صفحه 1 از 148 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض Erasmus Mundus

سلام
    کسی از برنامه های Erasmus Mundus چیزی میدونه؟
    اعتبارش؟ هزینه هاش؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام

Erasmus Mundus از scholarship های خیلی معتبر اتحادیه اروپاست که برای کشورهای در حال توسعه ( یعنی فقیر فقرا!) برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده! اغلب رشته های مهندسی این بورس رو دارند اما قبول شدن توش واقعاً یک رزومه فوق العاده میخواد! مقدار حقوق سالیانه ای که می دند بیشتر از 30000 یوروه! با قبول شدن توی این برنامه شما بجای یه دانشگاه توی چند تا دانشگاه در کشورهای مختلف اروپایی درس پاس می کنید و آخرین دانشگاه مدرک رو صادر می کنه! کشورهایی که باید اونجا درس بخونید توی هر رشته متفاوته اما مثلاً انگلیس آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا .... توش هست!

یکی از دوستای من امسال برای رشته مکانیک این بورس رو گرفته و الان انگلستان دوره رو شروع کرده! اگر کمک اضافی خواستید می تونم شما رو لینک کنم بهش
    خوش باشید
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

سلام

من هم برای این دوره درخواست داده ام. خواستم ببینم می تونید لطف کنید و من رو به دوستتون لینک کنید.

My mail: mostafa.mousavi22@gmail.com

ممنون

ببخشید که شاید پاسخ قبلیم یه کم مبهمه. خواستم ببینم کسی از دوستان که خودش الان در این دوره مشغوله و یا یکی ار دوستانش در این دوره درس می خونه را می تونم پیدا کنم تا ببینم اونها که خودشون این برنامه رو تجربه کردند نظرشون در موردش چیه.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi22 نمایش پست ها
    ببخشید که شاید پاسخ قبلیم یه کم مبهمه. خواستم ببینم کسی از دوستان که خودش الان در این دوره مشغوله و یا یکی ار دوستانش در این دوره درس می خونه را می تونم پیدا کنم تا ببینم اونها که خودشون این برنامه رو تجربه کردند نظرشون در موردش چیه.

ممنون

سلام mousavi22

من مشغول درس خوندن توی یکی از همین برنامه ها هستم.

اما سوال شما: منظورتون از بروکسل، تاییدیه کمیسیون اروپاست؟ اگه آره، بله برای همه برنامه ها این تاییدیه باید انجام بشه. اگه ایمیل رو جواب نمیدن زنگ بزنید. در ضمن اگه به شما تاییدیه پذیرش رو دادند و گفتن که منتظر جواب اونان، با احتمال خیلی بالایی شما بورس رو هم خواهید گرفت (حداقل تا به حال پیش نیومده که کسی تو این مرحله ریجکت بشه) پس فعلا تبریک من رو داشته باشید.
    راستی رشته ای که پذیرفته شدید و رزومه رو هم بگید که خیلی خوب میشه
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
    سلام mousavi22

اما سوال شما: منظورتون از بروکسل، تاییدیه کمیسیون اروپاست؟ اگه آره، بله برای همه برنامه ها این تاییدیه باید انجام بشه. اگه ایمیل رو جواب نمیدن زنگ بزنید. در ضمن اگه به شما تاییدیه پذیرش رو دادند و گفتن که منتظر جواب اونان، با احتمال خیلی بالایی شما بورس رو هم خواهید گرفت (حداقل تا به حال پیش نیومده که کسی تو این مرحله ریجکت بشه) پس فعلا تبریک من رو داشته باشید.
    سلام دوست عزیز
    لطف می کنید از کیفیت دانشگاه هایی که توش دوره رو می گذرونید کمی تعریف کنید، البته می دونم که وضعیت رشته های مختلف ، فرق داره اما اگر کمی توضیح بدید که کلا راضی هستین یا نه احتمالا برای بقیه هم مفیده.
    در ضمن توی پست های قبلی یکی از دوستان گفته بود پروفایلش رو چک کرده....من فقط با آفیسر خود دانشگاهی که باید بهش اپلیکیشن رو می فرستادیم در ارتباطم و خبری هم از پروفایل نیست...می شه کسی توضیح بده که این هم یه چیزیه که دانشگاه به دانشگاه فرق داره یا این که در روند کار من یه ایرادی وجود داشته؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
    سلام mousavi22

سلام

آرش جان از اینکه جواب دادین خیلی ممنونم

من برای رشته ی Complex Systems Science اقدام کردم که در دانشگاههای Warwick-UK , Ecole Polytechnique de paris- France, Gothenburg-Sweden برگزار می شه. و به من گفتند که اولین دانشگاهم هم Ecole Polytechnique de paris.
    رزومه ام هم اصلی هاش اینه:
    دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر با معدل 17.84
    نمره ی 100 در TOEFL IBT
    2 تا Journal paper (که تازه می خوام submit کنم)
    2 تا Book chapter (که البته هنوز publish نشده)
    2 ترمTA
    2 تا Recommendation letter بسیار خوب

میشه آرش جان در مورده این دوره بیشتر توضیح بدین- اصلا خودتون چه رشته ای در کدوم دانشگاهها می خونین- و آیا از اون راضی هستین یا نه؟ و ایا من می تونم یه وسیله ارتباطی دیگه از شما مانند میل تون رو داشته باشم.

ممنونم

Hello
    Do you know if this possibility would offer to Msc.Student or not? As I am in 2nd semester of Msc
    And may I kindly ask you to connect me with your friend ?!?!
    Regards,
    Sanaz

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering Isfahan university of technology

سلام
    ببخشید میشه بدونم منظور تون از ی رزومه فوق العاده چیه؟Q
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15.48
    1مقاله در کنگره خوارزمیUOTE=baghaei;2094]سلام
    تافل 87
    فرانسه متوسط
    الان مشغول ارشد صنعتی اصفهان هستم اما ترم اولم. خواستم ببینم چقد شانس قبولی دارم تو ابن برنامه ی Erasmus؟ برای ابلای تو erasmus باید بول داد؟

رهای در حال توسعه ( یعنی فقیر فقرا!) برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده! اغلب رشته های مهندسی این بورس رو دارند اما قبول شدن توش واقعاً یک رزومه فوق العاده میخواد! مقدار حقوق سالیانه ای که می دند بیشتر از 30000 یوروه! با قبول شدن توی این برنامه شما بجای یه دانشگاه توی چند تا دانشگاه در کشورهای مختلف اروپایی درس پاس می کنید و آخرین دانشگاه مدرک رو صادر می کنه! کشورهایی که باید اونجا درس بخونید توی هر رشته متفاوته اما مثلاً انگلیس آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا .... توش هست!

یکی از دوستای من امسال برای رشته مکانیک این بورس رو گرفته و الان انگلستان دوره رو شروع کرده! اگر کمک اضافی خواستید می تونم شما رو لینک کنم بهش
    خوش باشید[/QUOTE]

سلام دوستان كسي در مورد برنامه ERASMUS و نحوه Apply كردن براي اين برنامه اطلاعاتي داره؟ ممنون ميشم اگه كسي من رو مطلع كنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)