صفحه 156 از 163 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsas85e نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال. میشه اگر بورس بهتون تعلق گرفته ساله اول بورس رو نرین و به تعویق بندازین برای ساله بعد؟ این امکان براش هست؟ کسی می دونه در این رابطه؟
    ممنونم
    من پروگرم دیگه ای از بورس اراسموی رو پذیرفته شده بودم اما یادم میاد اون برنامه امکان به تعویق انداختن رو نداشت. به نظر غیر منطقی میاد به شما اجازه بدن که بورس رو به تعویق بندازین.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

سلام
    من پذیرش و فاند اصلی اراسموس رو واسه این برنامه گرفتم اما نمیدونم فاند منطقه ای چطور هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aghalandar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست QEM امسال شرکت کرده باشه؟ این پروگرم همون اول من رو قبول کرد اما بدون فاند. و گفت باید منتظر فاند اراسموس بمونی. اما هنوز خبری نشده. ایمیل هم جواب نمیدن متاسفانه

الان فاندهای منطقه ای هم تعلق گرفته یعنی؟ یا هنوز کامل نشده؟

پیرو پست اولی (کلیک بنمایید) که راجع به برنامه گذاشتم خواستم تجربیات و یه سری نکات دیگه رو واسه دوستان بگم. در سال دوم مسترتون بعضی از برنامه ها دانشگاه تون مشخص نشده و نمرات سال اول بسیار حائز اهمیت هستند. سعی کنید سال اول با جدیت بخونید و نمرات خوبی رو کسب کنید. پروسه ویزا شما عموما در اواسط ترم دوم شما هست. در کشوری که هستید سعی کنید نزدیک ترین کنسول کشور دوم (در اروپا نرید ایران درخواست ویزا بدین!!! )که ویزا صادر میکند رو پیدا و بهشون میل بزنید و شرایطتون بگید. اوناهم مدارکی از شما میخوان. مدارک درخواستی با مدارک ایران کاملا متفاوته! نگران نباشید اگه خدای نکرده ویزا نگرفتید، یا کشور سال اولتون میمونید یا بهتون فرصت میدن کشور دیگه درخواست بدید(اگه مقدور باشه) ولی در این شرایط ممکنه یکی از مدرک های مسترتون بپره!پس دیگه مثه سال اول در صورت از دست دادن ویزا با تهدید از دست دادن موقعیت و فاند روبرو نیستین. نکته مهم سعی کنید اگه در سال اول ایران تشریف میبرید حتما قبل پروسه ویزا که عموما گواهی عدم سو پیشینه میخوان رو درخواست بدید. تو اروپا و سرکنسول گری ایران هم میشه اما عموما خیلی طول میکشه تا به دستتون برسه (حدود دو سه ماه). پس ریسک نکنید در غیر اینصورت ممکنه یک سفر اجباری به ایران داشته باشید.نکته شاید تاسف بار دیگه این برنامه به هیچ وجه به درد کسانی که زود دل میبندن نمیخوره چون شما کاملا در حال جابجایی هستید اگه میدونید نمی تونید خودتون زود وفق بدید وسوسه فاند شما رو در این مسیر نندازه. چه بسا یک مستر ساکن در کشوری مثل المان به مراتب ارزش بیشتری از این برنامه داشته باشه. من کسی رو میشناسم که ایرانی هستن و الان اخراج شدن و باید جریمه بپردازن در غیر اینصورت با شکایت حقوقی از طرف اتحادیه اروپا مواجه میشه. البته تمامی این ها به فرد بستگی داره کسانی از این برنامه به هاروارد حتی راه پیدا کردن!!! چون شما تازه وارد دانشگاه ها میشید نسبت به دانشجو های عادی شانس کمتری نسبت به گرفتن مستر تز های خوب دارید . سعی کنید قبل وارد شدن به دانشگاه مورد نظر برای انجام تزتون مکاتبه یا تحقیق کنید. به راحتی در صورت هماهنگی با استاد در دانشگاه میتونید تزتون در یه شرکت یا موسسه خارج دانشگاه انجام بدید و اونجا هم ممکنه بهتون یه پول دانشجویی پرداخت بشه !در پایان رشته ای قبول شدید ممکنه دکتری اراسموس موندوس هم داشته باشه شما شانس بالاتری دارید. عموما از این موضع افراد بی خبر هستند و یا ددلاین از دست میدن.

