صفحه 160 از 163 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام دوستان. من برای دکتری در رشته ی حقوق برای برنامه ی اراسموس اپلای کردم که تا 15 می 2019 وقت داره. متاسفانه به دلیل کمبود وقت، نتونستم خیلی سایتش رو به اصطلاح شخم بزنم! فقط دیدم لیست موضوعات رشته ی حقوق رو نوشته و گفته بر اساس یکی از این موضوعات پروپوزال بنویسیم و اپلای کنیم. هشت تا دانشگاه هم این برنامه رو پشتیبانی می کردن، از جمله دانشگاه بولونیا. اما من تا روی اون رشته و موضوعی که انتخاب کردم کلیک می کردم برای اپلای، خودبخود وارد صفحه ی دانشگاه بولونیا میشدم برای پر کردن اپلیکیشن. نمی دونم این روالش هست؟ اگر بله، پس چه زمانی می تونم دانشگاهم رو مثلاً یکی دیگه از اون هشت تا انتخاب کنم؟ ممنونم

سلام دوستان. من برای یک رشته ارشد پذیرش گرفتم که ترم اولش تو انگلیسه و بعدش جاهای دیگه.
    میخاستم ببینم که برگزیت مشکلی برا من ایجاد نمیکنه؟ خیلی مطالب پراکنده ای تو سایتا هست و من واقعا گیج شدم. تا اونجایی که متوجه شدم نه برای بورس و نه برای تحصلیم مشکلی ایجاد نمیشه. اگه غیراین هست یا مساله ای وجود داره لطفا توضیح بدین.
    درمورد ویزا هم پرسیدم مثل اینکه باید برای انگلیس جدا اقدام کنم و بعد از ترم اولم، شینگن بگیرم برای بقیه کشورها. دراین مورد هم اگر اطلاعی دارین توضیح بدین.
    سوال آخر اینکه تو سایت سفارت انواع ویزاهارو که نوشته بود یه مورد این بود که کمتراز6ماه در انگلیس درس میخونین و مورد دیگه اینکه بیشتر از 6ماه.
    من باید برای کدوم یکی از این ها اقدام کنم؟
    طبق سایت سفارت باید 6 ماهه اقدام کنم ولی اگر قرار باشه پایان نامه رو هم داخل انگلیس انجام بدم ترم آخر مجددا باید برگردم انگلیس و ویزا بگیرم، بنابراین منطقیه که از همون اول ویزای بلندمدت رو درخواست بدم و خوب به نظرتون سفارت رو این موضوع حساسه یا مشکلی پیش نمیاد اگه برای طولانی مدت اقدام کنم؟

خیلی ممنون از عزیزان.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای پذیرش.

تا امروز که من و شما با هم صحبت میکنیم برگزیت برای شما مساله ای ایجاد نخواهد کرد علیرغم اینکه هیچ کس حتی خانم می مستعفی هم از اینده برگزیت خبر ندارد.

در مورد ویزا استنباط من این است که دانشگاه اصلی پذیرش دهنده معیار باید باشد. وقتی دانشگاه مادر انگلیسی است برای شما ویزای طولانی tier 4 لازم است و حتی فکر میکنم برای ویزای شنگن هم وقتی به انگلستان آمدید باید اقدام بفرمایید.

با اینحال خود دانشگاه بهترین محل برای سوال است. شرایطتتان را خیلی روشن بنویسید و راهنمایی بخواهید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmd_Heidari نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یک رشته ارشد پذیرش گرفتم که ترم اولش تو انگلیسه و بعدش جاهای دیگه.
    میخاستم ببینم که برگزیت مشکلی برا من ایجاد نمیکنه؟ خیلی مطالب پراکنده ای تو سایتا هست و من واقعا گیج شدم. تا اونجایی که متوجه شدم نه برای بورس و نه برای تحصلیم مشکلی ایجاد نمیشه. اگه غیراین هست یا مساله ای وجود داره لطفا توضیح بدین.
    درمورد ویزا هم پرسیدم مثل اینکه باید برای انگلیس جدا اقدام کنم و بعد از ترم اولم، شینگن بگیرم برای بقیه کشورها. دراین مورد هم اگر اطلاعی دارین توضیح بدین.
    سوال آخر اینکه تو سایت سفارت انواع ویزاهارو که نوشته بود یه مورد این بود که کمتراز6ماه در انگلیس درس میخونین و مورد دیگه اینکه بیشتر از 6ماه.
    من باید برای کدوم یکی از این ها اقدام کنم؟
    طبق سایت سفارت باید 6 ماهه اقدام کنم ولی اگر قرار باشه پایان نامه رو هم داخل انگلیس انجام بدم ترم آخر مجددا باید برگردم انگلیس و ویزا بگیرم، بنابراین منطقیه که از همون اول ویزای بلندمدت رو درخواست بدم و خوب به نظرتون سفارت رو این موضوع حساسه یا مشکلی پیش نمیاد اگه برای طولانی مدت اقدام کنم؟

خیلی ممنون از عزیزان.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام و درود بر شما

برای پوزیشنهایی که بیشتر از یک دانشگاه دخیل هستند کعمولا یک دانشگاه دانشگاه مادر محسوب شده و عملیات رکروت را مدیریت میکند. این دانشگاه معمولا دانشگاهی است که استاد یا مرکز اصلی برای دریافت فاند در آن مستقر است و احتمالا همین دانشگاه فاند پروژه مرتبط با پوزیشن را هم مدیریت میکند. البته ممکن است برای مصاحبه ها بیشتر از یک استاد و دانشگاه ورود کند و موسسه های پارتنر هم سهمی در انتخاب داشته باشند.

