صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن فهرست برای دانلودسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    محمد رضا جان از زحمت هایی که میکشی ممنونم.

من خیلی با فهرست موافق نیستم. خیلی کار سخت و طولانی میشه. به نظر من اگه افرادی که میخوان مطلبی آپلود کنن "عنوان" پست خودشون رو متناسب با محتوای اون انتخاب کنن- همینطور که من برای این پست این کار رو کردم- مشکل فهرست با استفاده از نمایش به صورت ترکیبی یا رشته ای حل میشه.

حتی میشه روی این دقیق تر کار کرد. مثلا در مواردی که تعداد فایل ها بیشتر از 5 تاست، به عنوان اولین پست از مجموعه ای که قراره آپلود بشه، یک پست بدون فایل آپلود میکنم که شامل توضیحات، عکس نرم افزار یا کتاب و بقیه توضیحات هست. بعد از ایجاد این پست، بقیه ارسال های مرتبط میتونن در پاسخ به این ارسال انجام بشن تا یه فهرست تفکیک شده در نمایش رشته ای یا ترکیبی داشته باشیم.
    در صورتی که باز به نوشتن فهرست فکر میکنید، به نظر من نوشتن شماره پست ها، به تنهایی، بهترین راه نیست، لینک پست ها رو به جای شماره اونها استفاده کنید فکر میکنم مطمئن تر باشه
    درود

میلاد جان ممنون از پیشنهاداتت کارت درسته دیگه بله کار بسیار سخت و طولانی هست .خوب می تونیم هر دوکار رو انجام بدیم یعنی هم فهرست منابع با توجه به پیشنهاد شما همراه با شماره و لینک پست ( وای کلی کار داره ) به علاوه اینکه در همون پست لینک اسکرین شاتی از نرم افزار که کلیک کنن تصویر رو ببینن در قسمت توضیحات همون توضیحات داده شه . به نظرم این جوری هر دو کارم انجام میشه اما اگر پستی بدون فایل صرفا جهت توضیحات ارسال بشه با وجود اینکه خویه اما در طولانی مدت که منابع زیاد شدن باعث سردرگمی تا حدودی میشه اما اگر در همون پست یه فیلد اضافه بشه به عنوان مثلا اسکرین شاتی چیزی مشابه حالا بنابه سلیقه خودتون عالی میشه . برای نمونه شما یه نمونه ارسال کن که ما هم مطابق شما عمل کنیم میلاد جان . هر دو پیشنهاد عالی بودن پس از مشورت با مدیران ارشد مربوطه ترتیب اثر داده خواهد شد من خودم موافق هستم .

بی نهایت سپاسگزارم از میلاد عزیز

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

میلاد جان ممنون از پیشنهاداتت کارت درسته دیگه بله کار بسیار سخت و طولانی هست .خوب می تونیم هر دوکار رو انجام بدیم یعنی هم فهرست منابع با توجه به پیشنهاد شما همراه با شماره و لینک پست ( وای کلی کار داره ) به علاوه اینکه در همون پست لینک اسکرین شاتی از نرم افزار که کلیک کنن تصویر رو ببینن در قسمت توضیحات همون توضیحات داده شه . به نظرم این جوری هر دو کارم انجام میشه اما اگر پستی بدون فایل صرفا جهت توضیحات ارسال بشه با وجود اینکه خویه اما در طولانی مدت که منابع زیاد شدن باعث سردرگمی تا حدودی میشه اما اگر در همون پست یه فیلد اضافه بشه به عنوان مثلا اسکرین شاتی چیزی مشابه حالا بنابه سلیقه خودتون عالی میشه . برای نمونه شما یه نمونه ارسال کن که ما هم مطابق شما عمل کنیم میلاد جان . هر دو پیشنهاد عالی بودن پس از مشورت با مدیران ارشد مربوطه ترتیب اثر داده خواهد شد من خودم موافق هستم .

بی نهایت سپاسگزارم از میلاد عزیز

محمدرضا
    خواهش میکنم.
    من البته یک پست دیشب ارسال کردم. که البته بدون فایل نبود و یک فایل پی دی اف داشت. در صورتی که اون رو زحمت بکشی تایید کنی، من ادامه پست ها رو بلافاصله آپلود میکنم تا بشه مقایسه کرد و راحت تر تصمیم گرفت.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

سلام،
    این پست رو مطابق پیشنهادم توی انجمن Personal Development گذاشتم. همونظور که میبینید پیدا کردن پست ها از این طریق خیلی راحت میشه و نیاز به فهرست رو کمتر میکنه. میشه برای کتاب ها، و ... پست های خاصی درست کرد و بگیم که کاربران پست های خودشون رو در جواب به پست مرتبط بنویسن تا این فهرست خودش شکل بگیره.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

