صفحه 150 از 163 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام کسی برای Membrane Engineering برنامه اراسموس اقدام کرده؟ من رشتم مهندسی شیمیه دانشگاه تهران معدلم پایینه 14.4 . مقاله ندارم. رزومه مرتبط آزمایشگاهی دارم در زمین ساخت میکروچیپ ها، ساخت mems، درمان سلول های سرطانی و ... و مقالمم هم شاید بعد عید در بیاد. شانسی دارم براش یا بهش فکر نکنم؟

Junior Member

ممنون فرزانه خانوم شما اقدام کردین؟ اکسپت گرفتین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

ممکنه بگید ددلاین این برنامه کی هست من نتونستم پیدا کنم

Junior Member

سلام دوستان.از دوستان سال های قبل کسی هست Masters Models and Methods of Quantitative Economics (QEM) فاند اراسموس گرفته باشه؟
    دوستان کسی میدونه چندنفر سالی قبول میشن؟ ( کلا تو فاند اراسموس و در مقطع ارشد از ایران)
    آخه خود پروگرم الان به من گفته شما پذیرش گرفتی و باید برای قبول این پذیرش 1000 یورو بدی. ولی جواب اسکالرشیب اراسموس آخر مارچ معلوم میشه. خوب این دیگه اوج نامردیه.
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط aghalandar نمایش پست ها
    سلام دوستان.از دوستان سال های قبل کسی هست Masters Models and Methods of Quantitative Economics (QEM) فاند اراسموس گرفته باشه؟
    دوستان کسی میدونه چندنفر سالی قبول میشن؟ ( کلا تو فاند اراسموس و در مقطع ارشد از ایران)
    آخه خود پروگرم الان به من گفته شما پذیرش گرفتی و باید برای قبول این پذیرش 1000 یورو بدی. ولی جواب اسکالرشیب اراسموس آخر مارچ معلوم میشه. خوب این دیگه اوج نامردیه.
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
    من هم برای همین برنامه اقدام کردم. تبریک بابت پذیرش اولیتون. این صفحه رو بخونید (شماره ی ۲) تا خیالتون راحت بشه. نوشته اگه داخل اپلیکشن اشاره کردید که حضورتون در این برنامه مشروط به دریافت بورس هست لازم نیست با پذیرش اولیه (و به طبع پرداخت اون هزینه ی اولیه) حضورتون رو تایید کنید. متاسفانه خیلی هم دیر به دیر جواب ایمیل ها رو میدن اما شما باز هم ایمیل بزنید و هر جوابی هم بهتون دادن اینجا اطلاع رسانی کنید

https://master-economics-qem.univ-pa...ation-results/
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

راهنمایی کلی بورس های اراسموس:
    دوستان برنامه های اراسموس موندوس عموما به صورت تبادل دانشجو هستش یعنی دانشجو تو دانشگاه مقطع خودش مثلا لیسانس دانشجو هستش ،میخواد یه ترم بره کشور دیگه حال و هوایی عوض کنه یا واسهه مقطع بالاتر پیدا کردن استاد یا شناخت راجع به دانشگاه های کشور اطلاعات خاصی پیدا کنه. حالا یه سری برنامه دیگه هستش که توسط اراسموس موندوس ساپورت میشه و هزینه هاشون میدن که طرح عمومی یا کلی بهش میگن. در نتیجه اگه شما طرح عمومی که نود درصد مستر(فوق لیسانس) هستش پذیرش گرفتین و اون دانشگاه رفتین عموما شما رو دانشجو عادی به حساب میاد. تحصیلتون عموما بین دو یا سه تا دانشگاه هستش.مثلا اگه یه سال دیگه باید برین یه کشور دیگه تو همون دانشگاه دانشجو میمونید تا مدرک نهایی همزمان با دانشگاه دوم دریافت کنید؛ پس قضیه اش کاملا با طرح اکسپینج یا تبادل دانشجو مثل سلام یا مرحبا متفاوته.فلسفه اش هم اینه اتحادیه اروپا اومده دیده تو چه شغل های و چه زمینه های خاصی مشکل داره و ممکنه در فلان سال نیرو کم بیاره یا دوس داره چه بخش های فرهنگی ارتقا بده به همین دلیل میاد یه سری برنامه خاص تعریف می کنه اونم به صورت رشته های با اسم طولانی و عجیب غریب. تو این رشته ها چون شهریه داره و کشورهای اروپایی مثل فرانسه و المان شهریه نداره اگه کسی فاند نگیره تو اروپا به این دلیل ازش استقبال نمیشه ... هر چند مزیت اینکه دو تا مستر یا بیشتر شما بعد اتمام تحصیلتون میگیرین وجود داره. در نتیجه رقابت بسیار شدیدی بر روی فاند مناسبی که در این رشته ها میدن وجود داره. بر این حساب گرفتن فاند مستقیم بسیار واسه ایرانیا سخته مگه اینکه رزومه بسیار خوبی داشته باشید که در این صورت هم اکثرا امریکا و کانادا دانشگاه سطح اولش میره.

