صفحه 104 از 163 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی شیمی (صنعتی شریف)

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

باعرض سلام و خسته نباشید
    ببخشید من رنک تعدادی از دانشگاه های این سایت رو داخل اینترنت چک کردم. تقریبا همشون بالای 300 هستن. به نظرتون اپلای کردن تو چنین دانشگاه هایی ارزش داره؟(البته بخدا نمی خوام به کسی توهین کنما، صرفا یه سواله). چون اگه یه رزومه ی نسبتا خوب داشته باشیم به راحتی توی دانشگاه های آمریکای با رنک خوب و فاند عالی میشه پذیرش گرفت؟ من دلیل وجود چنین بورسیه ای رو نمی دونم. میشه کسی توضیح بده؟
    ممنون

سلام به همگی. یه سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    آیا امکان داره همزمان برای چندتا کورس که فاند اراسموس رو دارن اپلای کرد؟
    اگه این چندتا کورس خیلی هم به هم ربط نداشته باشندنکته منفی تلقی میشه؟ (منظورم اینکه اونها متوجه میشن یه نفر همزمان برای چند پوزیشن مختلف اپلای کرده؟)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    سلام به همگی. یه سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    آیا امکان داره همزمان برای چندتا کورس که فاند اراسموس رو دارن اپلای کرد؟
    اگه این چندتا کورس خیلی هم به هم ربط نداشته باشندنکته منفی تلقی میشه؟ (منظورم اینکه اونها متوجه میشن یه نفر همزمان برای چند پوزیشن مختلف اپلای کرده؟)
    ممنون
    سلام
    بله، حداکثر سه برنامه مختلف را میتوان در یکسال اپلای کرد، احتمالا در زمان اپلای کردن از شما پرسیده میشه که چه برنامه های دیگری رو اپلای کردین، ولی گمان نمیکنم اینکه چقدر این موضوعات به هم مرتبط باشن یا نباشن تاثیر مثبت یا منفی داشته باشه، احتمالا هدف همون رعایت حداکثر سه برنامه در سال هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام دوستان من سایت خود اراسموس رو خوندم ولی کلا گیج شدم!!!

میشه یکی راهنمایی کنه که فرق action 1 و action 2 چیه؟

Junior Member

دوست گرامی لینک جای که سرچ کردی رو بگو الان 2013 سایت ارسموس چیه؟ ماهم یک سر بزنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

سلام دوستان شنیدم برای درخواست این بورس باید مدرک دیپلم رو هم بفرستیم واقعیت داره؟حتی واسه مستر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy, TUMS

[QUOTE=ahad116;1428319]سلام دوستان شنیدم برای درخواست این بورس باید مدرک دیپلم رو هم بفرستیم واقعیت داره؟حتی واسه مستر؟[/QUOT

اون پروگرامی که من دیدم که فقط آخرین مدرک تحصیلی رو می خواد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudhyundai نمایش پست ها
    باعرض سلام و خسته نباشید
    ببخشید من رنک تعدادی از دانشگاه های این سایت رو داخل اینترنت چک کردم. تقریبا همشون بالای 300 هستن. به نظرتون اپلای کردن تو چنین دانشگاه هایی ارزش داره؟(البته بخدا نمی خوام به کسی توهین کنما، صرفا یه سواله). چون اگه یه رزومه ی نسبتا خوب داشته باشیم به راحتی توی دانشگاه های آمریکای با رنک خوب و فاند عالی میشه پذیرش گرفت؟ من دلیل وجود چنین بورسیه ای رو نمی دونم. میشه کسی توضیح بده؟
    ممنون

