صفحه 153 از 163 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط parisatorabi7 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    من فکر میکنم که هزینه ی ترم ها رو برای شما پرداخت میکنن. شما نیازی نیست پرداختش کنین. توی قسمت اسکالرشیپ برنامه خودتون دقیق تر بخونین ولی برای ما اینطوری نوشته

سلام عزیزم. ممنونم. من هم به شما تبریک میگم. شما هم امسال پذیرش گرفتین؟
    چیزی که دقیقا نوشتن این هست:
    Your Partner Country scholarship total amount for the whole of the two-years duration of the course will be according to the following tables. The participation costs will be 4000€/semester that will be retained by the Coordinating Institution to cover participation costs.

Red face پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahg نمایش پست ها
    سلام عزیزم. ممنونم. من هم به شما تبریک میگم. شما هم امسال پذیرش گرفتین؟
    چیزی که دقیقا نوشتن این هست:
    Your Partner Country scholarship total amount for the whole of the two-years duration of the course will be according to the following tables. The participation costs will be 4000€/semester that will be retained by the Coordinating Institution to cover participation costs.
    خیلی ممنون. بله امسال گرفتیم.
    من از این جمله برداشت میکنم که براتون پرداخت میکنن خودشون (to cover" participation costs ")

نقل قول نوشته اصلی توسط parisatorabi7 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. بله امسال گرفتیم.
    من از این جمله برداشت میکنم که براتون پرداخت میکنن خودشون (to cover" participation costs ")
    البته برای این که خیالتون راحت باشه بپرسید از مسئول برنامتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام

دوستان عزیز این اراسموس فقط برای رشته های فنی هست؟ کسی که ایران لیسانس تمام کرده میتونه براش اپلای کنه برای مقطع مستر؟
    کلا چطوریه جریانش؟

Junior Member

سلام عزیزم
    تا اونجا که من اطلاع دارم خیلی رشته ها رو کاور میکنه و فقط فنی نیست. من خودم برای پروگرم ها اقدام کردم. از داستان بورس های خاورمیانه اطلاع ندارم. ولی مثلا برای مستر نرمالش این هست که شما از لیسانس اقدام کنید. من یک ارشد هم داشتم که داشتن اون برام مزیت حساب شد برای قبول شدن

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام عزیزم
    تا اونجا که من اطلاع دارم خیلی رشته ها رو کاور میکنه و فقط فنی نیست. من خودم برای پروگرم ها اقدام کردم. از داستان بورس های خاورمیانه اطلاع ندارم. ولی مثلا برای مستر نرمالش این هست که شما از لیسانس اقدام کنید. من یک ارشد هم داشتم که داشتن اون برام مزیت حساب شد برای قبول شدن
    سلام عزیزم

با تشکر. منظورتون از پروگرم چی هست؟ دقیقا از کجا باید اقدام کنیم و ددلاینش کی هست؟ گرفتنش خیلی سخت هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش جواب پذیرش من اومد. اسکالرشیپ ماهی 1000 یورو و هزینه ی مسافرت و اینستالیشن جدا. ولی هزینه ی هر ترم 4000 یورو هست که کلا میشه 16000 یورو. الان من واقعا نمیدونم میشه با هزینه ی باقی مونده از پس زندگی و مسافرت توی این دو سال مستر بر اومد یا نه.
    دوستان عزیزی که الان دارن پروگرم های ارسموس رو می گذرونن لطف می کنید در این مورد راهنمایی کنید .
    پیشاپیش ممنونم و منتظر راهنمایی ها
    سلام. اون هزار یورو پولی هست که هر ماه دریافت میکنین. ربطی به 4000 تا نداره. خودشون اون 4000 پرداخت میکنن. یعنی شما جداگانه یه هزار یورو هزینه ماهیانه و حدودا 3000 هزار یورو هزینه مسافرت در سال رو دریافت میکنین.

Junior Member

سلام ببخشید میشه سوال منم پاسخ بدین. این یعنی کل چهار ترم میشه 18000 تا؟ منظور از پارتنر دانشجوهایی مثل من هستند؟

General Tuition Fees
    EUR 16500 for EU students
    EUR 18500 for Non-EU students
    The fee includes tuition, insurance, examination and administrative services provided by each academic institution.
    Travel and accomodation expenses are excluded from the fee.

Erasmus+ Tuition Fees
    EUR 9000 for EU students
    EUR 18000 for Non-EU students

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه سوال منم پاسخ بدین. این یعنی کل چهار ترم میشه 18000 تا؟ منظور از پارتنر دانشجوهایی مثل من هستند؟

General Tuition Fees
    The fee includes tuition, insurance, examination and administrative services provided by each academic institution.

Erasmus+ Tuition Fees
    EUR 9000 for EU students
    سلام
    والا من دقیق متوجه نشدم اینجا چی نوشته. کاش متن کاملش رو بگذارین.
    تا اونجا که من فهمیدم پول توییشن فی رو خود کوردینیتور میدن که اینجا برای شما مبلغ 18500 شده است. هزینه ی اینستالیشن و سکونت رو جداگاه بهتون سالیانه میدن که دقیقش در پی دی افی که براتون فرستادن ذکر شده که حدود 3000 تا 4000 هست. و حدود 1000 یورو هر ماه بهتون میدن. حااالا شماباید ببینید این مبالغ برای پروگرم شما چطور تعریف شده.

Junior Member

سلام
    والا من دقیق متوجه نشدم اینجا چی نوشته. کاش متن کاملش رو بگذارین.
    تا اونجا که من فهمیدم پول توییشن فی رو خود کوردینیتور میدن که اینجا برای شما مبلغ 18500 شده است. هزینه ی اینستالیشن و سکونت رو جداگاه بهتون سالیانه میدن که دقیقش در پی دی افی که براتون فرستادن ذکر شده که حدود 3000 تا 4000 هست. و حدود 1000 یورو هر ماه بهتون میدن. حااالا شماباید ببینید این مبالغ برای پروگرم شما چطور تعریف شده.
    ممنون از شما این متنی هست که برای اسکولارشیپ گذاشته.

General Tuition Fees

Erasmus+ Tuition Fees
    EUR 9000 for EU students
    The Erasmus+ Scholarship definite amount will be confirmed once the results are released. In principle, Erasmus+ Scholarship covers the expenses as mentioned below:

· Contribution to Participation cost:
    - up to 4 500 EUR per year per Programme Country scholarship holder
    - up to 9 000 EUR per year per Partner Country scholarship holder

· Contribution to the travel* and installation costs:
    EUR 1 000 per year per scholarship holder resident of a Programme Country for travel costs.
    EUR 2 000 per year for travel costs + EUR 1 000 for installation costs for scholarship holder resident of a Partner Country, and whose location is situated at less than 4.000 km from the EMMC coordinating HEI.
    EUR 3 000 per year for travel costs + EUR 1 000 for installation costs for scholarship holder resident of a Partner Country, and whose location is situated at 4.000 km or more from the EMMC coordinating HEI.
    *The contribution to the travel costs takes into account the country and place of residence of the scholarship holder.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)