سلام،
    این پست رو مطابق پیشنهادم توی انجمن Personal Development گذاشتم. همونظور که میبینید پیدا کردن پست ها از این طریق خیلی راحت میشه و نیاز به فهرست رو کمتر میکنه. میشه برای کتاب ها، و ... پست های خاصی درست کرد و بگیم که کاربران پست های خودشون رو در جواب به پست مرتبط بنویسن تا این فهرست خودش شکل بگیره.
    درود

عالیه میلاد جان حتما اعمال خواهد شد . فکر بکری بود خداییش حال کردم

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیشنهاد می کنم برای هر کتابی که آپلود میشه دوتا چیز بزارید، یه دونه اینکه تگ بزارید که مثلا فلان کتاب به چه موضوعاتی مرتبط هست، تگ ها رو هم میشه فقط مدیران اضافه کنن تا بچه ها استفاده کنن. اینطوری کلا مشکلی فهرست بندی حذف میشه. بعد اینکه برای هر کتاب خواهش می کنم یه قسمت رای بزارید که کسایی که اون کتاب رو خوندن یه امتیازی از یک تا 10 به کتاب بدن. مثلا من بعد از مدت ها برگشتم اینجا که دوتا منبع برای GRE جدید پیدا کنم، کلی منبع هست ولی مطلقا هیچ سازماندهی نداره، مثل این می مونه که تو google بگردی هرچی تو 4shared یا mediafire هست لینک کنی بزاری تو تالار، این که به درد نمی خوره!! اصلا فلسفه ی اینجا اینه که آدم وقتی میاد بتونه درست از تجربیات بقیه استفاده کنه. با دوتا چیزی که گفتم خیلی راحت میشه تگ verbal، GRE، و general رو بگردم، بعد کتاب هایی رو که هستن بر حسب امتیاز مرتب کنم دوتای اولی رو دانلود کنم تا اینکه بایم چندین صفحه بگردم هزار جور منبع دانلود کنم بعد از هر کدوم 50 صفحه بخونم ببینم به درد می خوره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم برای هر کتابی که آپلود میشه دوتا چیز بزارید، یه دونه اینکه تگ بزارید که مثلا فلان کتاب به چه موضوعاتی مرتبط هست، تگ ها رو هم میشه فقط مدیران اضافه کنن تا بچه ها استفاده کنن. اینطوری کلا مشکلی فهرست بندی حذف میشه. بعد اینکه برای هر کتاب خواهش می کنم یه قسمت رای بزارید که کسایی که اون کتاب رو خوندن یه امتیازی از یک تا 10 به کتاب بدن. مثلا من بعد از مدت ها برگشتم اینجا که دوتا منبع برای GRE جدید پیدا کنم، کلی منبع هست ولی مطلقا هیچ سازماندهی نداره، مثل این می مونه که تو google بگردی هرچی تو 4shared یا mediafire هست لینک کنی بزاری تو تالار، این که به درد نمی خوره!! اصلا فلسفه ی اینجا اینه که آدم وقتی میاد بتونه درست از تجربیات بقیه استفاده کنه. با دوتا چیزی که گفتم خیلی راحت میشه تگ verbal، GRE، و general رو بگردم، بعد کتاب هایی رو که هستن بر حسب امتیاز مرتب کنم دوتای اولی رو دانلود کنم تا اینکه بایم چندین صفحه بگردم هزار جور منبع دانلود کنم بعد از هر کدوم 50 صفحه بخونم ببینم به درد می خوره یا نه؟
    درود

دوست عزیز از پیشنهاد شما بی نهایت سپاسگزارم در رابطه با پیشنهاد اولی شما مبنی بر گذاشتن Tags or Keywords برای هر ارسال چنین امکانی برای هر پست در VB وجود ندارد تنها برای موضوع امکان پذیر هست اما راه حلی که برای یافتن کتابهای مورد نظر هر کاربر تعبیه شده فعلا سیستم جستجو می باشد که براحتی می تونین عنوان فایل مورد نظرتان را هم به پارسی و یا به انگلیسی در قسمت جستجو نوشته مستقیما به آن فایل متصل شوید و راه حل دوم استفاده از حالت ترکیبی نمایش پست هاست که میلاد عزیز پیشنهاد داده بودن و راه حل سوم که نیما عزیز پیشنهاد داده بودن ایجاد فهرستی با نام پست و لینک و غیره که در دست اقدام هست و به محض اتمام در کتابخانه قرار داده خواهد شد و هر 15 روز یکبار آپدیت می شود . اما در مورد پیشنهاد دومتون به نظر من خویه ایجاد چنین تاپیکی در نتیجه پس از مشورت با مدیران ارشد مربوطه ترتیب اثر داده می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : May 4th, 2012 در ساعت 06:32 PM دلیل: آپدیت متن

