صفحه 149 از 163 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط pari75nk نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی سال دوم حقوق در دانشگاه گیلان هستم.چنتا سوال داشتم:اول اینکه از طریق دانشگاه گیلان من میتونم برای اراسموس اپلای کنم؟
    دوم اینکه حتما باید توی اون دانشگاه درس خونده باشم تا بتونم اپلای کنم؟مثلا نمیتونم از دانشگاه اصفهان که توش درس نمیخونم اپلای کنم؟
    دوست عزیز، اپلای برای این بورس ربطی به دانشگاهی که توش درس میخونید نداره.

سلام دوستان
    موقع ثبت نام وقتی میخوام مقطع مورد نظزم رو تو دانشگاه مورد نظر انتخاب کنم نمیشه اونجا که bachelor master doctoral .....اینا هست

Junior Member

سلام دوستان
    کسی الان هست این جا که بخواهد برای مستر اراسموس اقدام کنه؟ من یه سوال دارم. برای جایی که من میخام اقدام کنم قسمتی از اپلای احتیاج دارم که سند سکونت Proof of Residence آپلود کنم ولی الان نه شاغل هستم و نه دانشجو. از دوستان کسی هست که به مشکل مشابه برخورده باشه؟ ممنون میشم کمکم کنید. میل هم زدم جوابمو فعلا ندادن که چه کار میشه کرد. ددلاینم نزدیکه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی الان هست این جا که بخواهد برای مستر اراسموس اقدام کنه؟ من یه سوال دارم. برای جایی که من میخام اقدام کنم قسمتی از اپلای احتیاج دارم که سند سکونت Proof of Residence آپلود کنم ولی الان نه شاغل هستم و نه دانشجو. از دوستان کسی هست که به مشکل مشابه برخورده باشه؟ ممنون میشم کمکم کنید. میل هم زدم جوابمو فعلا ندادن که چه کار میشه کرد. ددلاینم نزدیکه
    سلام،
    در مورد Proof of Residence :
    برای امور مختلف اخیرا از سال قبل این درخواست رو دارن حتی مثلا برای افتتاحه حساب تو بعضی از بانک ها، معمولا مسئولین بانک Proof of Residence رو می خوان،
    محتوای این نامه باید شامل نام، شماره پاسپورت و آدرس محل زندگی در ایران باشه که می تونه موارد زیر باشه:
    در صورتی که خونه ای به نام شما هست و یا در صورتی که قیض آب و برق خونه به نام شماست یکی از اون ها رو باید ترجمه رسمی با تایید سفارت کنید.
    یا،
    اگر قبض آب، برق یا ... به نام پدر یا همسر هست علاوه بر ترجمه اون سند باید صفجه ای از شناسنامه که نام شما داخلش هست ترجمه شده باشه.
    و یا هر مدرک رسمی دیگه ای که آدرس محل زندگی ایران توش آورده شده باشه.

راه های دیگه ای هم داره،مثل نامه رسمی از دانشگاه داخل ایران که تمام اطلاعات بالا رو داخلش قید کنه. اگر زمان کافی ندارین، یک نامه تایپ کنید و تمام محتویات رو داخلش بیارین، پرینت کنید و امضا کنید و براشون بفرستین.
    در اولین فرصت هم اون مدارک بالا رو آماده کنید و براشون ارسال کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان میخواستم ببینم تو برنامه دکتری اراسموس، بعد از پایان تحصیل مدرک از کدوم دانشگاه صادر میشه؟ و آیا مورد تایید وزارت علوم هست یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان

واسه من از برنامه ارشد مورد نظرم ایمیل پذیرش اومده اما قید شده که جواب بورس اراسموس آخر مارچ مشخص میشه. ازم خواسته شده اگر جوابم مثبته تا 5 روز جواب بدم و تا 7 روز بعدش هم برای مطمئن شدن از حضورم 1000 یورو واریز کنم که اگر بورس رو گرفتم این مبلغ بازگشت داده میشه. میخواستم بدونم روند انجام کار همینه؟ من الان باید این مبلغ رو واریز کنم؟ و اگر با بورس موافقت نشد این هزینه میره؟ شهریه دوره 12000 یورو هستش.

Junior Member

سلام دوست عزیز میخوام واسه بورس ارشد اقدام کنم اما یه نامه ازم میخواد که نشون بده سیتیزن یا به مدت دوازده ماه تا پنج سال تو کشورای اجرا کننده نبودم چجوری باید قانعشون کنم؟

Citizenship verificationThe EMJMD scholarships will be awarded only to the students whose citizenship is not one ofthe Erasmus+ Programme countries (Member States of the European Union (EU) and FormerYougoslav Republic of Macedonia, Iceland, Norway, Liechtenstein, Turkey),ANDwho are not residents or have not carried out their main activity (studies, training or work) formore than a total of 12 months over the last 5 years in any Programme Country. The 5-yearsreference period for this 12 months rule is calculated backwards as from the submissiondeadline of applying for the student scholarship ().

Junior Member

سوال دیگه هم داشتم
    از من معدل کارشناسیمو میخواد اما من ناپیوسته بودم نیازه که میانگین کاردانی و کارشناسیو حساب کنم ببنویسم یا نه؟ (چون نوشته 180 واحد باید تو کارشناسی پاس کرده باشید.)
    مدارک فنی حرفه ای به گرفتن این بورس کمک میکنه؟ ترجمه کنم؟
    اپلایش انلاینه نیاز به ترجمه رسمی داره مدارکیو که میخوام بفرستم؟ یا خودمم میتونم واسه این مرحله ترجمه کنم؟ اگه ترجمه رسمی میخواد نیاز به مهر امور خارجه داره یا نه؟

Junior Member

سلام کسی نیس جواب بده؟
    Name of your present institution این دیگه چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminooooo نمایش پست ها
    سوال دیگه هم داشتم
    از من معدل کارشناسیمو میخواد اما من ناپیوسته بودم نیازه که میانگین کاردانی و کارشناسیو حساب کنم ببنویسم یا نه؟ (چون نوشته 180 واحد باید تو کارشناسی پاس کرده باشید.)
    مدارک فنی حرفه ای به گرفتن این بورس کمک میکنه؟ ترجمه کنم؟
    اپلایش انلاینه نیاز به ترجمه رسمی داره مدارکیو که میخوام بفرستم؟ یا خودمم میتونم واسه این مرحله ترجمه کنم؟ اگه ترجمه رسمی میخواد نیاز به مهر امور خارجه داره یا نه؟
    سلام دوست عزیز.
    مدارک فنی حرفه ای هم ترجمه کنید به هرحال اگه قسمتی برای اپلود اینجور مدارک گذشته باشه تاثیر مثبتی روی کمیته بررسی مدارک میذاره البته این نظر شخصی من هست و خودمم چندتا مدرک فنی حرفه ای داشتم که آپلود کردم. هم مدارک دانشگاهیتون هم مدرک فنی حرفه ای به مترجم رسمی بدید که ترجمه کنه ولی نیازی به مهر امور خارجه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)