نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

با سلام،
    من برای یکی از برنامه های آراسموس در کشور فرانسه در مقطع پذیرش گرفتم و احتمالا باید سال دوم رو در کشور دیگه ای بخونم.

می خوام بدونم بعد از اتمام تحصیلم میتونم برای فرانسه یا کشور دوم، جهت اقامت اقدام کنم؟
    و اینکه این برنامه ای که بنده قبول شدم برای امسال فاند نداره؛ بغیر از آن برای چه اسکولارشیپ های دیگه ای می تونم اقدام کنم؟
    و سوال اخر اینکه چون ارشدم از برنامه های اراسموس هست، امکان خوندن برای دکتری بعد از ارشد هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazgh73 نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای یکی از برنامه های آراسموس در کشور فرانسه در مقطع پذیرش گرفتم و احتمالا باید سال دوم رو در کشور دیگه ای بخونم.

می خوام بدونم بعد از اتمام تحصیلم میتونم برای فرانسه یا کشور دوم، جهت اقامت اقدام کنم؟
    و اینکه این برنامه ای که بنده قبول شدم برای امسال فاند نداره؛ بغیر از آن برای چه اسکولارشیپ های دیگه ای می تونم اقدام کنم؟
    و سوال اخر اینکه چون ارشدم از برنامه های اراسموس هست، امکان خوندن برای دکتری بعد از ارشد هست؟
    سلام، تبریک برای گرفتن پذیرش.
    1-معمولا بعد از اتمام تحصیل به شما ویزای کاریابی میدن(مدت زمان اون واسه هر کشور متفاوته معمولا بین 6 ماه تا 2 سال هست)، که اگه توی اون مدت بتونید کار مرتبط با رشتتون پیدا کنید بعدش میتونید ویزاتون رو به ویزای کاری تغییر بدید.
    2- باید سایت دانشگاه رو نگاه کنید و ببینید آیا فاندی دارن که با شرایط شما سازگار باشه یا نه. (برای ارشد خیلی بعیده که پیدا بشه)
    3- امکان خوندن دکتری بستگی به نمراتتون توی این مدت داره. اگه بتونید معدل خیلی بالایی بگیرید و احیانا یه مقاله پابلیش کنید، شانس گرفتن دکتری خیلی زیاده.
    پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)