صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

پیش فرض چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سفارت

سلام دوستان
    با اجازه ادمین من این تاپیک رو ساختم به این دلیل که من و خیلی از بچه های دیگه نمی دونیم چجوری قبل از رفتن ارز دانشجویی بگیریم.
    امسال بچه ها گفتن ادمیشن لتر ها رو بدین سفارت مهر کنه تا قبل از رفتن بتونید ارز بگیرید.
    حالا اگر یکی از دوستانی که در جریان هستند لطف کنن و توضیح بدن ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سف

نقل قول نوشته اصلی توسط yas128 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با اجازه ادمین من این تاپیک رو ساختم به این دلیل که من و خیلی از بچه های دیگه نمی دونیم چجوری قبل از رفتن ارز دانشجویی بگیریم.
    امسال بچه ها گفتن ادمیشن لتر ها رو بدین سفارت مهر کنه تا قبل از رفتن بتونید ارز بگیرید.
    حالا اگر یکی از دوستانی که در جریان هستند لطف کنن و توضیح بدن ممنون میشم.
    منم یه چیزایی شنیدم راجع به این موضوع،
    فکر کنم اولین کار اینه که تو سایت نشا ثبت نام کنیم
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی گرفتن ارز دانشجویی قبل از رفتن به ایتالیا با ادمیشن لتر مهر شده توسط سف

دوستان برای گرفتن ارز دانشجویی تا جایی که من اطلاع دارم هم نیاز به ویزا دارید هم ادمیشن مهر شده.راه ثبت نامش هم از همین سایت :http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/

تا جایی که منم اطلاع دارم میزان 6000 دلار به قیمت ارز مبادله ای (2478 تومان) می تونی با ویزا و admission letter دلار بخری.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

مرسی ، پس یعنی باید تا اومدن ویزا صبر کنیم و بعد از طریق سامانه ی نشاء اقدام کیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط yas128 نمایش پست ها
    مرسی ، پس یعنی باید تا اومدن ویزا صبر کنیم و بعد از طریق سامانه ی نشاء اقدام کیم؟
    البته اون روز که کنسولگری رفته بودیم بریا کارای ویزا ، یکی از آقایون می گفت که با همین ادمیشن مهر شده توسط کنسولگری اقدامات اولیه داخل سایت نشاء ( یعنی ثبت نام و آپلود کردن اسکن مدارک ) رو انجام داده و بعد عم به مرکز مربوطه واقع در خیابان فردوسی مراجعه کرده برای ادامه مراحل ، اما من خودمم که خواستم توی سایت ثبت نام کنم تنها ندرکی که نداشتم ویزا بود و میدونم اون دوستمون هم ویزا نداشت چون نوز دانشنامه اش هم آماده نبود ، حالا چطور این مراحل رو طی کرده بود نمیدونم ، اگر این تاپیک رو دیدن لطفا توضیح بدن.

Junior Member Moslemi آواتار ها

سلام به همه.

"برای دریافت ارز دانشجویی حتما" باید ویزا داشته باشین" این جمله ای بود که خانم خسروی در اداره امور دانشجویی وزارت علوم گفت

من به خاطر کارای سربازی و خروج از کشور تو سایت نشاء تشکیل پرونده دادم. کار خاصی هم نیست. راحته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Moslemi نمایش پست ها
    سلام به همه.

"برای دریافت ارز دانشجویی حتما" باید ویزا داشته باشین" این جمله ای بود که خانم خسروی در اداره امور دانشجویی وزارت علوم گفت

من به خاطر کارای سربازی و خروج از کشور تو سایت نشاء تشکیل پرونده دادم. کار خاصی هم نیست. راحته.
    یکی از مدارکی ک باید توی سایت نشاء آپلود کنید اسکن ویزا هست ، بدون اون چطوری ثبت نام کردید داخل سایت ؟؟؟؟؟!!!!!

Junior Member Moslemi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gemnitiger نمایش پست ها
    یکی از مدارکی ک باید توی سایت نشاء آپلود کنید اسکن ویزا هست ، بدون اون چطوری ثبت نام کردید داخل سایت ؟؟؟؟؟!!!!!
    من برای درخواست نامه خروج تشکیل پرونده داده بودم. الان فقط باید ویزام بیاد تا بشه درخواست تشکیل پرونده ی ارز دانشجویی داد. این تشکیل پرونده دومی منظور پرونده ی فیزیکیه.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

هیچ تفاوتی بین شما و باقی کشورها نیست
    میتونید از طریق همون تاپیک هر اطلاعاتی میخواید بدست بیارید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)