نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
خیلی از این پیشنهاد ها برای این بود که حجم کاریت بی دلیل زیاد نشه در کل به عنوان نیروی اجرایی خودت تصمیم گیرنده هستی در مورد حجم کارهات

در مورد نظر سنجی هم همین که از اپلود فایلهای غیر ضروری اجتناب بشه کافیه ...وجود یک مشاور در مورد هر موضوع میتونه تو این قضیه کمک کنه ....این نظر حواهی یک روند و برنامه طولانی مدت هستش

FanTasTic: پیشنهاد سومت رو متوجه نشدم کجا ایجاد کنم ؟

میتونه یک تاپیک مجزا تو همون بخش کتابخانه باشه شامل اخبار - امار و معرفی جدید ترین منابع...معمولا کتابخانه های واقعی هم یک قفسه دارند مربوط به معرفی کتابهای جدید و ...

2 یادآوری به مدیران ارشد این بخش :( با توجه به اینکه محمد رضا موافقت خودش را اعلام کرده در این موارد)

1- این تاپیک نظرات و پیشنهادات بهتره به بخش خودش انتقال پیدا کنه تا دوستان نظرات خودشونو دقیقا در بخش کتابخانه ارائه کنند ...اینجا خیلی جلوی چشم نیست

2- شاخه های پیشنهادی من که در پست های اول این تاپیک پیشنهاد دادم خیلی وقته بررسی نشده چه موافق چه مخالف هستید لطفا پیگیری کنید

در ضمن فکر میکنم دانلود سنتر انجمن و یا کتابخانه منابع انجمن عنوان مناسب تری نسبت به "دانلود منابع" باشد تصمیم با شما عزیزان

محمد رضای عزیز تمام این موارد صرفا پیشنهاد است و به هیچ عنوان شما الزامی به اجرای همه پیشنهادات ندارید.......شاید بعضی پیشنهادات زمان اجراش امروز نباشه .......فقط دوست دارم این انرژی و زحمتی که میکشی به بهترین نتیجه منتهی بشه که تا این لحظه هم شده

آرزوی موفقیت در اهدافت
درود

نیما جان خواهش می کنم مگه میشه رفیق !!! پیشنهادات از بس کارامدن که نمیشه ازشون گذشت من صرفا شوخی کردم

آقا دمت گرم من با 3 پیشنهاد جدیدت موافقم . اولی ایجاد موضوعی با عنوان اخبار ... که ترتیب اثر داده شد .
دومی انتقال این بخش به همون کتابخانه بود که من مجددا درخواست خواهم کرد تا در صورت صلاح دید مدیران ارشد ترتیب اثر داده بشه .
سومی هم ایجاد تاپیک ها و زیر تاپیک ها که فرمودی ، من پیگیر هستم اما خودت تجریه مشابهی داشتی در تاپیک سایر کشورها که پروسش تا حدودی زمان بر هست اما ترتیب اثر داده خواهد شد چرا که انسجام خوبی به منابع میده .ممنونم .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا