صفحه 102 از 163 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام دوستان، من برای یکی از دوره های اراسموس اپلای کردم که این جواب رو بهم دادن:
    Dear Applicant,

We would like to inform that your application to the “Advanced Masters in Structural Analysis of Monuments and Historical Constructions” has been found eligible by the Consortium.

Nevertheless, due to the high quality of applications received and to the limited number of scholarships available, your application has been placed in a reserve list. Possible drop outs from students appointed for a Consortium scholarship will be replaced with students from the reserve list.

We will keep you informed.
    الان یعنی من پذیرش رو گرفتم و فقط گرفتن بورسش تو لیست رزروم یا اینکه کلا تو لیست رزو هستم؟ از خودشون هر سوالی میکنم فقط میگن به محض اینکه تغییری تو وضعیتت ایجاد بشه خبر میدیم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

نقل قول نوشته اصلی توسط negarestan نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای یکی از دوره های اراسموس اپلای کردم که این جواب رو بهم دادن:
    Dear Applicant,

We would like to inform that your application to the “Advanced Masters in Structural Analysis of Monuments and Historical Constructions” has been found eligible by the Consortium.

Nevertheless, due to the high quality of applications received and to the limited number of scholarships available, your application has been placed in a reserve list. Possible drop outs from students appointed for a Consortium scholarship will be replaced with students from the reserve list.

We will keep you informed.
    الان یعنی من پذیرش رو گرفتم و فقط گرفتن بورسش تو لیست رزروم یا اینکه کلا تو لیست رزو هستم؟ از خودشون هر سوالی میکنم فقط میگن به محض اینکه تغییری تو وضعیتت ایجاد بشه خبر میدیم!
    شما تو لیست رزور برای فاند هستی! تا اونجایی که من می دونم لیست انتظاری برای پذیرش نیست! یه سری پذیرش میشن با فاند! یه سری پذیرش تو لیست انتظار و یه سری هم پذیرش به شرط پرداخت هزینه! شما تو دومی ظاهرا هستی و اگه بخوای می تونی با هزینه شخصی هم بری! البته خرجش خیلی زیاد در میاد! من هم مثل شما در لیست انتظارم و بهم یه نامه زدن و گفتن اگه با هزینه شخصی بخوای می تونی بیای! ولی واسه فاند تو لیست باید باشی تا ببینیم کسی از لیست میره بیرون یا نه!

یه نامه دیگه بهشون بزن و ازشون بخواه ببین کجای لیست قرار گرفتی!
    ویرایش توسط omiga : July 19th, 2013 در ساعت 11:04 PM

سلام به همه دوستان. یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی مکنید.
    من برای یکی از مسترهای اراسموس اقدام کردم که نتیجه اومد که برای بورسیه در رزرو لیست هستم. چند وقت پیش بهشون ایمیل زدم که در جواب گفتند هنوز هیچ تغییری در وضعیت من ایجاد نشده. با این اوصاف که تو صفحات قبل خوندم آیا هنوز امیدی هست که وضعیتم از رزرو لیست تغییر کنه یا کلا سر کارم و بیخیال شم و برم به کار و زندگیم برسم؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

نقل قول نوشته اصلی توسط simin161612 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی مکنید.
    من برای یکی از مسترهای اراسموس اقدام کردم که نتیجه اومد که برای بورسیه در رزرو لیست هستم. چند وقت پیش بهشون ایمیل زدم که در جواب گفتند هنوز هیچ تغییری در وضعیت من ایجاد نشده. با این اوصاف که تو صفحات قبل خوندم آیا هنوز امیدی هست که وضعیتم از رزرو لیست تغییر کنه یا کلا سر کارم و بیخیال شم و برم به کار و زندگیم برسم؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه
    شانس که هست!
    لیست رزرو یعنی شما هستید تا یک نفر از لیست اصلی دراپ بشه! که معمولا چون اراسموس ها تعهد خاصی نمی خوان خیلی ها به عنوان بک آپ نگهش میدازن!
    خلاصه اگه یکی دراپ کنه ممکنه به شما برسه! این وسط کلی پارامتر دخیلند و کسی دقیق نمی تونه به شما بگه میشه یا نه! قدیم هم بگردید می بینید کسایی بودن که لحظه آخر شانس آوردن و گرفتند!

در کل اگر شانس دیگری دارید اون رو به خاطر این نسوزونید، بهتره همون رو پیگیری کنید چون لحظه آخر اوکی گرفتن به علت مسائل دیگه مثل ویزا و پاس و ... شما نتونید خودتون رو برسونید! ولی خوب وقتی راهی براتون دیگه نمونده می تونید یه چند روز باقی مونده رو هم صبر کنید شاید فاند به شما رسید! البته دقیق نمی دونم تا کی وقت دارن بچه های قبول شده خودشون رو به اونجا برسونند و برنامه مطمئن بشه که همه هستند و دیگه کسی نمی تونه دراپ کنه! ولی تا اون موقع شانس شما صفر نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوالی دارم. یه استاد به من برای دکترا ok داده ولی نمی تونه بورسم کنه. به نظرتون میشه از اراسموس استفاده کرد تا توی دانشگاهی که خودت میخوای بورس بشی؟ من joint program اراسموس رو دیدم ولی به نظر فقط منحصر به موقعیتهای خودشونه. کسی نظری نداره؟؟ مرسی
    فقط یک بار میشه از بورس اراسموس استفاده کرد.اگر قبلا بورس گرفتید و در Joint program استفاده کردید که دیگه نمی تونید. بهتره دنبال بورسیه های دیگه توی سایت همون دانشگاه یا کشور بگردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lsharifi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من تو این دوره که می گی تونستم برا دکترا بورسش رو بگیرم. البته هنوز شروع نکردم درسم.
    اینکه می گی آیا با رزومه ای که داری می تونی بورس بگیری یا نه، کاملا بستگی به شرایط داره. چون کاملا رقابتی هستش و اگه اون حداقلی که گفته شده رو داشته باشی توی رنکینگ شرکت داده می شی و طبیعی هستش که بسته به رنکت و اینکه ظرفیت پذیرش چقدر هستش شانس قبولیت تعیین می شه. اما دوستانه بگم که تجربه ی شخصی خود من نشون داده که برا apply باید خیلی گزینه های زیادی رو در نظر گرفت و نهایتا از بین اونایی که پذیرش گرفتی اونکه برات بهترین هست رو انتخاب کنی. امید بستن به یه گزینه کار اشتباهیه.
    امیدوارم موفق باشی.
    با سلام
    اگر امکانش هست لطفا رزومه خودتون رو اینجا بیارین، از کدوم دانشگاه بودین (لیسانس و فوق) معدلتون چند بود؟ نفر چندم لیست شدین؟
    ممنون میشم مثل بخش نتایج رزومه کلی بدین

Junior Member

سلام دوستان . من فارغ التحصیل از دانشگاه شهید چمران اهواز با معدل 15.62 و آیلتس 8 و یک مقاله سابمیت شده که مطمینم اکسپت میشه دارم.چندین بار حل تمرین بودمو از اساتید معتبر دانشگاهمونم توصیه نامه دارم.کار هم زیاد کردم در زمینه های طراحی و ساخت .یه جا دیدم که تو سایت erasmus نوشته بود قسمتی که مربوط به ایرانو عراقو یمنه که دانشگاه چمران جز پارتنراشه.حالا سوال من اینه . اول اینکه آیا کلا می تونم پذیرش بگیرم تو این دوره یعنی شانسشو دارم.دوم اینکه اگه از همین قسمت ایرانو عراقویمن استفاده کنم بهتره؟ سوم اینکه من وقتی نگاه کردم دیدم بعضی از دانشگاههایی که همکاری می کنن حتی رنکشون از چمران خودمم پایینتره.اعتبار علمی دارن اصلن؟ مرسی

Junior Member

سلام ،چندتا سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
    من لیسانس رشته فیزیک هستم میخوام بدونم فیزیک هم جز رشته های این طرح هست یا نه؟
    برای بورس شدن به شرایط خاصی نیاز هست؟چه شرایطی؟
    معدل چقدر تاثیر داره؟
    زمان ثبت نام کی هست؟

omiga عزيز ممنون از راهنمايئت

يه سوال ديگه هم داشتم کي نتايج رزرو ليست و اعلام مي کنند؟؟؟ چون اگه نشه که امسال و بايد بيخيال شم و منتظر سال بعد بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط omiga نمایش پست ها
    شانس که هست!

