صفحه 103 از 163 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

با سلام خدمت دوستان
    لطف می کنین توضیحی مختصر در مورد این اسکالرشیپ Erasmus Mundus، زمینه های مورد استفاده و مدارک مورد نیاز باری درخواست را بگین. و اینکه میشه مستقلا عمل کرد یا باید اول از پائی پدیرش گرفت ابتدا. همچنین در حال حاضر ددلاین برای اقدام داره یا اتمام شده. اگز لطف کنین لینکی از سایت که رشته ها و دانشگاه های مد نظر را شامل بشه قرار بدبد واقعا ممنون میشم.
    ممنون از لطف شما دوست گرامی

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    لطف می کنین توضیحی مختصر در مورد این اسکالرشیپ Erasmus Mundus، زمینه های مورد استفاده و مدارک مورد نیاز باری درخواست را بگین. و اینکه میشه مستقلا عمل کرد یا باید اول از پائی پدیرش گرفت ابتدا. همچنین در حال حاضر ددلاین برای اقدام داره یا اتمام شده. اگز لطف کنین لینکی از سایت که رشته ها و دانشگاه های مد نظر را شامل بشه قرار بدبد واقعا ممنون میشم.
    ممنون از لطف شما دوست گرامی
    برنامه هاس جدا جداس....ددلاين بستگي به برنامه داره....بايد رشتتون رو پيدا كنيد ديگه...از اين برنامه ها نهايتا 3 برنامه مي تونيد اپلاي كنيد.....
    اينم لينكشه

http://ec.europa.eu/education/extern.../mundus_en.htm
    http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...torates_en.php

Junior Member

با سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.68 از دانشگاه باهنر کرمان و کارشناسی ارشد ریاضی محض(شاخه رمزنگاریcryptography ) با معدل 15.46 از دانشگاه شهید بهشتی هستم.
    پایان نامه کارشناسی ارشدم در مورد lattice based cryptography بوده که یک موضوع رمزیه.
    هیچ گونه مقاله ای هم ندارم.
    من فعلا دارم امریه سربازی رو میگذرونم و تو وقت آزادم دارم برای toefl و gre general و gre subject (رشته ریاضی) می خونم، چون 2 سال بعد می خوام حتما برای یه دانشگاهی تو یه کشوری اپلای کنم، حقیقت اینه که برام مهم فقط اینه که از یه جایی خارج ایران پذیرش بگیرم(البته اکیدا با فاند) و مهم نیست برای master باشه یا phd و همچنین مهم نیست برای رشته ریاضی باشه یا رشته مهندسی برق(اگرچه که رمزنگاری رو از همه بیشتر دوست دارم)
    به نظر شما من باید تو نمره های زبان مینیمم چند بشم تا پذیرش با فاند بگیرم؟
    شانس برای پذیرش با فاند از ایراسموس برام چقدره؟ البته من هیچ زبان دیگه بلد نیستم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam20 نمایش پست ها
    سلام ،چندتا سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
    من لیسانس رشته فیزیک هستم میخوام بدونم فیزیک هم جز رشته های این طرح هست یا نه؟
    برای بورس شدن به شرایط خاصی نیاز هست؟چه شرایطی؟
    معدل چقدر تاثیر داره؟
    زمان ثبت نام کی هست؟
    سلام
    اگر منظورتون program ای دقیقا با اسم فیزیک باشه احتمالا نه. ولی program مرتبط فیزیک خوانده ها (مثلا optic) میشه پیدا کرد.
    پس باید از روی تیتر program ها اونهایی رو که به فیزیک ارتباط دارن پیدا کنید و توی سایت هر کدوم ببینید به اون زمینه ی فیزیک که شما علاقه و تجربه دارید ارتباط دارن یا نه.

در مورد میزان اثرگذاری معدل و SoP و نمره ی زبان و تعداد مقاله و ... اختلاف نظر بین علما زیاد است.
    علت این اختلاف هم به نظرم به این بر میگرده که واقعا program به program فرق میکند. من هم که نظرم را گفتم اینجا: http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post369301
    این رو ببینید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post661116

زمان ثبت نام هر program هم با دیگری فرق میکند. اما به نظرم در محدوده ی دسامبر و ژانویه هستند اکثر deadline ها

موفق باشید

Junior Member

دوستانی که اطلاع دقیق دارند لطفا بگن آیا کسی میتونه امسال برای بورس اراسموس ، (چه 1 Action و چه 2 ) برای سال تحصیلی 2014-2015، اقدام کنه؟
    اگه اینطوره deadline کیه؟ لطفا کامل پاسخ بدین.
    ممنون

Junior Member

اکثرا ددلاینشون تا دسامبر هست. ولی هر پروگرام فرق داره
    اطلاعات دقیقش تو سایت های زیر هست.
    برای مستر: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...courses_en.php
    برای دکترا: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...torates_en.php

Junior Member

سلام دوستان.میگم میشه هم زمان برای چند تا برنامه اراسموس درخواست کرد یعنی هم این برنامه ای که مال ایرانو یمنو عراقه هم برنا مه های دیگش؟یا فقط باید یکیشونو انتخاب کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UOK

نقل قول نوشته اصلی توسط isaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.میگم میشه هم زمان برای چند تا برنامه اراسموس درخواست کرد یعنی هم این برنامه ای که مال ایرانو یمنو عراقه هم برنا مه های دیگش؟یا فقط باید یکیشونو انتخاب کنیم؟
    تا جایی که من خوندم، تا سه تا برنامه رو میشه ثبت نام کرد. ولی اگه بفهمن بیشتر از این تعداده، هیچکدوم از درخواستات بررسی نمیشن.
    اگه یه سری به سایت اراسموس بزنی سخت نیست پیدا کردنش.(FAQ)هاش رو بخون.

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم ببینم مقدار فاند اراسموس چقدر هست؟ تو 2013 چقدر بوده؟چون چند جا خوندم که نوشته بودند ماهی 1000 برای مستر ولی یکی از دوستام که پارسال رفته سالی 4000 میگیره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmqwe نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم ببینم مقدار فاند اراسموس چقدر هست؟ تو 2013 چقدر بوده؟چون چند جا خوندم که نوشته بودند ماهی 1000 برای مستر ولی یکی از دوستام که پارسال رفته سالی 4000 میگیره!
    برای برنامه های مختلف فرق میکنه باید در وبسایتهاشون بخونین و بستگی به کشور هم داره چون معمولاً مقداری که اعلام میشه ناخالص هست و از اون مالیات و بیمه هم کم میشه. من دکترا هستم و ماهی 2800 تا ناخالص میگیرم. خالصش میشه 1700-1600 تا. البته مخارج سفر به کشورهای محل تحصیل و شرکت در کنفرانس و بقیه ی هزینه های مربوط به تحصیل رو هم میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)