در این مورد خاص به نظر بولون یا دانشگاه اصلی است بنابراین شما به انجا هدایت میشوید. به نظرم اپلای بفرمایید روند کار در مراحل بعدی مشخص میشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دکتری در رشته ی حقوق برای برنامه ی اراسموس اپلای کردم که تا 15 می 2019 وقت داره. متاسفانه به دلیل کمبود وقت، نتونستم خیلی سایتش رو به اصطلاح شخم بزنم! فقط دیدم لیست موضوعات رشته ی حقوق رو نوشته و گفته بر اساس یکی از این موضوعات پروپوزال بنویسیم و اپلای کنیم. هشت تا دانشگاه هم این برنامه رو پشتیبانی می کردن، از جمله دانشگاه بولونیا. اما من تا روی اون رشته و موضوعی که انتخاب کردم کلیک می کردم برای اپلای، خودبخود وارد صفحه ی دانشگاه بولونیا میشدم برای پر کردن اپلیکیشن. نمی دونم این روالش هست؟ اگر بله، پس چه زمانی می تونم دانشگاهم رو مثلاً یکی دیگه از اون هشت تا انتخاب کنم؟ ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام،
    من برای یکی از برنامه های آراسموس در کشور فرانسه در مقطع پذیرش گرفتم و احتمالا باید سال دوم رو در کشور دیگه ای بخونم.

می خوام بدونم بعد از اتمام تحصیلم میتونم برای فرانسه یا کشور دوم، جهت اقامت اقدام کنم؟
    و اینکه این برنامه ای که بنده قبول شدم برای امسال فاند نداره؛ بغیر از آن برای چه اسکولارشیپ های دیگه ای می تونم اقدام کنم؟
    و سوال اخر اینکه چون ارشدم از برنامه های اراسموس هست، امکان خوندن برای دکتری بعد از ارشد هست؟

با مدرک زبان انگلیسی تافل و آیلتس می شه این بورس را گرفت یا زبان دیگر الزامی است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazgh73 نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای یکی از برنامه های آراسموس در کشور فرانسه در مقطع پذیرش گرفتم و احتمالا باید سال دوم رو در کشور دیگه ای بخونم.

می خوام بدونم بعد از اتمام تحصیلم میتونم برای فرانسه یا کشور دوم، جهت اقامت اقدام کنم؟
    و اینکه این برنامه ای که بنده قبول شدم برای امسال فاند نداره؛ بغیر از آن برای چه اسکولارشیپ های دیگه ای می تونم اقدام کنم؟
    و سوال اخر اینکه چون ارشدم از برنامه های اراسموس هست، امکان خوندن برای دکتری بعد از ارشد هست؟
    سلام، تبریک برای گرفتن پذیرش.
    1-معمولا بعد از اتمام تحصیل به شما ویزای کاریابی میدن(مدت زمان اون واسه هر کشور متفاوته معمولا بین 6 ماه تا 2 سال هست)، که اگه توی اون مدت بتونید کار مرتبط با رشتتون پیدا کنید بعدش میتونید ویزاتون رو به ویزای کاری تغییر بدید.
    2- باید سایت دانشگاه رو نگاه کنید و ببینید آیا فاندی دارن که با شرایط شما سازگار باشه یا نه. (برای ارشد خیلی بعیده که پیدا بشه)
    3- امکان خوندن دکتری بستگی به نمراتتون توی این مدت داره. اگه بتونید معدل خیلی بالایی بگیرید و احیانا یه مقاله پابلیش کنید، شانس گرفتن دکتری خیلی زیاده.
    پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    با مدرک زبان انگلیسی تافل و آیلتس می شه این بورس را گرفت یا زبان دیگر الزامی است؟
    مدرک زبان مورد نیازشون تا اونجا که من دیدم همین آیلتس و تافل هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS in Architecture

سلام دوستان امییودامر حالتون خوب باشه.. من یک چند تا سوال داشتم.. . من تازه این هفته ایمیل امود که فاند کامل اراسموس رو گرفتم .. (یک ماه قبلش نامش پذیرشش اومده بود..) ولی از اونجا که آمریکا رو پیگیری کردم دیگه زیاد دنبالش نیبودم. ولی الان میخوام بازم به جریان بنذازم.. کشور های اسپانیا بلژیک و اسکاتلند .. به ترتیب.. اسم برنامه smart cities and communities (ماهانه 1000 یورو و+ هر سال 4000 تا بعلاوه 1000 تا برای جابجایی)
    در واقع الان مستر تو ترکیه هستم و میشه این مستر دوم (اگر ایشالا بریم!) حالا برای شروع کلا باید از سفارت آسپانیا تو آنکارا به جریان بندازم دیگه (نیاز نداره که بیام ایران)؟ چون ترکیه جز program countries محسوب میشه.. مدارک رو چه چیزهایی میخوان هزینه های ویزا و زمان بندیش چقدره؟.. کوردنیتور پروگرام باید بفرسته برام ؟؟ و اینکه من همزمان میتونم کارهای آمریکا رو دنبال کنم؟؟؟

ممنون از وقتتون شرمنده طولانی شد و اینکه خیلی سوال پرسیدم.. ببخشید ...

رشته معماری ندارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)