صفحه 145 از 163 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام.دوستان من پذيرش ارشد از دانشگاه نروژ رو دارم البته با هزينه شخصي.ترم هم از آگوست شروع ميشه.
    امكانش هست من كه پذيرش دارم ، فقط براي كمك هزينه اراسموس درخواست بدم( و نه پذيرش تحصيلي)؟

سلام دوست عزیز
    خیر به نظرم اینکه شما میگید اصلا امکان نداره، ببینید اراسموس برنامه خاص خودش رو داره، و حتی کسانی که برای اراسموس پذیرفته میشن اما بدون بورس، هم نمیتونن درخواست بورس برای همون برنامه رو بدن، شما که دیگه رسما برای فوق جداگانه ای پذیرفته شدید

نروژ که رایگانه، خوبه که

دوستانی که پاسخ مثبت گرفتن کسی هست مقصد اولش مجارستان باشه؟

سلام بچه ها قضیه اینکه برای دانشجویان اراسموس تسهیلاتی قائل هستن برای ویزا در سفارتخانه چیه؟
    مثلا من ترم اول ایتالیا هستم آیا ددلاین سفارت رو برای تشکیل پرونده دانشجوی به من ممکن هست که تخفیفی بدن بیشتر وقت بدن؟ یا مثلا کاهش در هزینه ها!؟
    اگر از دوستان کسی تجربه داره یا چیزی میدونه خیلی ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام بچه ها قضیه اینکه برای دانشجویان اراسموس تسهیلاتی قائل هستن برای ویزا در سفارتخانه چیه؟
    مثلا من ترم اول ایتالیا هستم آیا ددلاین سفارت رو برای تشکیل پرونده دانشجوی به من ممکن هست که تخفیفی بدن بیشتر وقت بدن؟ یا مثلا کاهش در هزینه ها!؟
    اگر بورس اراسموس رو هم دارید نیازی به داشتن گردش مالی و رزور هتل ندارید برای ایتالیا و چیزی که در مورد ددلاین گفتید تا جایی که من فهمیدم فرقی بین ما و بقیه دانشجویان در این مورد وجود ندارد،من از کنسولگری پرسیدم گفتن که باید تا جولای اقدام کنید واسه ویزا

Junior Member

سلام دوستان. من جوابم برای پزیشنی که اقدام کرده بودم اومده و قبول شدم. این پزیشن برای دکتری هستش و فاندش رو اراسموس میده. من هیچ ارتباطی با اراسموس بر قرار نکردم و فقط با اون موسسه ای که وابسته به اراسموسه ارتباط داشتم. الان مبلغی رو که به من اعلام کردن برای فاند۱۲۹۹۰۰ یورو برای ۳۶, ماه هستش. می خواستم بدونم واقعا همه این مبلغ رو بهم میگن یا اینکه مالیات ازش کم میشه. دانشگاه اصلی من هم توی آلمان هستشRWTH

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moien89 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من جوابم برای پزیشنی که اقدام کرده بودم اومده و قبول شدم. این پزیشن برای دکتری هستش و فاندش رو اراسموس میده. من هیچ ارتباطی با اراسموس بر قرار نکردم و فقط با اون موسسه ای که وابسته به اراسموسه ارتباط داشتم. الان مبلغی رو که به من اعلام کردن برای فاند۱۲۹۹۰۰ یورو برای ۳۶, ماه هستش. می خواستم بدونم واقعا همه این مبلغ رو بهم میگن یا اینکه مالیات ازش کم میشه. دانشگاه اصلی من هم توی آلمان هستشRWTH
    ما که برای مستر قبول شدیم مبلغ بورس برامون 49000 یورو است که 18000 یورو برای هزینه تحصیل و بیمه است و به خودمون نمیدن. 31000 به خودمون میدن. در مورد دکترا اطلاع ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    کسی در مورد سفارت انگلیس اطلاع داره که آیا تسهیلاتی برای پذیرفته شدگان بورس اراسموس قائل میشوند یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2525 نمایش پست ها
    کسی در مورد سفارت انگلیس اطلاع داره که آیا تسهیلاتی برای پذیرفته شدگان بورس اراسموس قائل میشوند یا نه؟
    سلام

خیر تسهیلات خاصی قائل نمی شوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری علم و فرهنگ

سلام به همه دوستان ...
    من امسال از ارسموس موندوس در زمینه معماری مربوط به این برنامه که لینک شو گذاشتم پذیرش گرفتم

http://www.msc-sahc.org/index.asp

اگه کسی از دوستان هم در این زمینه پذیرش گرفته ممنون میشم پیام بده
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)