اکثر دوستان ایرانی که فاند میگیرن فاند پنجره جغرافیای میگیرن و پذیرفته میشن. سال 2016 هفت عدد اسکولارشیپ اختصاصی دانشجویان ایرانی واسه همه رشته ها وجود داشت + 29 عدد اسکولارشیپ اختصاصی خاورمیانه که میشه گفت واسه ایرانیا بیش از 35 شانس وجود داشت. خوب شما اگه بخوای واسه این فاند پذیرفته شین باید در بین سایر رقبا رنکینگ خوبی داشته باشین. یعنی بعد از افرادی که فاند مستقیم گرفتن شما باید جز 10 تا باشین حداقل. بعدش اسم شما و مدارکتون میفرستن اتحادیهه اروپا بر اساس پارامتر های خودشون تصمیم میگیرن قبولتون کنن یا نه.لازم به ذکره که باید واسه هر ترم یا هر سال که کشوری خاصی میرید تقاضای ویزا اون کشور بکنید که متاسفانه ممکنه تو ویزا به مشکل بخورید و حتما بپرسید ایا ایرانی واسه این کشور این رشته ویزا گرفته یا نه! سعی کنید پذیرش و ترتیب دانشگاه های تحصیلتون جوری رعایت کنید که در مباحث ادامه تحصیل یا کار کردن کشور مناسبی سال اخرتون بیفته مثلا المان یا فرانسه به جای ایتالیا... .رزومه ، معدل ، سطح زبان، مقالات ، چند بعدی بودن و نشان دادن داشتن کارهای خارج برنامه و مبحث بسیار مهم ،مصاحبه واسه گرفتن پذیرش هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamshid_S نمایش پست ها
    سلام دوستان

واسه من از برنامه ارشد مورد نظرم ایمیل پذیرش اومده اما قید شده که جواب بورس اراسموس آخر مارچ مشخص میشه. ازم خواسته شده اگر جوابم مثبته تا 5 روز جواب بدم و تا 7 روز بعدش هم برای مطمئن شدن از حضورم 1000 یورو واریز کنم که اگر بورس رو گرفتم این مبلغ بازگشت داده میشه. میخواستم بدونم روند انجام کار همینه؟ من الان باید این مبلغ رو واریز کنم؟ و اگر با بورس موافقت نشد این هزینه میره؟ شهریه دوره 12000 یورو هستش.
    سلام
    من پارسال پذیرش گرفتم و اون موقع از من 1000 یورو نخواستن. فقط یه فرم موافقت با حضور در برنامه رو بعد از پذیرش اولیه پر کردم. آخر مارچ هم جوابش میاد. اگه توی پذیرش اولیه بهتون گفتن که شما رو نامینیت کردن برای بورس و اسمتون رو فرستادن اتحادیه اروپا که اونا نظر بدن، به احتمال خیلی زیاد بهتون بورس رو میدن.

Junior Member

سلام دوستان، در برنامه MathMods کسی هست که امسال رتبه خوبی کسب کرده باشه؟ بهتون ایمیل زدن که باید چی کار کنید؟

Junior Member

سلام دوستان. من برای ارشد membrane engineering اقدام کرده بودم (قبل ددلاینی که برای بورس بود) امروز برام یک ایمیل اومد که جمعه برام وقت مصاحبه گذاشتند. دوستان مصاحبه این برنامه چه جوریه؟ برای چی باید خودمو آماده کنم؟ (من تا حالا مصاحبه ندادم) خیلی از دوستان ممنون می شم کمکم کنید چون وقتی هم ندارم باید سریع تر آماده بشم. خیلی ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط koorayoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ارشد membrane engineering اقدام کرده بودم (قبل ددلاینی که برای بورس بود) امروز برام یک ایمیل اومد که جمعه برام وقت مصاحبه گذاشتند. دوستان مصاحبه این برنامه چه جوریه؟ برای چی باید خودمو آماده کنم؟ (من تا حالا مصاحبه ندادم) خیلی از دوستان ممنون می شم کمکم کنید چون وقتی هم ندارم باید سریع تر آماده بشم. خیلی ممنونم
    سلام
    من در مورد رشته شما اطلاعی ندارم. ولی به طور کلی تا اونجایی که من اطلاع دارم، عموما در مصاحبه به دنبال این هستند که سطح زبان شما رو ببینن، و مهمتر از اون ببینن شما چقدر انگیزه دارین و چطور میتونید خودتون رو پرزنت کنید. چقدر اعتماد به نفس دارید و ...
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)