صفحه 162 از 163 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

رشته معماری هم دارد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    بچه ها ایا بریگزیت تاثیری در اراسموس داره. مثلا اگه یکی از دانشگاه ها رو انگلیس بزنیم بعد از برگزیت اتفاق خاصی میافته یا اصلا دانشگاههای انگلیس رو نزنیم؟
    سلام دوست عزیز

واقعا هیچکس و در واقع هیچکس نمی‌داند بعد از برگزیت شرایط چگونه خواهد بود از جمله شخص نخست وزیر.

با اینحال من فکر میکنم دانشگاههایی که پروژه های آنها تحت عناوین و برنامه‌های اراسموس تعریف شده تا پایان پروژه دچار تغییری بشوند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    رشته معماری هم دارد؟
    شما خودتون باید برید بگردید و ببینید که داره یا نه.
    رشته ی من در ضمن معماری نیست.
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Superstar

بچه ها ایا بریگزیت تاثیری در اراسموس داره. مثلا اگه یکی از دانشگاه ها رو انگلیس بزنیم بعد از برگزیت اتفاق خاصی میافته یا اصلا دانشگاههای انگلیس رو نزنیم؟
    یکی از دوستان پیام دادند و مرا متوجه اشتباه در پست قبلی کردند.

با اینحال من فکر میکنم دانشگاههایی که پروژه های آنها تحت عناوین و برنامه‌های اراسموس تعریف شده تا پایان پروژه دچار تغییری نشوند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دکتری در رشته ی حقوق برای برنامه ی اراسموس اپلای کردم که تا 15 می 2019 وقت داره. متاسفانه به دلیل کمبود وقت، نتونستم خیلی سایتش رو به اصطلاح شخم بزنم! فقط دیدم لیست موضوعات رشته ی حقوق رو نوشته و گفته بر اساس یکی از این موضوعات پروپوزال بنویسیم و اپلای کنیم. هشت تا دانشگاه هم این برنامه رو پشتیبانی می کردن، از جمله دانشگاه بولونیا. اما من تا روی اون رشته و موضوعی که انتخاب کردم کلیک می کردم برای اپلای، خودبخود وارد صفحه ی دانشگاه بولونیا میشدم برای پر کردن اپلیکیشن. نمی دونم این روالش هست؟ اگر بله، پس چه زمانی می تونم دانشگاهم رو مثلاً یکی دیگه از اون هشت تا انتخاب کنم؟ ممنونم
    شما راه حلی برای این مشکل پیدا کردید؟

Keep Calm and APPLY ON

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من به دانشگاه یورک ایمیل زدم در مورد اراسموس و برگزیت پرسیدم. دانشگاه هم ایم ایمیل رو فرستاد. از نظر من خودشون با زبون بی زبونی میگن انگلیس رو انتخاب نکنید.

Thank you for your email and for your interest in studying at the University of York as part of the GEMMA programme. We are still waiting to clarify several questions about the possible impact of Brexit on Erasmus, however you can find the university's general guidelines on the impact of Brexit on students here: https://www.york.ac.uk/eu-advice/students/

This pertains primarily to EU students. If you have any questions specifically about being a non-EU student, you can contact our International Students team through this link: https://www.york.ac.uk/study/international/

Additionally, consulting the GEMMA consortium directly about their plans may help clarify how any changes may affect you.

I hope this helps, and please don't hesitate to get in touch if I can be of any further assistance.

Kind regards,

ApplyAbroad Superstar

از دید من تنها خیلی روشن دارند شرایط "بی ثباتی " را که قبلا گفته بودم تکرار میکند. اصل برگزیت و خروج هنوز معلوم نیست . شرایط خروج احتمالی هم معلوم نیست . نه طرف اروپایی و نه طرف انگلیسی میداند که چه پیش خواهد آمد. و من فکرمیکنم این نامه هم همین سردرگمی را میگوید.

در عمل البته همه طرفها به خصوص دانشگاهها خود را آماده میکنند که کمترین اسیب به دانشجوها/اساتید و پروژه ها وارد شود.

