صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن فهرست برای دانلودسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    خیلی از این پیشنهاد ها برای این بود که حجم کاریت بی دلیل زیاد نشه در کل به عنوان نیروی اجرایی خودت تصمیم گیرنده هستی در مورد حجم کارهات

در مورد نظر سنجی هم همین که از اپلود فایلهای غیر ضروری اجتناب بشه کافیه ...وجود یک مشاور در مورد هر موضوع میتونه تو این قضیه کمک کنه ....این نظر حواهی یک روند و برنامه طولانی مدت هستش

FanTasTic: پیشنهاد سومت رو متوجه نشدم کجا ایجاد کنم ؟

میتونه یک تاپیک مجزا تو همون بخش کتابخانه باشه شامل اخبار - امار و معرفی جدید ترین منابع...معمولا کتابخانه های واقعی هم یک قفسه دارند مربوط به معرفی کتابهای جدید و ...

2 یادآوری به مدیران ارشد این بخش :( با توجه به اینکه محمد رضا موافقت خودش را اعلام کرده در این موارد)

1- این تاپیک نظرات و پیشنهادات بهتره به بخش خودش انتقال پیدا کنه تا دوستان نظرات خودشونو دقیقا در بخش کتابخانه ارائه کنند ...اینجا خیلی جلوی چشم نیست

2- شاخه های پیشنهادی من که در پست های اول این تاپیک پیشنهاد دادم خیلی وقته بررسی نشده چه موافق چه مخالف هستید لطفا پیگیری کنید

در ضمن فکر میکنم دانلود سنتر انجمن و یا کتابخانه منابع انجمن عنوان مناسب تری نسبت به "دانلود منابع" باشد تصمیم با شما عزیزان

محمد رضای عزیز تمام این موارد صرفا پیشنهاد است و به هیچ عنوان شما الزامی به اجرای همه پیشنهادات ندارید.......شاید بعضی پیشنهادات زمان اجراش امروز نباشه .......فقط دوست دارم این انرژی و زحمتی که میکشی به بهترین نتیجه منتهی بشه که تا این لحظه هم شده

آرزوی موفقیت در اهدافت
    درود

نیما جان خواهش می کنم مگه میشه رفیق !!! پیشنهادات از بس کارامدن که نمیشه ازشون گذشت من صرفا شوخی کردم

آقا دمت گرم من با 3 پیشنهاد جدیدت موافقم . اولی ایجاد موضوعی با عنوان اخبار ... که ترتیب اثر داده شد .
    دومی انتقال این بخش به همون کتابخانه بود که من مجددا درخواست خواهم کرد تا در صورت صلاح دید مدیران ارشد ترتیب اثر داده بشه .
    سومی هم ایجاد تاپیک ها و زیر تاپیک ها که فرمودی ، من پیگیر هستم اما خودت تجریه مشابهی داشتی در تاپیک سایر کشورها که پروسش تا حدودی زمان بر هست اما ترتیب اثر داده خواهد شد چرا که انسجام خوبی به منابع میده .ممنونم .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن فهرست برای دانلودسنتر

درود

+ دوستان پیشنهادات جدیدی رو از به بنده دادن که تک تک اینجا می نویسم . پیشاپیش سپاسگزارم

1 . نیما جان در پست#5 پیشنهاد داده بودن که ترتیب اثر به لطف خدا و همیاری حسین و مهرداد عزیز داده شد . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

2 . anishtain4 عزیز هم در پست #15 پیشنهاد داده بودن که به جز مورد اول که امکان اجراش در هر پست نیست و برای موضوع است ، الباقی موارد ترتیب اثر داده شد . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

+ بازم ممنون و اینکه اگر پیشنهادی مطرح شده و از خاطر رفته حتما به بنده اطلاع بدهید که در اسرع وقت رسیدگی شود .

محمدرضا

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

درود به تو محمد رضا جان....ممنون بابت تلاشی که برای کتابخانه انجمن میکشی

در مورد فهرست منابع فکر کنم اگر همه موضوعات را در یک پست بیاری تشخیص و خواندنش راحت تره

به خصوص اینکه به مرور زمان اگه موضوعات زیاد بشه مجبوری چند صفحه فهرست بزنی اگر هم بشه همون متنی که پی دی اف میسازی همون بصورت متنی هم داخل انجمن باشه فکر کنم خوب باشه

مثلا یک همچین شکلی فهرست وار :

»منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش رشد و تقویت روح و جسم (Personal Development )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش عمومی ( General )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش جیمت ( GMAT )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش جی آر ای موضوعی ( Gre Subject )

منتظر نظرت هستم
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

درود به تو محمد رضا جان....ممنون بابت تلاشی که برای کتابخانه انجمن میکشی

در مورد فهرست منابع فکر کنم اگر همه موضوعات را در یک پست بیاری تشخیص و خواندنش راحت تره

به خصوص اینکه به مرور زمان اگه موضوعات زیاد بشه مجبوری چند صفحه فهرست بزنی اگر هم بشه همون متنی که پی دی اف میسازی همون بصورت متنی هم داخل انجمن باشه فکر کنم خوب باشه

مثلا یک همچین شکلی فهرست وار :

»منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش رشد و تقویت روح و جسم (Personal Development )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش عمومی ( General )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش جیمت ( GMAT )
    »فهرست منابع آموزشی زبان انگلیسی بخش جی آر ای موضوعی ( Gre Subject )

منتظر نظرت هستم
    درود

نیماجان خوبی داداش ؟ منظورت اینه که در پست اول همه رو بیارم اینطوری تیتر وار یا اینکه یه پست بزنم در همون همه رو آپلود کنم اونوقت بیش از 5 فایل نمیشه آپلود کرد ؟! احتمالا اگر اشتباه نکنم فکر کنم منظورت حالت اول بود؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

نیماجان خوبی داداش ؟ منظورت اینه که در پست اول همه رو بیارم اینطوری تیتر وار یا اینکه یه پست بزنم در همون همه رو آپلود کنم اونوقت بیش از 5 فایل نمیشه آپلود کرد ؟! احتمالا اگر اشتباه نکنم فکر کنم منظورت حالت اول بود؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    بله در پست اول تیتر وار و خود فایلم یا میتونی لینک بدی به خود عنوان فهرست یا یک کلمه به اسم مثلا فایل فهرست جلوی موضوع بزاری بعد از اپدیت جدید فایلو حذف کنی و فایل جدید رو جایگزین کنی

15 روز هم نمیدونم شاید برای شروع کار یک کم فاصله کوتاهی باشه یعنی 15 روز خیلی منابع زیاد نشه که لازم باشه اپدیت داد خودت بررسی کن ببین چه زمانی بهتره یک ماه یا 15 روز خودت بیشتر در جریان

ممنون از لطفت
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای مرتبط با کتابخانه

سلام،

محمد رضا جان ممنونم، کتابخونه خیلی منظم و خوبه به نظر من. فقظ مشکلی که من دارم اینه که محدودیت حجم اپلودی فایل های صوتی خیلی کمه و من نمیتونم حتی فایل های صوتی 13 مگابایتی رو آپلود کنم. ممنون میشم اگه این محدودیت حل بشه تا مجبور نباشیم یکبار همه فایل هامون رو زیپ کنیم بعد آپلود کنیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،

محمد رضا جان ممنونم، کتابخونه خیلی منظم و خوبه به نظر من. فقظ مشکلی که من دارم اینه که محدودیت حجم اپلودی فایل های صوتی خیلی کمه و من نمیتونم حتی فایل های صوتی 13 مگابایتی رو آپلود کنم. ممنون میشم اگه این محدودیت حل بشه تا مجبور نباشیم یکبار همه فایل هامون رو زیپ کنیم بعد آپلود کنیم.
    درود

میلاد جان خواهش می کنم داداش میگم اصلا من فرمتی برای فایل های صوتی نمی بینم شما می دونی چه فرمتی تعریف شده واسه فروم ؟؟؟ اگر نه که فرمت هایی که بشه تعریف کرد پرکاربردشون رو بی زحمت محبت می کنی بفرمایی من هم به مدیران ارشد مطرح کنم ؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

بله در پست اول تیتر وار و خود فایلم یا میتونی لینک بدی به خود عنوان فهرست یا یک کلمه به اسم مثلا فایل فهرست جلوی موضوع بزاری بعد از اپدیت جدید فایلو حذف کنی و فایل جدید رو جایگزین کنی

15 روز هم نمیدونم شاید برای شروع کار یک کم فاصله کوتاهی باشه یعنی 15 روز خیلی منابع زیاد نشه که لازم باشه اپدیت داد خودت بررسی کن ببین چه زمانی بهتره یک ماه یا 15 روز خودت بیشتر در جریان

ممنون از لطفت
    درود

نیما جان داداش ممنون از پیشنهادت اعمال شد البته هنوز برای تاپیک های زبان خارجه و رشته ها وقت نکردم اما باقی چرا اجزاش کردم . لطفا اینجا را کلیک بنما

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

میلاد جان خواهش می کنم داداش میگم اصلا من فرمتی برای فایل های صوتی نمی بینم شما می دونی چه فرمتی تعریف شده واسه فروم ؟؟؟ اگر نه که فرمت هایی که بشه تعریف کرد پرکاربردشون رو بی زحمت محبت می کنی بفرمایی من هم به مدیران ارشد مطرح کنم ؟!!!

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    من میخواستم یه فایل MP3 با حجم 13.4 مگابایت آپلود کنم که نشد.

ممنونم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    من میخواستم یه فایل MP3 با حجم 13.4 مگابایت آپلود کنم که نشد.

ممنونم.
    درود

میلاد جان داداش اصلا چنین فرمتی بینشون نیست . چشم من مطرح می کنم پیشنهادتون رو که انشالله ترتیب اثر داده بشه .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)