صفحه 158 از 163 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام.ممکنه در مورد بورسیه های Erasmus Mundus توضیح بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط maghafari نمایش پست ها
    سلام.ممکنه در مورد بورسیه های Erasmus Mundus توضیح بدید؟
    توی این سایت لیست همه رشته هایی که این scholarship رو دارن نوشته. هر کدوم که به رشته تون میخورد رو توی سایتش میتونید apply کنید.
    https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-p...d-catalogue_en

Junior Member

[QUOTE=nadernaderi;2545428]
    توی این سایت لیست همه رشته هایی که این scholarship رو دارن نوشته. هر کدوم که به رشته تون میخورد رو توی سایتش میتونید apply کنید.
    https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-p...d-catalogue_en[/QUOT

بورسیه های erasmus mundus فقط برای فوق لیسانسه؟اون چیزی که من تو سایتی که فرستاده بودید دیدم فقط فوق لیسانس بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

[QUOTE=maghafari;2546153]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadernaderi نمایش پست ها
    https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-p...d-catalogue_en[/QUOT

بورسیه های erasmus mundus فقط برای فوق لیسانسه؟اون چیزی که من تو سایتی که فرستاده بودید دیدم فقط فوق لیسانس بود.
    فکر میکنم برای یه تعداد خیلی کمی دکتری هم باشه، کل فاند های موجودشون رو اینجا توضیح داده:
    https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-p...cholarships_en

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

۱. این برنامه سالی یکبار انجام میشه؟
    ۲. شروع و‌پایان حدودی ددلاینش کی هست؟
    ۳. باید مدارک ترجمه شده و نمره ایلتس اماده باشه زمان اپلای کردن؟
    ۴. اگه بخوایم بعدش واسه دکتری امریکا یا استرالیا اپلای کنیم، مدرک این چقدر معتبره؟
    ۵. رزومه قوی منظور چیه؟ من مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست از دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد دارم... معدلم ۱۸.۰۳/ یه مقاله کنفرانسی (پوستر) فارسی‌/ دو تا توصیه نامه از اساتید دانشگاه و یکی از شرکتی که پایان نامه رو‌ باهاشون کار میکردم دارم...ایلتس دارم میخونم واسه ۷...فارغ التحصیل بهمن ۹۳ هستم...با این رزومه میتونم امیدوار باشم؟
    ۶. حتما رشته ارشد باید با کارشناسی یکی باشه؟ مثلا نمیتونم واسه مستر هنر اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil-environmental engineering - IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    ۱. این برنامه سالی یکبار انجام میشه؟
    ۲. شروع و‌پایان حدودی ددلاینش کی هست؟
    ۳. باید مدارک ترجمه شده و نمره ایلتس اماده باشه زمان اپلای کردن؟
    ۴. اگه بخوایم بعدش واسه دکتری امریکا یا استرالیا اپلای کنیم، مدرک این چقدر معتبره؟
    ۵. رزومه قوی منظور چیه؟ من مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست از دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد دارم... معدلم ۱۸.۰۳/ یه مقاله کنفرانسی (پوستر) فارسی‌/ دو تا توصیه نامه از اساتید دانشگاه و یکی از شرکتی که پایان نامه رو‌ باهاشون کار میکردم دارم...ایلتس دارم میخونم واسه ۷...فارغ التحصیل بهمن ۹۳ هستم...با این رزومه میتونم امیدوار باشم؟
    ۶. حتما رشته ارشد باید با کارشناسی یکی باشه؟ مثلا نمیتونم واسه مستر هنر اقدام کنم؟
    ممنون
    سلام
    1.بله
    2. از اکتبر تا ژانویه
    3.مدارک باید ترجمه شده باشه و ارسال نمره زبان هم بسته به برنامه مورد نظر می تونه بعد از ددلاین هم انجام بگیره (اطلاعات دقیق تر رو از سایت برنامه مورد نظرتون بگیرید)
    4.اطلاع دقیق ندارم (ولی مواردی دیدم که بعد از اتمام، برای مقطع دکتری به دانشگاه های خوب کشورهای دیگه از جمله آمریکا رفتن)
    5. یعنی مجموعه ای کامل از توانمندی های شما در قیاس با افرادی که در اون مقطع زمانی در رقابت با شما هستند. امیدوار که بله، ولی خیلی بستگی داره به اینکه برای چه برنامه ای اقدام می کنید و چه ویژگی هایی مد نظر اون برنامه است. ولی عموما برای برنامه های مهندسی که من دیدم معدل،ریزنمرات دروس مرتبط و یا نزدیک،رزومه درسی/کاری،نمره زبان،انگیزه نامه،توصیه نامه و گاها رنک دانشگاهی که توش درس خوندین مد نظر بوده. سابت برنامه مورد نظر رو بررسی کنید چون بعضیاشون دقیقا آیتم هایی که مد نظرشون هست رو با درصد تاثیرگذاری هر آیتم در انتخاب دانشجو رو اعلام می کنند. به عنوان نمونه یکی از برنامه ها که من دیدم این مشخصات رو موثر در انتخاب افراد اعلام کرده بود: ریزنمرات=30% ، رنک دانشگاه=20% ، رزومه=20% ، نمره زبان=10% ،انگیزه نامه=10% ، توصیه نامه=10%
    6.اطلاع ندارم ولی اگه به سایت برنامه مورد نظر مراجعه کنید حتما نوشته از چه پیشینه ای دانشجو می گیره

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از این برنامه برای رشته ی هنر پذیرش گرفته؟ اصلا برنامه ی هنر داره؟ من هر وقت می رم تو سایتش گم می شم نمی دونم چرا

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jay1994 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از این برنامه برای رشته ی هنر پذیرش گرفته؟ اصلا برنامه ی هنر داره؟ من هر وقت می رم تو سایتش گم می شم نمی دونم چرا
    سلام
    به وبسایت معرفی شده تو پست1572 مراجعه کنید و زیر ستون Title of the course عنوان برنامه هارو نوشته. وقتی برنامه مورد نظر را پیدا کردید و وقتی روش کلیک کنید وارد صفحه مختص اون برنامه میشید و اونجا اطلاعات کامل رو توضیح داده.

Junior Member

دوستان سلام
    من برای نوراسموس دارم اقدام میکنم
    کارشناسی ناپیوسته دارم برای معدل و type of degree چی باید بنویسم؟
    دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی هستم (تز مونده) ایا اگه عنوان کنم ارشد دارم بد میشه یا خوب؟
    ممنونم از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbme نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای نوراسموس دارم اقدام میکنم
    کارشناسی ناپیوسته دارم برای معدل و type of degree چی باید بنویسم؟
    دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی هستم (تز مونده) ایا اگه عنوان کنم ارشد دارم بد میشه یا خوب؟
    ممنونم از لطفتون
    سلام
    به نظر من همون کارشناسی بنویسید و واسه معدل هم معدل کارشناسی رو بنویسید. ( بعدا میشه واسشون مدارک و ریزنمرات کاردانی و کارشناسی رو فرستاد، اگه ازتون خواسته نشده )
    باز هم به نظر بنده عنوان کنید ارشد دارید، اگه امتیاز مثبت نداشته باشد ضرر نخواهد داشت. من خودم ارشد داشتم و خیلی هام دیدم ارشد داشتن و این بورس رو گرفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)