صفحه 1 از 163 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض Erasmus Mundus

سلام
    کسی از برنامه های Erasmus Mundus چیزی میدونه؟
    اعتبارش؟ هزینه هاش؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام

Erasmus Mundus از scholarship های خیلی معتبر اتحادیه اروپاست که برای کشورهای در حال توسعه ( یعنی فقیر فقرا!) برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده! اغلب رشته های مهندسی این بورس رو دارند اما قبول شدن توش واقعاً یک رزومه فوق العاده میخواد! مقدار حقوق سالیانه ای که می دند بیشتر از 30000 یوروه! با قبول شدن توی این برنامه شما بجای یه دانشگاه توی چند تا دانشگاه در کشورهای مختلف اروپایی درس پاس می کنید و آخرین دانشگاه مدرک رو صادر می کنه! کشورهایی که باید اونجا درس بخونید توی هر رشته متفاوته اما مثلاً انگلیس آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا .... توش هست!

یکی از دوستای من امسال برای رشته مکانیک این بورس رو گرفته و الان انگلستان دوره رو شروع کرده! اگر کمک اضافی خواستید می تونم شما رو لینک کنم بهش
    خوش باشید
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

سلام دوستان كسي در مورد برنامه ERASMUS و نحوه Apply كردن براي اين برنامه اطلاعاتي داره؟ ممنون ميشم اگه كسي من رو مطلع كنه!

توی این سایت لیست همه رشته هایی که این scholarship رو دارن نوشته. هر کدوم که به رشته تون میخورد رو توی سایتش میتونید apply کنید.
    http://ec.europa.eu/education/progra.../index_en.html

Senior Member

سلام. اطلاعات این برنامه رو به راحتی می تونید روی اینترنت پیدا کنید. من چند تا از دوستام که اهل ترکیه بودن از این پروژه استفاده کردند و همه راضیند.

0hamed0
    Guest

سلام
    من برای یکی از دوره های کارشناسی ارشد Erasmus به مشخصات زیر پذیرفته شدم:

CIMNE (Computational Mechanics)
    تو دانشگاههای
    University of Wales, Swansea
    (ا ترم)
    و
    Polytechnic University of Catalunya, Spain
    (بقیه دوره)
    کسی تا حالا این دوره رو رفته یا شنیده کسی بره؟ در مورد کیفیتش اطلاعات خاصی دارید؟

Banned

من خوستم اپلای کنم طرف از من يه email رسمی مبنی بر اينکه من ielts 6 دارم گرفت بعد بهم Application form رو داد!

سلام
    از دوستان کسی هست که تو برنامه های erasmus mundus شرکت کرده باشه و تو لیست رزرو باشه اگه کسی هست لطفا اطلاع بدید.
    من برا رشته hydro informatic اسممو تو لیسته رزرو اعلام کردند فکر میکنید شانسی دارم یا نه؟

0hamed0
    Guest

من ایمیل زدم ازشون پرسیدم که تو رزرو چندمم. اگه هنوز این کارو نکردی انجام بده بت می گن چندومی.

مرصی از راهنماییتون شما هم برا این رشته اقدام کردید؟ نفر چندم رزرو هستید؟ فکر میکنید امیدی هست ؟ در ضمن نتیجه نهایی رو برا من نوشتند آخر می برا شما هم اینطور نوشتند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)