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم
    آیا برنامه راسموس ME3 programme شامل کشور ما هم میشه یعنی ما هم میتونیم واسه این برنامه اقدام کنیم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام. میشه توضیحات کلی راجع به این بورس اراسموس بفرمایید. در مقطع دکتری ددلاین خاصی داره؟

سلام

من به راهنمایی نیاز دارم میخواستم بدونم اگه برای بورس اراسموس برای ارشد اپلای کنم شانسم بیشتر هست یا دکتری؟؟ و یا امکانش هست هم ارشد هم دکتری تو دو زمینه مختلف مدارکم رو بفرستم؟؟

بکگراند تحصیلیم به صورت زیر هستش :

1-کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه شریف با معدل 17.53 (جز 5نفر اول موقع فارغ اتحصیلی و پذیرش بدون کنکور به ارشد)

2-کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش پدیده انتقال از دانشگاه شریف - پروژه ارشد تو زمینه غشا- معدل 16.42 - مقاله ندارم فقط یه مقاله review سابمیت شده تو زمینه غشا
    تافل 97 و GRE: V:145 Q:163
    2سال هم سابقه کار تو زمینه محیط زیست و بازیافت دارم
    ویرایش توسط p_sadeghian : October 18th, 2017 در ساعت 10:57 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان؛
    مزاحمتون شدم به جهت اینکه من رو راهنمایی کنید که آیا با رزومه زیر شانسی برای پذیرش اراسموس در مقطه ارشد برای رشته های اقتصاد و مالی(مثل QEM) دارم؟
    کارشناسی مهندسی صنایع معدل ۱۴
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(مدیریت سیستم و بهره وری) معدل ۱۷/۵(پایان نامه در زمینه فاینانس نوشته شده)
    ۸ مقاله ژورنالی در رابطه با اقتصاد و مالی(۳‌ آی اس آی، ۳ اسکوپوس، ۲ آی اس سی)
    ۵ مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی
    ۲ ترم دستیار استاد
    آیلتس ۷
    جی آر ای: کوانت:۱۶۰ وربال:۱۴۶ رایتینگ:۳

پیشاپیش از پاسخاتون ممنونم.
    موفق باشید

باسلام
    ببخشید یک سوال در مورد اپلای EMMC MECHATRONIC ENGINEERING داشتم . وقتی وارد سایت مربوط به این برنامه میشوم اولین مرحله از من سوال میپرسه که شما به عنوان یه دانشجوی self supported دارید اقدام می کنید یا دارنده بورس اراسموس جلوی هر دو تاش هم نوشته 15may
    الان من کدام گزینه باید انتخاب کنم مگر اینجوری نیست که تازه دارم اپلای می کنم که بورس بهم تعلق بگیره من که خودم را نمی خوام از نظر مالی ساپورت کنم و هنوز که اقدامی برای بوری اراسموس نکردم و تازه دارم اپلای آنلاین می کنم پس این سوال دقیقا چیه ؟ و من چه جوابی باید بهش بدم؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط Solok نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    مزاحمتون شدم به جهت اینکه من رو راهنمایی کنید که آیا با رزومه زیر شانسی برای پذیرش اراسموس در مقطه ارشد برای رشته های اقتصاد و مالی(مثل QEM) دارم؟
    کارشناسی مهندسی صنایع معدل ۱۴
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(مدیریت سیستم و بهره وری) معدل ۱۷/۵(پایان نامه در زمینه فاینانس نوشته شده)
    ۸ مقاله ژورنالی در رابطه با اقتصاد و مالی(۳‌ آی اس آی، ۳ اسکوپوس، ۲ آی اس سی)
    ۵ مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی
    ۲ ترم دستیار استاد
    آیلتس ۷
    جی آر ای: کوانت:۱۶۰ وربال:۱۴۶ رایتینگ:۳

پیشاپیش از پاسخاتون ممنونم.
    موفق باشید
    آره، به نظر رزومه خوبی‌ داری، اگه به نظر خودت هم همینطوریه، پس حتما شانس خوبی‌ داری. اگه رشته‌ای هست که به رزومت میخوره حتما اپلای کن.

دوستان عزیز
    1. چنتا از برنامه های اعلام شد برای بورس به رشته ی بنده نزدیک هستن. قسمت پارتنر کانتری و هیچ جای دیگه اسمی از ایران برده نشده. الان من میتونم این برنامه ها رو شرکت کنم ، در حالیکه هیچ جایی اسمی از ایران برده نشده؟؟؟
    2. برای ددلاین چقدر حساس هستن ؟؟؟ (مدرک زبانم به دستشون با تاخیر میرسه)
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)