صفحه 136 از 163 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه نتیجه conditional از برنامه اراسموس موندوس به اسم Crossways in cultural narratives با ایمیلی به این مضمون گرفتم که کمیته قبول کرده ولی باید یه سری مدارک کاری و این چیزا رو براشون بفرستم تا آخر این ماه تا قبولی نهایی بشه؛ حالا سوالم اینه که این اراسموس موندوس که بچه ها رفتن اگر کسی بوده، یه توضیح میدید چجوریاس؟ می ارزه یا نه؟ برا کار بعدش میشه روش حساب کرد؟ با توجه به اینکه من فوق لیسانس و دکترا دارم اینجا ولی حقیقت از بیکاری و بدبختی افتادم دنبال بورس باز... کلا همه هزینه ها رو کاور می کنه؟ من آه در بساط ندارم! بچه ها اگر هر چی می دونید بگید لطفا و خواهشا فوق العاده به راهنمایی نیاز دارم

ممنون و منتظرم دوستان
    هزینه ها رو پوشش میده. من و یه نفر دیگه هم هستیم که باید منتظر تصمیم یه کمیته بالاتر بمونیم. پذیرش شما عادیه یا از پنجره جغرافیایی؟ و مشروط به چی هست؟ چه مدارکی خواستن؟ در صورتیکه قطعی بشه برای من که خیلی فرصت ارزشمندی محسوب میشه. شما به زبان دیگه ای هم جز انگلیسی تسلط دارین؟

طرح عمومی بوده اما تو ایمیل نوشته که باید ببینیم چند نفر از کشور شما اپلآی کرده یعنی چی ؟ اره من یکم فرانسه بلدم و مدرکی که خواستن هم رزیدنس سرتیفیکیت که نمیدنم چه و سابقه کاری، منم خوشحال شدم اما راست بابت هزینه ها میترسم جوابگو نباشه دو ترم انگلیس و انگلیس گرون ماهی 1000 یورو میدن شما چی؟

طرح عمومی بوده اما تو ایمیل نوشته که باید ببینیم چند نفر از کشور شما اپلآی کرده یعنی چی ؟ اره من یکم فرانسه بلدم و مدرکی که خواستن هم رزیدنس سرتیفیکیت که نمیدنم چه و سابقه کاری، منم خوشحال شدم اما راست بابت هزینه ها میترسم جوابگو نباشه دو ترم انگلیس و انگلیس گرون ماهی 1000 یورو میدن شما چی؟
    پس فکر کنم شرایط شما هم مثه ماست. نگران شدم. کاش هر سه تامون رو قبول کنن پس. درباره گواهی سکونت خودشون توی ایمیل باید توضیحاتی داده باشن. در مورد ما اینجوری بود که یا گواهی اشتغال به تحصیل یا کار ارایه بدین به منزله همون گواهی سکونت هست. ولی بازم بپرسین ازشون. انگلیس البته گرونتر از بقیه جاهاست ولی با همون هزار یورو میشه مخارج رو مدیریت کرد.
    ویرایش توسط yaserbah : March 15th, 2016 در ساعت 09:32 PM

نگران نباشید برا همه جا هست برنامه من که 11 تا بورس داره فکر نکنم خسیسی بکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    پس فکر کنم شرایط شما هم مثه ماست. نگران شدم. کاش هر سه تامون رو قبول کنن پس. درباره گواهی سکونت خودشون توی ایمیل باید توضیحاتی داده باشن. در مورد ما اینجوری بود که یا گواهی اشتغال به تحصیل یا کار ارایه بدین به منزله همون گواهی سکونت هست. ولی بازم بپرسین ازشون. انگلیس البته گرونتر از بقیه جاهاست ولی با همون هزار یورو میشه مخارج رو مدیریت کرد.