لیست رزرو یعنی شما هستید تا یک نفر از لیست اصلی دراپ بشه! که معمولا چون اراسموس ها تعهد خاصی نمی خوان خیلی ها به عنوان بک آپ نگهش میدازن!
    خلاصه اگه یکی دراپ کنه ممکنه به شما برسه! این وسط کلی پارامتر دخیلند و کسی دقیق نمی تونه به شما بگه میشه یا نه! قدیم هم بگردید می بینید کسایی بودن که لحظه آخر شانس آوردن و گرفتند!

در کل اگر شانس دیگری دارید اون رو به خاطر این نسوزونید، بهتره همون رو پیگیری کنید چون لحظه آخر اوکی گرفتن به علت مسائل دیگه مثل ویزا و پاس و ... شما نتونید خودتون رو برسونید! ولی خوب وقتی راهی براتون دیگه نمونده می تونید یه چند روز باقی مونده رو هم صبر کنید شاید فاند به شما رسید! البته دقیق نمی دونم تا کی وقت دارن بچه های قبول شده خودشون رو به اونجا برسونند و برنامه مطمئن بشه که همه هستند و دیگه کسی نمی تونه دراپ کنه! ولی تا اون موقع شانس شما صفر نیست!

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

نقل قول نوشته اصلی توسط simin161612 نمایش پست ها
    omiga عزيز ممنون از راهنمايئتيه سوال ديگه هم داشتم کي نتايج رزرو ليست و اعلام مي کنند؟؟؟ چون اگه نشه که امسال و بايد بيخيال شم و منتظر سال بعد بشم
    ببینید این دوباره همون سوال قبله!برنامه اراسموس خالی نمی مونه! بالاخره اون تعدادی که اسکولارشیپ داره رو پر می کنه! برگشت ایکولارشیپ ظاهرا نداره! پس تا روز اول کلاسهای هر برنامه ای هنوز احتمال دراپ هست!ولی این معنیش این نیست که شما همه تلاشتون رو بزارید کنار! یه اپشنیه شاید بشه شاید هم نشه! مسلما احتمال اینکه کسی الکی این پزیشن رو تا الان نگه داشته باشه خیلی کمه!البته از اون طرف مسائل دیگری هم هست! وقتی به شما لحظه آخر اوکی بدن شما باید بتونید به سرعت آماده بشوید و بروید! مسلما این پزیشن ها مثلا برای افرادی که مشکل سربازی دارن بدرد بخور نیست! چون پاسپورت گرفتن برای یک نفر که سربازه و نیاز به معافیت تحصیلی داره خودش اقلا 2 ماه وقت می خواد! وقتی هفته آخر بهش بگن تا آخر هفته باید اینجا باشی نمی تونه خوب!!! :|البته یک سری دیگه هم ممکنه مشکلات دیگری داشته باشن! ولی خوب گفته شده قبلا که این برنامه ها وقتی تو تایم نهایی پذیرش بدن معمولا سفارت خونه ها با بچه ها برای ویزا راه میان! پستهای قبل رو بخونید توشون می بینید دوستان نوشته اند!در هر حال اینکه شما منتظر بمونید و یا خیر! چیزی نیست که بچه های اینجا بتونند بهتون بگن! (شانس هست! ولی حدش همون به صفر میل می کنه!) حالا یه وقت هست شما کاری ندارید و صرفا باید منتظر باشید چه برای امسال چه برای سال دیگه! خوب انتظار باید کشید! ولی اگر کارهای دیگری دارید! به فرض می خواهید خودتون رو برای آزمون زبان و.... اماده کنید بهتره شروع کنید!یادتون باشه برنامه های اراسموس هم مثل باقی برنامه های دنیا فقط یک شانس هستند! و شما دارید شانستون رو تست می کنید! نه بیشتر!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)