صفحه 146 از 163 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام دوستان
    كسي كه يه ارشد از ايران داره و يه ارشد از اروپا( سال اخر ارشده و در حال حاضر ساكن اروپا) ، براي phd بايد دوره هاي اينترنشنال رو اپلاي كنه يا سلام و مرحبا رو هم ميتونه شركت كنه؟

Junior Member

دوستان من تازه با این بورس آشنا شدم، تقریبا بیشتر مطالب این موضوع رو خوندم اما چندتا سوال هنوز برام مونده. لینکی که دوستان فرستادن و توش درسهایی که این بورس شاملش میشه رو دیدم. سوال اولم اینکه آیا اول باید به خود دانشگاه اپلای کرد و بعدا با ددلاین مربوط به این بورس ثبت نام کرد؟ آیا این بورس برای spring 2017 هم برنامه داره؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي كه يه ارشد از ايران داره و يه ارشد از اروپا( سال اخر ارشده و در حال حاضر ساكن اروپا) ، براي phd بايد دوره هاي اينترنشنال رو اپلاي كنه يا سلام و مرحبا رو هم ميتونه شركت كنه؟
    تو طرح کلی اگر طی 5 سال گذشته 12 ماه یا بیشتر تو کشورهایی که تو برنامه مورد نظرتون شرکت دارند زندگی کرده باشید مشمول طرح بورس داخلی فقط میتونید بشید که مبلغش کمتره. در مورد سلام و مرحبا نمیدوم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    دوستان من تازه با این بورس آشنا شدم، تقریبا بیشتر مطالب این موضوع رو خوندم اما چندتا سوال هنوز برام مونده. لینکی که دوستان فرستادن و توش درسهایی که این بورس شاملش میشه رو دیدم. سوال اولم اینکه آیا اول باید به خود دانشگاه اپلای کرد و بعدا با ددلاین مربوط به این بورس ثبت نام کرد؟ آیا این بورس برای spring 2017 هم برنامه داره؟ ممنونم
    در مورد طرح کلی، مستقیم تو صفحه مربوط به هر برنامه اپلای می کنید و لازم نیست هیچ تماسی با دانشگاه مد نظرتون بگیرید. تا جایی که اطلاع دارم بورس فقط برای پاییزه.

سلام خدمت دوستان
    بنده چند سال پیش برای اراسموس اقدام کردم اما کلا جوابی نگرفتم، الان کارشناسی ارشد معدن دارم، پایان نامه ام به محیط زیست هم میخوره، آیلتس 7 هم دارم معدلم هم 16.93 هست. برای دکترا اصلا بورس میدن؟ و کجا باید دید که رشته هاشون چی هست و مدراک چیا میخواد و ثبت نام کردن چجوریه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط golma نمایش پست ها
    سلام،من همون کسی هستم که میگید،شما فهمیدید چه مدارکی برای این برنامه واسه ویزا گرفتن لازمه؟در مورد ددلاین زمان ویزا چطور؟
    عه من تازه یافتم شمارو. ظرفیت صندوق پیغام های دریافتیتون پر شده و پیام بهتون نمیرسه. لطفا یا چند تا پیغام پاک کنید تا پیغام من برسه بهتون یا شماره یا ایمیلتون به من پیغام خصوصی بدید تا اطلاعات شیر کنیم.
    ممنونم

Junior Member

سلام بچه ها کسی از جواب بورس ها خبر داره واحتمال اینکه اونایی تو رزرو بودن برنده بشن چقدره؟؟من دو ساله هر سال توی لیست رزرو میرم اخه چراااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟ چی براشون خیلی مهمه؟؟
    از کسایی که بورس گرفتن میگم رزومشون چی بوده؟؟

Junior Member

1- من از سایت اول استفاده کردم از باقیشون اطلاع ندارم.
    ۲- بله فقط ۳ طرح ؛ بیشتر بشه عواقب داره.
    ۳- نمیتونم با قطعیت بگم چون اطلاع ندارم اما بنطرم مانعی نباشه
    ۴-هر طرح و دانشگاه فرق داره باید چک کنید. عموما ریز نمرات و نامه اشتغال به تحصیل اگر که دانشجو هستید. ( اگر فارغ شدید؛ ریز نمرات و دانشنامه )؛
    نمره زبان؛
    توصیه نامه از اساتید یا کارفرما؛
    انگیزه نامه؛
    رزومه.
    هر طرح فرق داره مدارکش
    ۵- هر طرح نمره ی متفاوتی میخوان. ترجیحا ۹۵ به بالا
    موفق باشید
    I am blessed
    !yes

Junior Member

سلام دوستان،
    من اسکالرشیب erasmus mundus tribos گرفتم و قراره ترم اول را در دانشگاه لیدز بخونم. کسی در مورد ویزای تحصیلی کوتاه مدت انگلیس اطلاعی داره؟ نیازی به پروف مالی داره؟ و اگر نیاز هست به چه نحوی باید باشه؟
    نیاز به راهنمایی سریع دارم.

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)