سلام
    من مرحبا فرستادم اما پاسخی چه برای ریجکت یا اکسپت ندادن. تو ایمیل خبرشو میدن؟ و اینکه ریجکتیا رم بهشون خبرشو میدن؟
    (من مستر اقدام کردم)

نگران نباشید برا همه جا هست برنامه من که 11 تا بورس داره فکر نکنم خسیسی بکنن
    به خسیسی و اینا نیست. بر اساس رزومه و سوابق تحصیلی و علمی انتخاب میکنن. معیارهای منطقه ای و جغرافیایی رو هم درنظر میگیرن. موفق باشین

منظورم این بود که امیدوارم همه انتخاب بشن از ایران والله!
    راستی جسارتا برای اون گواهی اقامت من از دفتر خونه گرفتم ولی دارالترجمه تعطیله به خود اینا ایمیل زدم در نهایت همکاری گفتن عیب نداره خودت ترجمه کن ولی اصلش رو بعد تعطیلات بفرست، بعدم گفته چون دانشجو بودی بعد لیسانست متونی ریز نمرات برامون بفرستی هر وقت بشه؟! به نطر شما این یعنی چی؟ من میگم نکنه قبولیم فقط ازمون مدرک میخواند دیگه؟!
    به خسیسی و اینا نیست. بر اساس رزومه و سوابق تحصیلی و علمی انتخاب میکنن. معیارهای منطقه ای و جغرافیایی رو هم درنظر میگیرن. موفق باشین

منظورم این بود که امیدوارم همه انتخاب بشن از ایران والله!
    راستی جسارتا برای اون گواهی اقامت من از دفتر خونه گرفتم ولی دارالترجمه تعطیله به خود اینا ایمیل زدم در نهایت همکاری گفتن عیب نداره خودت ترجمه کن ولی اصلش رو بعد تعطیلات بفرست، بعدم گفته چون دانشجو بودی بعد لیسانست متونی ریز نمرات برامون بفرستی هر وقت بشه؟! به نطر شما این یعنی چی؟ من میگم نکنه قبولیم فقط ازمون مدرک میخواند دیگه؟!
    با من که از اینم بیشتر همکاری کردن. گفتن خودت بنویس به انگلیسی امضاش کن بفرست. چون هرجا رفتم ابراز بی اطلاعی کردن. ولی دفترخونه به ذهنم نرسید. چه دفترخونه ای؟ ازدواج؟ ولی همون گواهی اشتغال به تحصیل و کار هم مورد قبولشونه.
    سوال دومتون رو ولی خوب متوجه نشدم. مگه دانشجوی دکترا نیستید؟ کارنامه و مدرک لیسانس رو مگه دریافت نکردین قبلا؟ موقع درخواست پذیرش هم الکترونیکی فرستادین دیگه. الان گفتن با پست بفرست؟

ددفتر خانه اسناد رسمی، چرا مدارک دکترا رو ازم خواسته و گفته که نه برای اپلیکیشن بلکه برای اینکه فعالیتت تو ایران مشخص بشه
    با من که از اینم بیشتر همکاری کردن. گفتن خودت بنویس به انگلیسی امضاش کن بفرست. چون هرجا رفتم ابراز بی اطلاعی کردن. ولی دفترخونه به ذهنم نرسید. چه دفترخونه ای؟ ازدواج؟ ولی همون گواهی اشتغال به تحصیل و کار هم مورد قبولشونه.
    سوال دومتون رو ولی خوب متوجه نشدم. مگه دانشجوی دکترا نیستید؟ کارنامه و مدرک لیسانس رو مگه دریافت نکردین قبلا؟ موقع درخواست پذیرش هم الکترونیکی فرستادین دیگه. الان گفتن با پست بفرست؟

Junior Member

با سلام،

من امروز جواب گرفتم، طرح عمومی. اسمم تو لیست اصلی پنجره خاورمیانه فرستادن برای کمیته. حالا سوال من اینه که از اینجا به بعد چقدر شانس قبولی هست؟ آیا به ما اطلاع میدن تو این لیست نفر چندم هستیم که بدونیم شانسمون چقدره؟ تو این ایمیل که هیچی ننوشته بودند.
    و سوال دوم: من خیلی با عجله تو آخرین روز اپلای کردم و صرفا طبق رتبه بندی جهانی دانشگاه ها، جایی رو انتخاب کردم که بهترین رتبه رو داشت، ولی بعدا متوجه شدم اشتباه کردم چون زمینه های پژوهشی اساتیدش رو دوست ندارم همچنین رویکردشون. کشورش هم خیلی گرونه. الان یه جای دیگه مد نظرمه (برای سال اول). فکر می کنید بعدا اگه پذیرش دادن میشه ازشون خواست mobility rout منو رو تغییر بدن؟ میدونم این سوال منطقی به نظر نمیاد به خصوص که من حتی توسط دانشگاه انتخابی ام مصاحبه شدم، ولی اگر کسی اطلاعی یا تجربه ای در این مورد داره، ممنونم میشم بنویسه.

پیشاپیش ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)