صفحه 109 از 163 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط ahedayati2000 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دکترای مواد اپلای کرده بودم. تقریبا در Feb باهام مصاحبه کردن و گفتن در مارچ نتایج نهایی از طرف دفتر اصلی اراسموس اعلام می شه. مارچ هم بهم خبر دادن که انتخاب شدی. بعد هم در می مدارکی را که برای ویزا نیاز بود برام فرستادن و الان هم منتظر ویزام هستم. فکر می کنم دیگه تا الان به همه کسانی که حتی در رزرو لیست بودن ایمیل زدن.
    سلام

لطفا در صورت امکان در مورد رزومه تون و مصاحبه بیشتر توضیح بدید.

با تشکر
    در تمام مراحل زندگی (که این مرحله هم یکی از اونهاست) توکل بر خدا رو فراموش نکنیم.
    و مَن یَتَوکّل علی الله فَهو حَسبُه

سلام
    من ليسانس و فوقم را دانشگاه صنعتي اصفهان بودم. 4 مقاله ISI و 10 تا كنفرانسي دارم. 4 ساله كار مي كنم. سابقه تدريس در دانشگاه هم داشتم. نمره آيلتسم 7 بود. موضوع تز فوق ام هم با موضوع تزي كه اينجا اومده بود خييلي نزديك به هم بودن. فكر مي كنم خانم ها اولويت دارن. همچنين motivation letter هم خيلي مهمه.
    براي مصاحبه هم اول بهم ايميل زدن و گفتن چند نفر انتخاب شدن كه شما يكي از اونهايي. با توجه به اين مصاحبه مي خوايم تصميم نهايي مون را بگيريم. بعد باهام قرار گذاشتن كه رو اسكايپ حرف بزنيم. مسئول كل اون پروگرام و استادي كه من رو مي خواست اون طرف بودن و خيلي مهربون و خوش برخورد بودن. هر چند من اون روز خيلي حالم خوب نبود و آمادگي مصاحبه نداشتم اما اونا راضي بودن.
    بعد از حدود يك ماه برام ايميل زدن كه تو انتخاب شدي
    البته اينا بگم كه من پارسال و دو سال پيش از دانشگاه هاي خوبي در آمريكا و كانادا پذيرش گرفتم اما متاسفانه ويزاي هر دو شون ريجكت شد. دعا كنيد اينبار ريجكت نشم
    به نظر خود من پذيرش گرفتن از آمريكا و كانادا آسون تر از اراسموسه. چون براي اراسموس تعداد خيييييييلي زيادي اپلاي مي كنن و موضاعات هم خيلي محدوده. واسه همين اگه رزومه تون هم خيلي عاليه به اميد اراسموس نشنيد حتما خودتون براي دانشگاه ها مستقيما اپلاي كنيد.
    اگه كسي سوالي داشت در خدمتم.
    براي منم دعا كنيد.
    ممنون

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی هستم و می خواستم برای اراسموس اقدام کنم برای ارشدم.
    می خواستم ببینم از کجا باید شروع کنم؟
    و این erasmus+ که انگار جدید اومده چی هست؟
    معدلمم 18.15 هست و تافل ای بی تی 105 دارم.رشته کامپیوتر

Junior Member

سلام،
    اگر از یکی از پروگرمای اراسموس برای ارشد پذیرش بگیریم، چقدر احتمال داره که بعد فارغ التحصیلی تو اروپا کار گیر بیاریم؟
    اعتبار مدرکش چقدره؟

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط s0g0l نمایش پست ها
    سلام،
    اگر از یکی از پروگرمای اراسموس برای ارشد پذیرش بگیریم، چقدر احتمال داره که بعد فارغ التحصیلی تو اروپا کار گیر بیاریم؟
    اعتبار مدرکش چقدره؟
    برای پیدا کردن کار بیشتر توانایی ها و استعداد هاتون هست که تعیین کنندست و ارتباط زیادی به نوع مدرکتون نداره
    موفق باشید
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

نتیجه اراسموس سلام خیلی وقته به ایمیل پذیرش شده اعلام شده.من دیگه خودم تو مرحله ویزا هستم

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

دوستان آیا امکان داره اعلام نتایج یکم طولانی بشه تا حالا سابقه داشته
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

SEND AN EMil to he cordinator of your programm.they will inform you about your admission

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam667 نمایش پست ها
    دوستان آیا امکان داره اعلام نتایج یکم طولانی بشه تا حالا سابقه داشته
    بله
    سابقه داشته
    شما به کووردینیتو پروگرم ایمیل بزنین، یا سایت پروگرم رو چک کنین، نتایج اعلام بشه آپدیت میکنن

فعلا که هیچ آپدیتی روی سایت و صفحه فیس بوکشون نگذاشتن !!!
    خیلی بی نظمه این پروگرام!!!هیچ ایمیلی هم نفرستادن!من تا الان 10تا ایمیل به کوردینیتور زدم دریغ از یه جواب.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)