Lightbulb پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

درود

نیما جان با توجه به پیشنهاد ارزندت و امید عزیز بابت تکمیل پیشنهاد من یه لیستی از منایع آماده کردم پیوست میکنم ، ممنون میشم نظرات دوستان هم بدونم ، پارامتری کم بشه یا اضافه بشه؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

نیما جان با توجه به پیشنهاد ارزندت و امید عزیز بابت تکمیل پیشنهاد من یه لیستی از منایع آماده کردم پیوست میکنم ، ممنون میشم نظرات دوستان هم بدونم ، پارامتری کم بشه یا اضافه بشه؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ممنون از این همه دقت نظر و سخت کوشی

1- به نظر من دیگه تکرار عنوان , بصورت فارسی لازم نیست و تمامی عناوین انگلیسی به راحتی قابل درک و تشخیص هستند
    2- پارامتر میشه اضافه بشه ولی با توجه به اینکه زحمت کشیدی و آدرس دهی انجام دادی به پست مورد نظر هر شخص اطلاعات فایل را میتواند ببیند در اونجا و اگر هم خواست مستقیم دانلود کنه لینکش وجود داره

فقط یک سوال : با چه فرمتی قراره شما در انجمن جدول رو قرار بدی؟

من اکسل رو که قبلا گفتم فقط منظورم برای شخص خودت بود چون امکان مرتب سازی و گرفتن خروجی خیلی از اکسل راحت تره تا اینکه بخوای تو ورد مثلا جدول بسازی....جدول مادر که پیش خودت هستش میتونه اکسل باشه ولی در انجمن میشه به هر فرمت و شکلی ارائه بشه

تامین منابع کتابخانه دانلود سنتر 2 روش داره

1- تصمیم شخصی فردی که اپلود میکند
    2- بنا به درخواست دیگران فایلها اپلود می شود

من فکر میکنم بهتره نه بی دلیل فایل ها شخصی قرار گیرد نه بی دلیل هر درخواستی قرار گیرد ,بهتره محبوب ترین و معتبر و با اهمیت ترین فایلهای ممکن قرار داده شود

اینجا هدف کیفیت است نه کمیت جدا از اینکه تعداد بالای منابع بسیار حجم کاری را بالا می برد

مثلا یک دیکشنری ممکن است خیلی عالی باشد ولی تخصصی باشد و کسی به دنبال استفاده از ان نباشد...

پیشنهاد اول: میتونین در هر موضوع به طور مشخص نظر سنجی بزارید یا از کاربران بخواهید پیشنهاد و لیست خود را پ.خ کنند از بین انها منابعی که بیشترین درخواست را داشته قرار بگیرد در کتابخانه

پیشنهاد دوم : میتونین با توجه به تعداد دانلود در طولانی مدت اقدام به حذف فایهایی کنید که اصلا طرفدار ندارد و سرور را خلوت کنید

پیشنهاد سوم :میتوانید قسمتهایی با این عناوین قرار دهید : عناوین با بیشترین دانلود --جدید ترین عناوین --- عناوین شخصی ساز : فایلهایی که کاربران و افراد حقیقی خودشان ساخته اند

زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Lightbulb پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

ممنون از این همه دقت نظر و سخت کوشی

1- به نظر من دیگه تکرار عنوان , بصورت فارسی لازم نیست و تمامی عناوین انگلیسی به راحتی قابل درک و تشخیص هستند
    2- پارامتر میشه اضافه بشه ولی با توجه به اینکه زحمت کشیدی و آدرس دهی انجام دادی به پست مورد نظر هر شخص اطلاعات فایل را میتواند ببیند در اونجا و اگر هم خواست مستقیم دانلود کنه لینکش وجود داره
    درود نیما جان ممنون از این همه لطفی که داری اما به پای تو نمی رسیم داداش آقا در رابطه با عنوان پارسی خواستم بیشتر این رو عنوان کنم که با جستجوی نام پارسی فایل ها هم میشه براحتی به فایل مورد نظر رسید . اینکه کامل باشه دیگه همونطور که در پست ها اشاره شده همونطور بیاد ولی از جهاتی هم حق با شماست . البته این پیشنهادت مبنی بر گذاشتن لینک مستقیم دانلود در فهرست خیلی خوبه اما باعث میشه دیگه به دانلودسنتر مراجعه نکنند و مستقیما از فهرست دانلود کنن از این نظر لینک مستقین به دانلود فایل رو قرار دادم ( البته اگه اشتباه متوجه نشده باشم که فک کنم شدم رفیق )

