صفحه 148 از 163 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری علم و فرهنگ

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadjavadzad نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت با معدل 16.83 دانشگاه آزاد هستم و آیلتس 7 دارم لطفا شانس من رو برای بورس اراسموس بفرمایید

رزومه دقیق تر بزارید لطفا ... نمیشه الان چیزی گفت ..
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام

دوستان من سایت زیر رو گشتم منتهی برنامه های مستر برای فال 2017 رو نیافتم.

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...rtnerships.php

سوالاتم:
    1- آیا باید در سایت دیگری دنبال پروگرم هایی که شروعشون فال سال بعده بود یا این که هنوز دیتاش منتشر نشده؟

2- برای هر پروگرم از اون سه تایی که می تونیم انتخاب کنیم باید سه تا ریکام (به علاوه ی بقیه ی مدارک) ارائه بدیم؟ (اینطوری که خیلی بد میشه! مگه چقدر ریکام میتونیم بگیریم یا اینکه چقدر باید پول پست و اینا بدیم!)

3- اصلا کارنامه ی رسمی تافل از طرف ای تی اس یا ریرنمره رسمی نیاز هست یا اینکه ممکنه فقط اسکن نمره تافل (غیر آفیشال) و ریز نمره رو بفرستیم و اگه قبول شدیم اصلشو ارائه کنیم؟

1 - تعیین زمان اپلای برای هر برنامه ای مشخص هستش بیشتر سرچ کنید تو سایت ...
    2 - خودشون توضیح میدن !! 2 یا 3 .. بستگی داره چون برای ما اجباری در کار نبود !! من 2 تا داشتم .. ( فقط برای Skoltech که اقدام کردم به اجبار باید حداقل 3 تا ریکام توی رزومه براشون میفرستادم )
    3 - اصل مدارک که اگر قبول شدین که حتما میشین باید به دانشگاه تحویل بدین .. اما من اسکن مدارک رو برای ثبت نام آپلود کردم .. ( پست نکردم ) ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Ciello نمایش پست ها
    سلام
    این بخش هنوز فعاله؟ آخه هیچ ری اکشنی نداره!!
    همونطور که می دونید (طبق گفته های یکی از دوستان در همین بخش) در ازای ارائه بورس ازتون می خوان که نمره هاتون از حدی کمتر نشه و مثلا تعدادی مقاله حتما تحویل بدید و از این حرفها.
    حالا دوستانی که تو این دوره شرکت کردن می تونن راهنمایی کنن که اگر نتونستیم این موارد رو برآورده کنیم، فقط اخراج می شیم؟ یا تعهدی وجود داره برای برگشت پول هایی که گرفتیم؟

متنی که دارم ازش حرف می زنم اینه:

میگا عزیز
    من بعید میدونم دانشگاهی که درخواست میده برای اتحادیه اروپا، در حالی این درخواست رو داده باشه که صنعت اکتیو نداشته باشه یا در پیرامونش نداشته باشه چون حتی گرفتن میزبانی اونجا رقابتی هست چون خیلی از دانشگاهههای اروپا مسلما میخوان بدون اینکه فاندی بدن دانشجو جذب کنن.
    در مورد اینکه ادامه دریافت حقوق توسط دانشجو منوط به رضایتمندی دانشگاه و پیشرفت در کار هست، من دو مورد از قراردادی که طبق این بندها باید امضا کنم و بفرستم رو آوردم تا خودتون قضاوت کنید:
    §21. The Consortium may stop the monthly payments after adequate warning, in
    case the candidate:
    o moves away from the above mentioned research project without the -----
    Programme Academic Board approval;
    o misses participation in the mandatory programme’s activities;
    o fails to present satisfactory progress reports;
    o makes unsatisfactory progress, or does not comply with the usual rules of
    conduct implicit in his/her registration at the institution;
    o fails to fulfil her/his obligations.
    §22. In the eventual case of termination of the programme (e.g. doctoral candidate
    did not reach the minimum requirements to continue, lack of active participation, due
    to personal reasons/choices etc.), the Doctoral Candidate binds her/himself to
    reimburse the portion of the amount received which exceeds their actual insofar
    incurred expenditure (i.e. based on the number of months they attended/completed,
    and/or a copy of their “return ticket”).

