صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: مهاجرت به ایتالیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به ایتالیا

سلام
    من ویزای کار ٣ ساله دارم و اگر هر ماه مالیات رو پرداخت کنم و کاملا ٣ سال هم ایتالیا باشم چجوری میتونم باره گرفتن پاسپورت اقدام کنم , وسای کاری طوری است که میشه ان را دوباره تمدید کرد .
    ممنون میشم کسی اطلاعات در این زمینه با من بده

سلام دوستان.
    کسى اطلاعات دقيقى در مورد ازدواج با يک ايتاليايى داره ؟ با تشکر.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط manikadxodaie نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسى اطلاعات دقيقى در مورد ازدواج با يک ايتاليايى داره ؟ با تشکر.
    سوالت خیلی کلی هست ولی در کل میشه از این طریق اقامت گرفت ولی باید اون ازدواج بسته به قانون اون کشور تعداد سالعای مشخصی پایدار بمونه. البته زندگی پارتنری و ... حساب نیست و فقط عقد دایم قابل قبوله. برای ایتالیام فکر کنم باید ازدواج حداقل دو سال(شایدم سه سال؛سرچ کنید) پایدار بمونه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام بر همه. بچه ها کسى اطلاعاتى درباره دعوتنامه ايتالى داره. ايا يک شخص ايتاليايى ميتونه دعوتنامه ازدواج واسه يک ايرونى بفرسته؟؟
    مراحل و شرايطش چى هست. در کل اگه اطلاعاتى داريد در اين مورد بهم بديد. ممنون از همه.

سلام
    دوستان برای ویزای اقامت ایتالیا جایی رو سراغ دارید؟

Junior Member

دوستان عزیز
    به دنبال ایتالیا نباشین ایرانی هایی هم که اومدن اینجا مشکل دارن خیلیهاشونم روشون نمیشه برگردن. من هفته قبل توی میلان با یه دختر خانمی که اینجا لیسانس و فوق گرفته بود برخورد کردم داشت کنار خیابون تراکت پخش می کرد از اوضاع اینجا می نالید و می گفت بعد از 6 سال درس خوندن در اینجا کارش شده این. تازه از دوستاش می گفت که با داشتن مدرک دکتری دارن توالت بیمارستان رو تمیز می کنن. می گفت من روم نمیشه برگردم ایران بگم بعد از 6 سال چیکار کردم. دوستان همون ایران بمونین و ایران رو بسازین هیچ جا وطن نمیشه هر کاری هم بکنین بازم یه خارجی اینجا به حساب میاین.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milada1986 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ویزای اقامت ایتالیا جایی رو سراغ دارید؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط taghytik نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    به دنبال ایتالیا نباشین ایرانی هایی هم که اومدن اینجا مشکل دارن خیلیهاشونم روشون نمیشه برگردن. من هفته قبل توی میلان با یه دختر خانمی که اینجا لیسانس و فوق گرفته بود برخورد کردم داشت کنار خیابون تراکت پخش می کرد از اوضاع اینجا می نالید و می گفت بعد از 6 سال درس خوندن در اینجا کارش شده این. تازه از دوستاش می گفت که با داشتن مدرک دکتری دارن توالت بیمارستان رو تمیز می کنن. می گفت من روم نمیشه برگردم ایران بگم بعد از 6 سال چیکار کردم. دوستان همون ایران بمونین و ایران رو بسازین هیچ جا وطن نمیشه هر کاری هم بکنین بازم یه خارجی اینجا به حساب میاین.
    موفق باشید.
    سلام
    ببخشید شما همونی نیستید که اون وبلاگ معروف واقعیت های مهاجرت و تحصیل در خارج رو نوشتید؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)