فقط یک سوال : با چه فرمتی قراره شما در انجمن جدول رو قرار بدی؟
    من اکسل رو که قبلا گفتم فقط منظورم برای شخص خودت بود چون امکان مرتب سازی و گرفتن خروجی خیلی از اکسل راحت تره تا اینکه بخوای تو ورد مثلا جدول بسازی....جدول مادر که پیش خودت هستش میتونه اکسل باشه ولی در انجمن میشه به هر فرمت و شکلی ارائه بشه
    شاید باورت نشه اما من تا بحال با Excel کار نکردم کاری به سختی و راحتیش ندارما اما موقعیتی پیش نیومده نمی دونم چرا برم سراغش من با فرمت PDF قرار میدم اما اینطور که هر پست رو منحصر به یه بخش می کنم و هر 15 روز یکبار اون رو تعویض و آپدیت می کنم .اینجوری یه نظرت کارمون راحت تر نمیشه ؟!؟؟

تامین منابع کتابخانه دانلود سنتر 2 روش داره

1- تصمیم شخصی فردی که اپلود میکند
    2- بنا به درخواست دیگران فایلها اپلود می شود

من فکر میکنم بهتره نه بی دلیل فایل ها شخصی قرار گیرد نه بی دلیل هر درخواستی قرار گیرد ,بهتره محبوب ترین و معتبر و با اهمیت ترین فایلهای ممکن قرار داده شود

اینجا هدف کیفیت است نه کمیت جدا از اینکه تعداد بالای منابع بسیار حجم کاری را بالا می برد

مثلا یک دیکشنری ممکن است خیلی عالی باشد ولی تخصصی باشد و کسی به دنبال استفاده از ان نباشد...

پیشنهاد اول: میتونین در هر موضوع به طور مشخص نظر سنجی بزارید یا از کاربران بخواهید پیشنهاد و لیست خود را پ.خ کنند از بین انها منابعی که بیشترین درخواست را داشته قرار بگیرد در کتابخانه

پیشنهاد دوم : میتونین با توجه به تعداد دانلود در طولانی مدت اقدام به حذف فایهایی کنید که اصلا طرفدار ندارد و سرور را خلوت کنید

پیشنهاد سوم :میتوانید قسمتهایی با این عناوین قرار دهید : عناوین با بیشترین دانلود --جدید ترین عناوین --- عناوین شخصی ساز : فایلهایی که کاربران و افراد حقیقی خودشان ساخته اند
    وای نیما جان کار رو سخت تر نکن کلی زمان می خواد این پیشنهادات که خداییش خیلی خوبن اما سوا از شوخی موافقم به پیشنهاد یکی از کاربرها بخشی ایجاد بشه در مورد نظرسنجی منابع هم دانلودی هم درخواستی تا دوستان اونجا نظراتشون رو بیان کنن و این پیشنهاد دومت رو عملی کنیم ، قطعا پس از مشورت با حسین و محمد عزیز ترتیب اثر داده خواهد شد . ممنون

پیشنهاد سومت رو متوجه نشدم کجا ایجاد کنم ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

Senior Member nima_AA آواتار ها

خیلی از این پیشنهاد ها برای این بود که حجم کاریت بی دلیل زیاد نشه در کل به عنوان نیروی اجرایی خودت تصمیم گیرنده هستی در مورد حجم کارهات

در مورد نظر سنجی هم همین که از اپلود فایلهای غیر ضروری اجتناب بشه کافیه ...وجود یک مشاور در مورد هر موضوع میتونه تو این قضیه کمک کنه ....این نظر حواهی یک روند و برنامه طولانی مدت هستش

FanTasTic: پیشنهاد سومت رو متوجه نشدم کجا ایجاد کنم ؟

میتونه یک تاپیک مجزا تو همون بخش کتابخانه باشه شامل اخبار - امار و معرفی جدید ترین منابع...معمولا کتابخانه های واقعی هم یک قفسه دارند مربوط به معرفی کتابهای جدید و ...

2 یادآوری به مدیران ارشد این بخش :( با توجه به اینکه محمد رضا موافقت خودش را اعلام کرده در این موارد)

1- این تاپیک نظرات و پیشنهادات بهتره به بخش خودش انتقال پیدا کنه تا دوستان نظرات خودشونو دقیقا در بخش کتابخانه ارائه کنند ...اینجا خیلی جلوی چشم نیست

2- شاخه های پیشنهادی من که در پست های اول این تاپیک پیشنهاد دادم خیلی وقته بررسی نشده چه موافق چه مخالف هستید لطفا پیگیری کنید

در ضمن فکر میکنم دانلود سنتر انجمن و یا کتابخانه منابع انجمن عنوان مناسب تری نسبت به "دانلود منابع" باشد تصمیم با شما عزیزان

محمد رضای عزیز تمام این موارد صرفا پیشنهاد است و به هیچ عنوان شما الزامی به اجرای همه پیشنهادات ندارید.......شاید بعضی پیشنهادات زمان اجراش امروز نباشه .......فقط دوست دارم این انرژی و زحمتی که میکشی به بهترین نتیجه منتهی بشه که تا این لحظه هم شده

آرزوی موفقیت در اهدافت
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)