلیت باز نمودن فایلهای XPS, PDF و DjVu را دارد، اینجا آپلود شده است. اما من تصور می کنم که اگر این نرم افزار به صفحه اصلی (در قسمت تقسیم بندی کتابخانه) منتقل شود می تواند کارآیی بسیار بهتری داشته باشد. چرا که با یک جستجوی کوچک می توان تعدادی کتاب با پسوند DjVu در سرتاسر کتابخانه پیدا کرد.

با تشکر
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    و یک سوال: آیا این امکان وجود داره که تنها یک یا چند واژه کلیدی فقط در کتابخانه جستجو بشه؟ اینطوری فکر می کنم راحتتر می شه به محتویات تمام کتابخانه دسترسی داشت. (الان متوجه شدم که در جستجوی پیشرفته می شه اینکار را کرد. اما پیدا کردن گزینه مناسب کمی دشوار است. اگر امکان داشته باشد لینک مستقلی برای جستجو فقط در کتابخانه قرار داده شود، می تواند کاربردی تر باشد)
    خوش باشید
    سلام دوستان،

تا جایی که متوجه شدم، برای جستجوی یک عبارت فقط در کتابخانه باید مسیر زیر در جستجوی پیشرفته طی بشود:

جستجوی پیشرفته/ جستجوی یک نوع محتوی/ نوع جستجو ("ارسال ها")/ جستجوی انجمن ها ("کتابخانه و منابع" اونم از لیستی که بر حسب حروف القبا مرتب نشده)/ جستجو

ضمن اینکه جستجو فقط به عین کلمه کلیدی محدود است. مثلا وقتی بخواهیم کل کتابهای گرامر آلمانی که به زبان آلمانی نوشته شده را یکجا پیدا کنیم، کلمه grammatik بنظر مناسب می رسد. اما در پاسخ جستجو، نمی توان کتابهای Übungsgrammatik für die Grundstufe و Übungsgrammatik für die Mittelstufe یا عنواین سایر کتابها که با ترکیب کلمه grammatik آپلود شده اند را یافت.

امیدوارم راهکار جستجوی دقیقتر و ساده تر ایجاد شود.

خوش باشید
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام و خسته نباشید
    خدمت مدیران کتابخانه
    یک پیشنهاد داشتم آیا امکانش هست در انجمن "رشته های فنی و مهندسی" یک زیر گروه جدا برای رشته مهندسی رباتیک و مکاترونیک تحت همین عنوان "مهندسی رباتیک و مکاترونیک" ایجاد کنید.
    به طور مثال من داشتم در مورد رشته مهندسی مکاترونیک تحقیق می کردم و از دوستان خواستم تا چند تا کتاب در مورد این رشته به من معرفی کنند تا با این رشته و زمینه های مختلفش بیشتر آشنا بشم .
    و دوستان دو کتاب به من معرفی کردند که عنوان هاشونThe Mechatronics Handbook و Mechatronics هست و من رفتم گشتم و pdf این کتاب ها رو پیدا کردم حالا اگر بخواهم توی کتابخانه آپلود کنم باید در کدام بخش آپلود بشه؟؟!!!!
    و همچنین خیلی از منابع واقعی رباتیک و مکاترونیک الان این جور که دوستان به من گفتند در بخش های دیگه مثل مهندسی برق و کامپیوتر و... است فکر می کنم ایجاد این زیرگروه باعث نظم در سایر زیر گروه ها هم بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    خدمت مدیران کتابخانه
    یک پیشنهاد داشتم آیا امکانش هست در انجمن "رشته های فنی و مهندسی" یک زیر گروه جدا برای رشته مهندسی رباتیک و مکاترونیک تحت همین عنوان "مهندسی رباتیک و مکاترونیک" ایجاد کنید.
    به طور مثال من داشتم در مورد رشته مهندسی مکاترونیک تحقیق می کردم و از دوستان خواستم تا چند تا کتاب در مورد این رشته به من معرفی کنند تا با این رشته و زمینه های مختلفش بیشتر آشنا بشم .
    و دوستان دو کتاب به من معرفی کردند که عنوان هاشونThe Mechatronics Handbook و Mechatronics هست و من رفتم گشتم و pdf این کتاب ها رو پیدا کردم حالا اگر بخواهم توی کتابخانه آپلود کنم باید در کدام بخش آپلود بشه؟؟!!!!
    و همچنین خیلی از منابع واقعی رباتیک و مکاترونیک الان این جور که دوستان به من گفتند در بخش های دیگه مثل مهندسی برق و کامپیوتر و... است فکر می کنم ایجاد این زیرگروه باعث نظم در سایر زیر گروه ها هم بشه.
    سلام دوست عزیز

از پیشنهادتون خیلی ممنونم. لطفا کتابهای مورد نظرتون رو در زیر گروه رشته های فنی و مهندسی دز موضوعی جداگانه آپلود کنید و منابع مرتبطی که در زیرگروه های مربوط به رشته های دیگه قرار گرفته شده رو از طریق گزارش پست خلاف مشخص بفرمایید تا بعد از انتقال در مورد ایجاد زیر گروه جدید تصمیم گرفته بشه.

