صفحه 12 از 163 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط Ely
    سلام

من اين لينك رو ديدم
    http://ec.europa.eu/education/progra.../index_en.html
    ولي اينا كه تا 2008 هست؟ يعني الان همون 2008 ها رو بايد انتخاب كنيم؟
    تازه اينا كه خيلي كمن؟ همين چند تا دونه بالا كه 2008 هستن رو ميتونيم انتخاب كنيم؟ اما رشته هاي كامپيوتر گرايشهاي اصل كاري رو اصلا نداره؟ علوم كامپيوتر يا مهندسي نرم افزار يا شبكه ... هيچي
    من فكر ميكنم دارم اشتباه ميكنم و جاي درستي رو نگاه نمي كنم. لطفا راهنمايي كنيد كه وقت كمي مونده
    اصلا سر در نميارم چي به چيه و از كجا بايد انتخاب رشته كنم؟
    مرسي
    سالی که کنار برنامه ها درج شده ، سالی است که برنامه شروع به دانشجو گرفتن کرده . شما سایت مربوط به هر برنامه ای رو که مد نظرتون هست چک کنید ببینید شرایط پذیرششون برای 2009 چجوریه .

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

دوستان من دارم واسه 1 program تو Erasmus mundus اقدام میکنم. ازم خواسته دانشگاههامو به ترتیب علاقه لیست کنم. البته گزینه ی فرقی نمیکنه هم داره. به نظر شما انتخاب کنم یا بزنم فرقی نمیکنه؟ :-\
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

انتخاب کن. این تو قبول شدنت تاثیر نمی زاره فقط واسه تقسیم کردن دانشجوها می خوان.
    تو معمولا هم اصلا چیزی که می خوای بهت نمی رسه

Junior Member

سلام

من اين لينك رو ديدم
    http://ec.europa.eu/education/progra.../index_en.html
    ولي اينا كه تا 2008 هست؟ يعني الان همون 2008 ها رو بايد انتخاب كنيم؟
    تازه اينا كه خيلي كمن؟ همين چند تا دونه بالا كه 2008 هستن رو ميتونيم انتخاب كنيم؟ اما رشته هاي كامپيوتر گرايشهاي اصل كاري رو اصلا نداره؟ علوم كامپيوتر يا مهندسي نرم افزار يا شبكه ... هيچي
    من فكر ميكنم دارم اشتباه ميكنم و جاي درستي رو نگاه نمي كنم. لطفا راهنمايي كنيد كه وقت كمي مونده
    اصلا سر در نميارم چي به چيه و از كجا بايد انتخاب رشته كنم؟
    مرسي
    من هنوز هم به هيچ نتيجه اي نرسيدما. تورو خدا كمك كنين. بايد چي كار كنم؟

يعني كل پروگرم هاي سال 2008 هميناس؟ پس براي رشته كامپيوتر و گرايشهاي مرتبطش چيز قابل توجهي نداره كه؟

: To Ely
    شما برنامه های سالهای دیگه رو هم چک کن و به سالی که کنار برنامه نوشته شده توجه نکن .

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من هنوز هم به هيچ نتيجه اي نرسيدما. تورو خدا كمك كنين. بايد چي كار كنم؟

يعني كل پروگرم هاي سال 2008 هميناس؟ پس براي رشته كامپيوتر و گرايشهاي مرتبطش چيز قابل توجهي نداره كه؟

همونطور که شاهین گفت کاری به سال های program نداشته باشید ..
    حتی می خوام بگم اگه دیدین عنوان program اگه نزدیک به رشتتون بود حتمآ pdfش رو دانلود کنید و از لینکی که توی pdf هست برین توی سایت دانشگاه ...
    اونجا معلوم می شه که برای سال آینده هم این program وجود داره یا نه ..
    یه ذره وقت بگذارید ..

موفق باشید

Junior Member

به hoda-computer
    در مورد رنك دانشگاه هاي پراگ و ايتاليا بايد ببيني كدومشون (Co-ordinating Institution) هستند .ممكنه مسترت تو 4 تا دانشگاه باشه ولي تاييد مدرك توسط (Co-ordinating Institution) انجام ميشه كه در واقع همون دانشگاهيه كه باهاش تماس ميگيري و اپلاي مي كني و توي فرمها مشخص شده. اگر رنك برات مهمه بايستي رنك (Co-ordinating Institution) را ببيني .ممكنه رنك پراگ بالا باشه ولي (Co-ordinating Institution) نباشه البته اينا را من از كسي شنيدم و خودم تجربه اي در اين زمينه ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahbod
    به hoda-computer
    در مورد رنك دانشگاه هاي پراگ و ايتاليا بايد ببيني كدومشون (Co-ordinating Institution) هستند .ممكنه مسترت تو 4 تا دانشگاه باشه ولي تاييد مدرك توسط (Co-ordinating Institution) انجام ميشه كه در واقع همون دانشگاهيه كه باهاش تماس ميگيري و اپلاي مي كني و توي فرمها مشخص شده. اگر رنك برات مهمه بايستي رنك (Co-ordinating Institution) را ببيني .ممكنه رنك پراگ بالا باشه ولي (Co-ordinating Institution) نباشه البته اينا را من از كسي شنيدم و خودم تجربه اي در اين زمينه ندارم

Hنچه که من برای مدرک شنیدم و در pdf مربوط به برنامه ی خودم نوشته اینکه مدرک رو از هر دانشگاهی که توش درس گذروندیم میگیریم + مدرک خود erasmus mundus
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

A_aghdam
    Guest

سلام
    deadline برنامه های مختلف erasmus را لطفا" بچه ها هرکدام را که می دانید بگذارید. ممنون

با سلام
    دوستان آیا بورس Erasmus Mundus هم مثل بقیه بورسها باید اول از دانشگاهی که میخوای براش بورس بگیری admission داشته باشی بعد برای این بورس اقدام کنی یا در زمانی که هنور admission هم نداری میشه برای این بورس اقدام کرد؟ با تشکر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)