صفحه 152 از 163 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام. دوستان امکانش هست بدون بورسیه شروع به تحصیل در اروپا کرد(دکترا) و برای سال دوم به بعد برای این بورس در همان جا اقدام کرد؟
    و آیا برای مستر مجدد هم این بورسیه داده می شود؟ یا کلا حرفی از مستری که خوندیم نزنیم؟

Junior Member

امروز جواب آفیشال من اومد. گفتند که بورس رو گرفتم و نامه ی پذیرش رو برام می فرستند.
    برای اینکه باقی دوستان هم بتونم شانسشو بسنجند من رزومه مو اینجا می نویسم:
    کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه فردوسی معدل: 17.07
    تافل 97
    جی ار ای: 314
    یک مقاله داخلی و یک مقاله ISI
    دو سال سابقه RA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorayoosh نمایش پست ها
    امروز جواب آفیشال من اومد. گفتند که بورس رو گرفتم و نامه ی پذیرش رو برام می فرستند.
    تافل 97
    دو سال سابقه RA
    سلام

تبریک میگم دوست عزیز. اگه امکانش هست لطفا مشخصات دوره رو هم بگید و اینکه آیا قبلا هم ایمیل غیر رسمی بهتون زده بودن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorayoosh نمایش پست ها
    تافل 97
    دو سال سابقه RA
    اسکالرشیپتون برای منطقه ست یا برای خود پروگرم؟ آخه من شنیده بودم هم خود پروگرم هم تعدادی اسکالرشیپ که قبولی ازون سخت ترهه. یه سری هم برای منطقه خاورمیانه ست که بیشتر ایرانی ها ازین فاند بهره مند میشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    سلام

تبریک میگم دوست عزیز. اگه امکانش هست لطفا مشخصات دوره رو هم بگید و اینکه آیا قبلا هم ایمیل غیر رسمی بهتون زده بودن یا نه؟
    خیلی ممنونم. دوزه مهندسی غشا (membrane engineering). بله سه هفته پیش به صورت غیر رسمی گفتند که قبول شدی و منتظر تایید کمیسیون اروپا هستیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghalandar نمایش پست ها
    اسکالرشیپتون برای منطقه ست یا برای خود پروگرم؟ آخه من شنیده بودم هم خود پروگرم هم تعدادی اسکالرشیپ که قبولی ازون سخت ترهه. یه سری هم برای منطقه خاورمیانه ست که بیشتر ایرانی ها ازین فاند بهره مند میشن
    بله. اسکولارشیب برای منطقه است.

Junior Member

پریشب هم جواب آفیشیال من و خانومم اومد.
    برنامه (MathMods (Mathematical Modelling in engineering
    ایمیل زدن که لیست draft شون تایید شده. به نظر میاد که 6 نفر رو از ایران گرفتن ( 2نفر سهمیه ایران، 4 نفر سهمیه خاور میانه)
    اگه بقیه دوستان اینجا هستن، لطف کنن واسه هم فکری راجع به مسائل ویزا به بنده پیغام بدن

Junior Member

سلام به همگی.
    من یه سوال دارم. در خصوص این قانون جداکثر 12 ماه در پنج سال در هیچ یک از کشورهای اروپایی نباید بوده باشی!! خوب این دوازده ماه منظورش وقتی که برای بورس اپلای میکنی؟ چون من برای بورس ژانویه اپلای کردم. می خواستم ببینم کسی شرایطه مشابه رو داشته یا اطلاعاتی داره در این مورد؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش جواب پذیرش من اومد. اسکالرشیپ ماهی 1000 یورو و هزینه ی مسافرت و اینستالیشن جدا. ولی هزینه ی هر ترم 4000 یورو هست که کلا میشه 16000 یورو. الان من واقعا نمیدونم میشه با هزینه ی باقی مونده از پس زندگی و مسافرت توی این دو سال مستر بر اومد یا نه.
    دوستان عزیزی که الان دارن پروگرم های ارسموس رو می گذرونن لطف می کنید در این مورد راهنمایی کنید .
    پیشاپیش ممنونم و منتظر راهنمایی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش جواب پذیرش من اومد. اسکالرشیپ ماهی 1000 یورو و هزینه ی مسافرت و اینستالیشن جدا. ولی هزینه ی هر ترم 4000 یورو هست که کلا میشه 16000 یورو. الان من واقعا نمیدونم میشه با هزینه ی باقی مونده از پس زندگی و مسافرت توی این دو سال مستر بر اومد یا نه.
    دوستان عزیزی که الان دارن پروگرم های ارسموس رو می گذرونن لطف می کنید در این مورد راهنمایی کنید .
    پیشاپیش ممنونم و منتظر راهنمایی ها

سلام
    تبریک میگم بهتون
    من فکر میکنم که هزینه ی ترم ها رو برای شما پرداخت میکنن. شما نیازی نیست پرداختش کنین. توی قسمت اسکالرشیپ برنامه خودتون دقیق تر بخونین ولی برای ما اینطوری نوشته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)