با احترام

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام
    من یه کتاب دارم در زمینه مکانیک سیالات، این کتاب برای انتشارات Pearson و توسط یکی از اساتید دانشگاه Dayton نوشته شده و اطلاعات خوبی داره، البته اصلا چیز خاصی نیست، میخواستم آپلودش کنم برای کتابخانه ولی صفحه اولش نوشته:
    This work is protected by US copyright laws and is for instructors only.
    صفحه دومشم با یه علامت بزرگ نوشته:
    This work is protected by United States copyright laws and provided solely for use of instructors in teaching their courses and assessing student learning. Dissemination or sale of any part of this work (including on World Wide Web) will destroy the integrity of the work and is not permitted. The work and materials from it should never be made available to students except by instructors using the accompanying text in their classes. All recipients of this work are expected to abide by these restrictions and honor the intended pedagogical purposes and the needs of other instructors who rely on this materials.
    حالا چه کار کنم؟ بزارم یا نزارم؟
    با تشکر

یه سوال دیگه،
    چرا سایت پسوند djvu را قبول نمیکنه، بسیاری از کتاب ها با این پسوند موجودند، در صورت تبدیل به pdf هم حجمشون خیلی بالا میره
    موضوع بعد اینکه پنجاه مگابایت فضا برای آپلود خیلی کمه!!! امکان افزایش وجود داره؟
    ویرایش توسط Olympia : January 22nd, 2015 در ساعت 08:06 PM دلیل: ادغام
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    با سلام
    من یه کتاب دارم در زمینه مکانیک سیالات، این کتاب برای انتشارات Pearson و توسط یکی از اساتید دانشگاه Dayton نوشته شده و اطلاعات خوبی داره، البته اصلا چیز خاصی نیست، میخواستم آپلودش کنم برای کتابخانه ولی صفحه اولش نوشته:
    This work is protected by US copyright laws and is for instructors only.
    صفحه دومشم با یه علامت بزرگ نوشته:
    This work is protected by United States copyright laws and provided solely for use of instructors in teaching their courses and assessing student learning. Dissemination or sale of any part of this work (including on World Wide Web) will destroy the integrity of the work and is not permitted. The work and materials from it should never be made available to students except by instructors using the accompanying text in their classes. All recipients of this work are expected to abide by these restrictions and honor the intended pedagogical purposes and the needs of other instructors who rely on this materials.
    حالا چه کار کنم؟ بزارم یا نزارم؟
    با تشکر

یه سوال دیگه،
    چرا سایت پسوند djvu را قبول نمیکنه، بسیاری از کتاب ها با این پسوند موجودند، در صورت تبدیل به pdf هم حجمشون خیلی بالا میره
    موضوع بعد اینکه پنجاه مگابایت فضا برای آپلود خیلی کمه!!! امکان افزایش وجود داره؟
    سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از تمایل به اشتراک گذاری منابع مفید با اعضای فروم، در مورد سوال شما برای آپلود فایلهای انگلیسی، لطفا اسامی کتابها تا حد ممکن به فارسی و مخفف نوشته شود تا شبیه اتفاقی که برای فایلهای تی پی او افتاد، تکرار نشود. ضمنا، ادمین محترم تغییرات لازم را انجام دادند و شما از این به بعد می توانید فایلهایی با فرمت djvu را آپلود کنید. همچنین، درخواست رفع محدودیت از حساب کاربری شما داده شد. بعد از بررسی توسط مدیر مسوول،اقدامات لازم انجام خواهد شد.

با احترام

با سلام.
    قبلا چندین فایل به حجم 47 مگ اپلود نموده ولی حذف نمودم . اکنون تصمیم به اشتراک گذاری فایل جدید به حجم 52 مگ دارم که در حین اپلود پیغام میده که حجم تمام شده و نمیتونم فایل را اپلود کنم.
    لازم به ذکر است در قسمت فایلهای پیوست , فایل های قبلی مشاهده نمیشه.
    در صورت امکان راهنمایی بفرمایید و اگرامکان داره محدودیت حجم اپلود را از حساب کاربری بنده حذف نمایید.
    با تشکر.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با تشکر بابت همکاری شما در تهیه منابع. قبلا درخواست شما مطرح شده. لطفا منتظر بمانید تا به شما اطلاع داده شود.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام.
    قبلا چندین فایل به حجم 47 مگ اپلود نموده ولی حذف نمودم . اکنون تصمیم به اشتراک گذاری فایل جدید به حجم 52 مگ دارم که در حین اپلود پیغام میده که حجم تمام شده و نمیتونم فایل را اپلود کنم.
    لازم به ذکر است در قسمت فایلهای پیوست , فایل های قبلی مشاهده نمیشه.
    در صورت امکان راهنمایی بفرمایید و اگرامکان داره محدودیت حجم اپلود را از حساب کاربری بنده حذف نمایید.
    با تشکر.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member NTSB آواتار ها

می خواستم PDF Documentation تولباکس های MATLAB 2015a را دانلود کنم بر خلاف ورژن های قبلیش بدون داشتن لایسنس اجازه دانلود نمیده (قبلا فقط کافی بود یک حساب کاربری درست بشه.) از دوستان کسی هست که دانشگاهش به این Tutorial ها دسترسی رایگان داشته باشه و فایل های PDF مربوط به این Toolbox ها رو دانلود کنه و در کتابخونه قرار بده؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط NTSB نمایش پست ها
    می خواستم PDF Documentation تولباکس های MATLAB 2015a را دانلود کنم بر خلاف ورژن های قبلیش بدون داشتن لایسنس اجازه دانلود نمیده (قبلا فقط کافی بود یک حساب کاربری درست بشه.) از دوستان کسی هست که دانشگاهش به این Tutorial ها دسترسی رایگان داشته باشه و فایل های PDF مربوط به این Toolbox ها رو دانلود کنه و در کتابخونه قرار بده؟ ممنون
    سلام
    یه سری به سایت http://www.uk.mathworks.com بزنید اونجا من دیدم ویدیوهای خوبی داره حالا برای تولباکسها نمیدونم داره یا نه. mathlabsite.com هم شنیدم خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)