دوست عزیز در اراسموس موندوس برنامه های مختلف تعریف شده که در آنها پروژه های مختلفی تعریف شده که بین دانشگاههای مختلف به صورت مشترک انجام میشه! همونطور که میبینید تنوع برنامه ها زیاد میشه!
    من این مسأله رو در مورد خودم که الان دکترا میخونم توضیح میدم. من دو تا برنامه پیدا کردم که پروژه های تعریف شدشون مطابق با تحصیلاتم بود. از بین اونها سه پروژه رو پیدا کردم که هم دوست داشتم هم بیشتر مربوط به تحصیلاتم بود و هم بین دانشگاههایی که تعریف شده بود رنکینگ بهتری از بقیه داشتن! من در دو دانشگاه درس خواهم خوند یکیش host institute هست که رنکش 200 ایناست فکر کنم اما رنک دانشکده ای که من توش میخونم 100 ایناست و استادی که باش کار میکنم جزء اساتید تاپ این زمینه است. دانشگاه دیگه ای که home institute من هست و مدرک اصلیمو از اونجا میگیرم رنکینگش 75 است و رنگینگ دانشکده ای که من توش میخونم 15 است و استادمم در این زمینه جزء اساتید تاپ هست.

فکر کنم متوجه شدین چه طوری انتخاب میشه....دو دانشگاه یکی خوب(در زمینه مورد نظر) یکی پایینتر (اما با رزومه خوب در زمینه مورد نظر ).
    مثل این میمونه که یه استاد خوبی توی دانشکده (مثلاً داروسازی دانشگاه کرمانشاه ایران (یک استاد خوب از یک دانشکده خوب و فعال تو یه دانشگاه متوسط) میخواد روی یک پروژه و پروپوزال خوبی با یک استاد خوب دیگه در دانشکده داروسازی دانشگاه ایران در تهران (یک دانشکده خوب در یک دانشگاه بهتر) با هم کار کنن. پروپوزال رو با هم آماده میکنن میقرستن به سازمان اراسموس موندوس و اونجا بین پروپوزالهای مختلف رقابت میشه و اونایی که برای سرمایه گذاری بهترن انتخاب میشه بعد تبلیغ میشه تو وبسایت و دانشجوهای داوطلب برای انجام پروژه هم از نظر سازمان و هم از نظر استاد بررسی میشن. اینطوری هم استادها و کشورها و دانشجوها از کشورهای مختلف با هم همکاری میکنن و این خودش به پیشبرد علمی اروپا کمک میکنه، هم استاد برای پروژه اش پول دریافت میکنه هم دانشجو حقوقشو میگیره. از نظر اراسموس موندوس ایجاد همکاری و تبادل اطلاعات بین کشورها و دانشگاههای مختلف اروپا برای پیشرفت در یک زمینه خاص مهمه.

برای همینم دانشگاهها و استادایی رو پیدا میکنه که در اون زمینه خاص خوب باشن براش مهم نیست که رنک کلی دانشگاه چی باشه ! و پروپوزالهایی که قابل سرمایه گذاری باشن و در آینده خوب باشن برای گرفتن بورس برنده میشن....(اینطوری به پیشرفت اون دانشکده و استاد قعال هم کمک شده). از طرفی فعالیتها و کنفرانسهای زیادی هم برای کمک به دانشجو جهت انتخاب شغل آینده اش و نحوه همکاری هاشون انجام میشه...و پروگرمهای مختلف برای دریافت این بورس با هم رقابت میکنن و داءماً کیفیت فعالیتهاشونو بالا میبرن. و مرتب از دانشجوها راجع به کیفیت پروگرم و استاد و پروژه و کلا همه شرایط نظرسنجی میشه!

برای پیدا کردن رنکینگ موضوعی دانشگاهها از سایت QS Ranking کمک بگیرید.

اما خوب اگه رزومتون طوریه که از یک دانشگاه بهتر و قاند بهتر و یک استاد خوب میتونید پذیرش بگیرید و آینده شغلیتون رو تضمین کنید این کاررو بکنید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتري مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران

با سلام کسی هست که برای فرصت مطالعاتی دوره دکتری از این بورس استفاده کرده باشه؟! خواهشا من سوال دارم
    سایتش خیلی گیج کننده است من باید قبلش با اساتید هماهنگ کنم؟ بعدش آپلای کنم؟
    من یک پذیرش از کانادا دارم میخوام ببینیم میارزه این طرح رو استفاده کنم یا برم کانادا؟

Junior Member

فکر نمیکنم برای فرصت مطالعاتی بشه استفاده کرد!
    با اساتید اصلا در ارتباط نخواهید بود. از سایت اپلای میکنید ، برای مصاحبه یکی از استادا باتون صحبت میکنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)