صفحه 13 از 163 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام
    دوستان آیا بورس Erasmus Mundus هم مثل بقیه بورسها باید اول از دانشگاهی که میخوای براش بورس بگیری admission داشته باشی بعد برای این بورس اقدام کنی یا در زمانی که هنور admission هم نداری میشه برای این بورس اقدام کرد؟ با تشکر
    شما همزمانم که برای برنامه مخصوصت اقدام می کنی برای بورس هم در نظر گرفته میشی، کلا پذیرش بدون بورس نداریم
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

از بچه هايي كه براي اين دوره ها اپلاي ميكنن يه سوال دارم

Expected Degree (if applicable)1- منظور از اين قسمت چيه؟ مثلا اينطوري بايد بنوييسم؟

Expected Degree (if applicable)
    Degree The Erasmus Mundus European Masters Program
    Subject European Master on Software Engineering
    From University The Erasmus Mundus European
    Expected Date (MM.YYYY) 08.2009
    Country Spain

2- اگه اشتباه نوشته باشيم ميتونيم تصحيح كنيم؟ چطوري؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    شما همزمانم که برای برنامه مخصوصت اقدام می کنی برای بورس هم در نظر گرفته میشی، کلا پذیرش بدون بورس نداریم
    اگر اینطوری هست که شما دارید میگید پس تنها کافیه برای همون دانشگاه اقدام کنیم و دیگه نیاز نیست برای بورسهای مختلف جداگانه اقدام کنیم و خود دانشگاه خود به خود ما رو برای بورسهای مختلف در نظر میگیره که به نظرم زیاد درست نمیاد. از طرفی فکر کنم پذیرش بدون بورس هم داریم این بورسهاست که کمه وگرنه معمولا" پذیرش زیادتره از بورسه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

Erasmus mundus یک بورسیه هست و شما هم مشخصا داری واسه این بورس apply می کنی وبنابراین فکر کنم که منظور hoda-computer اینه که شما وقتی داری واسه Erasmus اقدام می کنی یعنی اول واسه بورس اقدام کردی و بعد پذیرش و در نتیجه پذیرش بدون بورس تو Erasmus نداریم. هر چند شما می تونی واسه همون برنامه ای که Erasmus داره مشترکا تو چند تا دانشگاه بورس میکنه بدون اینکه به Erasmus و در نتیجه بورس کاری داشته باشی apply کنی و فقط پذیرش بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer

Hنچه که من برای مدرک شنیدم و در pdf مربوط به برنامه ی خودم نوشته اینکه مدرک رو از هر دانشگاهی که توش درس گذروندیم میگیریم + مدرک خود erasmus mundus
    کاملا درست است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie
    کاملا درست است.
    پس يعني هر كدوم اين دانشگاهها مثلا يه مستر ميدن؟ سوالم را جور ديگه ميگم
    مدركي كه ميدن Degree هستش يا Certificate ؟ آيا هر دانشگاه فقط Certificate ميده و degree را خود ارسموس ميده؟

Junior Member

يك سوال مهم
    ديگه نيازي به پست كردن مدارك نيست؟ فقط كافيه آپلود كنيم؟ اينجوري كه خيلي عالي ميشه بدون هزينه و بدون دردسر؟!

مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط Ely
    يك سوال مهم
    ديگه نيازي به پست كردن مدارك نيست؟ فقط كافيه آپلود كنيم؟ اينجوري كه خيلي عالي ميشه بدون هزينه و بدون دردسر؟!

مرسي
    از بین سه تا برنامه ای که من دارم apply می کنم فقط یکیشون اینطوری بود، و دو تای دیگه علاوه بر upload مدارک خواستن که اصلشون رو هم بفرستم. حواست باشه.

یه سوالم من دارم،
    تو یکی از برنامه ها باید مشخصات referee ها رو توی یه فرمی بنویسم و upload کنم تا اونا فرم recommendation رو مستقیما واسه استاد بفرستن، اونوقت اونا کی ممکنه فرم رو واسه این استادا بفرستن؟ آیا بعد از ددلاین پروفایل رو بررسی می کنن و اونوقت می فرستن؟ ممنون

دوستان آیا باید ترجمه رسمی مدرک و ریز نمرات لیسانسمون به تایید سفارت بلژیک برسه؟ اگر بله چی کار باید بکنیم؟

در ضمن استادهای من Recom دادن بهم اما اگر اونا درخواست بدن به استاد که دوباره بفرسته ممکنه یادش نباشه چی واسه من نوشته. اونوقت چی میشه؟

ممنون

سلام
    در قبال این بورس چه انتظاراتی از ما دارند؟ ایا شرایط تحصیلی خاص داره؟ مثلا نمره خاصی اگه نگیریم بورس لغو بشه؟
    زبان دوره ها چی میشه اکه تو 3 تا کشور بخونیم باید 3 زبان بدونیم؟
    مرسی
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)