صفحه 105 از 163 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام دوستان من می خوام واسه اراسموس شرکت کنم مهندسی معماری از دانشگاه آزاد گرفتم معدلم 16/86 آزمون ielts رو تا 2 ماه دیگه میدم و فکر کنم 6.5 به بالا بگیرم موضوع پایان نامم طراحی فرودگاه با استفاده از توسعه پایدار بوده که 19/75 گرفتم و 2 تا مقاله هم دارم و 3 سال سابقه کار مرتبط دارم همه تاپیک هارو مطالعه کردم اما چون واسه اولین بار می خوام اقدام کنم یه کم گیج شدم کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟اولا که متاهلم اما تنها میرم و همسرم قصد اومدن نداره و من هم بعد از درسم بر می گردم دوما مدرک زبانم تا پایان مهلت ثبت نام آماده نمیشه ایا امیدی هست که بتونم قبول شم؟چه جوری کارهای ثبت نام رو شروع کنم؟

Junior Member

سلام و احترام به همه دوستان
    من ارشد روانشناسی دارم و میخوام واسه ارشد اراسموس اپلای کنم، میتونم با داشتن ارشد برای ارشد اراسموس اقدام کنم؟ منظورم اینه که تو رزومه که باید واسشون بفرستیم، ارشدم رو بنویسم یا نه؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی زود جوابمو بده.... ممنوووووووووون

Junior Member

دوستان من یه سوال بیسیک دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.من لیسانس ام رو از هند دارم میگیرم. پس تا انجا که متوجه شدم از توضیحات تارگت گروپ 1 و 2 ؛ من چون از یه موسسه اموزش عالی از ایران فارغ التحصیل نیستم و نخواهم شد ؛این بورس به من تعلق نمیگیره؟

Junior Member

به نظر من بنوسیسد ارشدتون رو. البته نظر شخصیمه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_ay نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام واسه اراسموس شرکت کنم مهندسی معماری از دانشگاه آزاد گرفتم معدلم 16/86 آزمون ielts رو تا 2 ماه دیگه میدم و فکر کنم 6.5 به بالا بگیرم موضوع پایان نامم طراحی فرودگاه با استفاده از توسعه پایدار بوده که 19/75 گرفتم و 2 تا مقاله هم دارم و 3 سال سابقه کار مرتبط دارم همه تاپیک هارو مطالعه کردم اما چون واسه اولین بار می خوام اقدام کنم یه کم گیج شدم کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟اولا که متاهلم اما تنها میرم و همسرم قصد اومدن نداره و من هم بعد از درسم بر می گردم دوما مدرک زبانم تا پایان مهلت ثبت نام آماده نمیشه ایا امیدی هست که بتونم قبول شم؟چه جوری کارهای ثبت نام رو شروع کنم؟
    باید پروگرم مرتبط رشتتون رو پیدا کنید و اونجا مطالعه کنید که چجوریه ! نمره زبان براشون مهمه هرچقدرم که مدارکتون کاملتر باشه شانستون بیشتره! اما اگه نمیرسه چاره ای نیست دیگه همینطوری بفرستین. ثبت نام هم که قبلا توضیح داده شده تو همین قروم صفحات قبل رو مطالعه کنید....

Junior Member

با سلام من هم می خواهم از این بورس برای فرصت مطالعاتی دوره ی دکترا استفاده کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    من دانشجوی ترم 3 دوره ی دکترا هستم امتحان جامعه ام رو هم دادم یک سری از program های این erasmus تویه موقعیت های دکتراش هم 6 ماه یا 10 ماهه است یک سری academic staff هم داره که اکثرا دوره هاشون 1 ماهه است می خواستم بدونم برای کدوی یک از اینا اقدام کنم بهتره؟
    در ضمن در مورد مدارک مورد نیازش هم اگر راهنمایی کنید ممنون می شم؟ چون دیگه خیلی وقتی نمونده

Junior Member

سلام. من یه سوال داشتم که اگه کمک کنید فوق العاده ممنونتون می شم.

برنامه ی THRUST یکی از برنامه های erasmus هست که توی دانشگاه های KTH سوئد و Duke انگلستان و Liege بلژیک و یه دانشگاه از یونان برگزار می شه. مبحثش هم مربوط به توربوماشین ها و آیرومکانیک هست که مرتبطه با پروژه ی کارشناسی م. می خواستم ببینم شانس من برای گرفتن فاند مقطع ارشد با شرایط زیر چقدر هست:

- کارشناسی: مهندسی مکانیک- صنعتی امیرکبیر- معدل: 13.5
    - زبان: تافل ibt: 105. من تا اپلای سال بعد هم فرصت دارم و می تونم یه بار دیگه شانسمو امتحان کنم تا نمره ی بهتر بگیرم.
    - پروژه ی کارشناسی: مرتبط با توربوماشین ها: تحلیل و محاسبات توربین کرتیس (بخار) که به مرحله ی تست آزمایشگاهی و صنعتی شدن هم رسیده.
    - توصیه نامه: 2 تا از اساتید دانشگاه امیرکبیر و اگه دنبالش برم احتمالا یکی از اساتید دانشگاه تهران. 2-3 تا یعنی

خیلی خیلی ممنون

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    با اینکه میگن نباید بیشتر از سه رشته اپلای کرد یادمه یکی گفته بود این کارو کرده مشکل پیش نیومده
    منم می خوام رسک کنم,کسی اطلاع یا تجربه دقیقی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    سلام
    با اینکه میگن نباید بیشتر از سه رشته اپلای کرد یادمه یکی گفته بود این کارو کرده مشکل پیش نیومده
    منم می خوام رسک کنم,کسی اطلاع یا تجربه دقیقی نداره؟
    سلام ، اگر تو یکدوم از این طرح هایی که می فرستین قبول شین و بورس کامل بگیری اونوقت به شما اوکی اولیه رو میدن اما میگن باید تا تایید نهایی اتحادیه اروپا صبر کنین. اون طرح مدارک شما رو می فرسته واسه اتحادیه اروپا تا این چیزا رو چک کنن که مثلا از 3تا بیشتر نشده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط isaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.میگم میشه هم زمان برای چند تا برنامه اراسموس درخواست کرد یعنی هم این برنامه ای که مال ایرانو یمنو عراقه هم برنا مه های دیگش؟یا فقط باید یکیشونو انتخاب کنیم؟
    سلام
    دقیقا همین سوال شما رو چند وقت پیش از خود coordinator طرح SALAM2 پرسیدم و اینطور جواب دادن که کلا action 1 و 2 دو تا مقوله ی جدا از هم هستن و ظرفیت 3 تا از action 1 هیچ تداخلی با 3 تای action 2 که SALAM2 باشه نداره.
    یعنی شما هم واسه 3 تا program از action 1 می تونین اقدام کنین و هم طرح SALAM2 رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)