حالا آیا آدم عاقلی هست که بخواد 3سال وقت بذاره و فقط یه پولی بگیره و بیاد بیرون؟
    شما الان مخالف این برنامه هستین یا موافق ؟!!! هر کجای دنیا که باشین، قرارداد داشته باشین و ازتون کاربخانو انجام ندین پرواضحه که براتون تبعات داره.
    پولی که این برنامه می ده مثلا برای ارشد، گاها حتی بیشتر از حقوق یسری از شهروندانه اروپاست، متوجه نمیشم چرا باید اینطور به قضیه نگاه کنید !

و ...منظور از جمله آخرتون چیه ؟ شما بهترین دانشگاه تو ایرانم درس بخونین بعد از پایان تحصیل از دانشگاه میاین بیرون !!!!!! که بعدش یا وارد محیط آکادمیک میشن و یا بازار کار
    !!! اگه منظور اعتبار این مدرک برنامه اراس موس موندوس هست که خیلی بستگی به رشته و برنامه ای که واردش میشین و سطح دانشگاه های اون کنسرسیوم وانتخابای خودتون داره چون تو بعضی برنامه ها دستتون بازه و می تونینی دانشگاه های مختلف و البته با کیفیت اروپا رو به راحتی انتخاب کنید، اما در هر صورت و در هر دانشگاه شما از مزیت تاییدیه نهایی اتحادیه اروپا توی مدرک بهره می برین که می شناسم بچه هایی رو که به تنهایی با این مدرک معتبر برای ادامه تحصیل دکترا پوزیشن های خیلی مناسبی رو بدست آوردند.
    ویرایش توسط smr92hesami : November 12th, 2016 در ساعت 04:59 PM

لطفا بفرمایید چه چیز دیگه ای باید بگم

سلام
    من دانشجو هستم تو ایتالیا.میخوام واسه اراسموس شرکت کنم ولی یجایی خوندم وسه کسایی که تو اروپا هستن نمیتونن شرکت کنن. حقیقتا سایتشو گشتم ولی چیز خاصی در این مورد پیدا نکردم مخصوصا ددلاین که فقط شنیدم ژانویه شروع میشه.متاسفانه قسمت اراسموس دانشگامون تنها چیزی که یاد گرفته اینه که بگه خودتون چک کنید.
    کسی راجب این مسائل میدونه یا لینک خاصیو داره معرفی کنه؟

Junior Member

سلام
    این بورسیه برای دوره دکترا هم هستش یا فقط برای کارشناسی ارشد هست؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidn82 نمایش پست ها
    سلام
    این بورسیه برای دوره دکترا هم هستش یا فقط برای کارشناسی ارشد هست؟
    ممنونم
    این لینک برنامه های ارائه شده برای دکترا :

Doctorate Courses
    http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...torates_en.php

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه پروگرامی که میخوام اقدام کنم Residence certificate خواسته. میشه راهنمایی کنید چه طوری می تونم این مدرک تهیه کنم؟

سلام دوستان
    من کارشناسی با رتبه یک دانشگاه ازاد قبول شدم و دانشگاه ازاد قزوین کارشناسی رو خوندم.
    سه ترم دانشجوی برتر بودن بخاطر معدل
    هفت ترمه کارشناسیم تموم شد
    معدل ۱۸.۱
    رتبه فارغ التحصیلیم هم یک بود
    ارشد هم رتبه کنکور سراسری م دو رقمی بود ولی ازاد تهران شمال دارم میخونم الان و معدلم هم تا اینجا ۱۹.۳۸هست
    یک مقاله برای کنگره بین المللی ترکیه دارم که سرتیفیکیشن هاش همه برای اتحادیه اروپاس
    یه مقاله هم برای کنگره بین المللی دانشگاه شهید بهشتی دارم که برای ارائه شفاهی و چاپ انتخاب شد
    جایزه ارائه برتر هم گرفتم براش
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ایران هم هستم

میخواستم بدونم با این رزومه شانسم برای اراسموس چطوره برای دکتری

و آیا برای اراسموس حتما باید یک رشته رو از بین یک سری رشته های محدود انتخاب کنیم؟
    یا هر رشته ای بخوایم میتونیم بخونیم؟

و میشه لطف کنید بگید که چطور میتونم پوگرم ها رو ببینم؟
    اطلاعی ندارم اصلا ازش
    ممنون

سلام
    اون دو تا طرح مرحبا و سلام مگه کنسل نشدن؟
    من چند ماه پیش توی سایتش دیدم نوشته دیگه از این طریق کسی رو نمیگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)