موفق باشید

من به دانشگاه یورک ایمیل زدم در مورد اراسموس و برگزیت پرسیدم. دانشگاه هم ایم ایمیل رو فرستاد. از نظر من خودشون با زبون بی زبونی میگن انگلیس رو انتخاب نکنید.

Thank you for your email and for your interest in studying at the University of York as part of the GEMMA programme. We are still waiting to clarify several questions about the possible impact of Brexit on Erasmus, however you can find the university's general guidelines on the impact of Brexit on students here: https://www.york.ac.uk/eu-advice/students/

This pertains primarily to EU students. If you have any questions specifically about being a non-EU student, you can contact our International Students team through this link: https://www.york.ac.uk/study/international/

Additionally, consulting the GEMMA consortium directly about their plans may help clarify how any changes may affect you.

I hope this helps, and please don't hesitate to get in touch if I can be of any further assistance.

Kind regards,

Keep Calm and APPLY ON

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    از دید من تنها خیلی روشن دارند شرایط "بی ثباتی " را که قبلا گفته بودم تکرار میکند. اصل برگزیت و خروج هنوز معلوم نیست . شرایط خروج احتمالی هم معلوم نیست . نه طرف اروپایی و نه طرف انگلیسی میداند که چه پیش خواهد آمد. و من فکرمیکنم این نامه هم همین سردرگمی را میگوید.

در عمل البته همه طرفها به خصوص دانشگاهها خود را آماده میکنند که کمترین اسیب به دانشجوها/اساتید و پروژه ها وارد شود.

موفق باشید

ممنون از نظرتون.
    حالا که شرایط مهیا هست من یه سوال دیگه از شما و بقیه بچه ها بپرسم.

برای رشته gender studiesاراسموسGEMMA میخام اپلای کنم و بهشون ایمیل زدم که کی زمان اپلای شروع میشه .اونام ایمیل زدند که ما هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردیم.فقط گفتند اخرای سال میلادی هستش. چرا هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردند .مگه نباید همه با هم شروع بشن از ماه اکتبر? این چه جوریه که هنوز مشخص نکردند؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

من با Gemma به طور خاص اشنا نیستم .

در کلیت ولی پروژه های اراسموس نسبتا پیچیده هستند. از یک طرف پروژه پژوهشی در قالب اهداف کلی اتحادیه که میتواند زوایای عملی/ اقتصادی / اجتماعی / سیاستگذاری... داشته باشد باید تعریف شوند که کار انطباق پروژه با کلیت هدف در جای خودش جدا مشکل است. از دیگر پروژه ها کنسرسیومی انجام میشود که عموما مستلزم کار چندین دانشگاه در چند کشور مختلف در قالب تیمهای پروهشی متعدد است. این شکل از کار هماهنگی بین همه واحدها را میطلبد که کار خیلی مشکلی است. بعد مسایل مالی کار هست و اینکه کدام واحد به کی و چه وقت گزارش میدهد و کلی ریزه کاریهای دیگر...

همه اینها کار را پیچیده میکند. به خصوص اگر شما به پروژه ای که تازه تعریف شده بخواهید وارد شوید. پروژه هایی که چند سال است شروع شده اند روی روال افتاده اند ولی برای جدیدها خیلی مشکلات ممکن است پیش بیاید و دانشگاهها و اساتید که مجری پروژه هستند تا حدی سردرگم باشند.

HTH

ممنون از نظرتون.
    حالا که شرایط مهیا هست من یه سوال دیگه از شما و بقیه بچه ها بپرسم.

برای رشته gender studiesاراسموسGEMMA میخام اپلای کنم و بهشون ایمیل زدم که کی زمان اپلای شروع میشه .اونام ایمیل زدند که ما هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردیم.فقط گفتند اخرای سال میلادی هستش. چرا هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردند .مگه نباید همه با هم شروع بشن از ماه اکتبر? این چه جوریه که هنوز مشخص نکردند؟

Keep Calm and APPLY ON

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اراسموس رشته ی مطالعات جنسیت GEMMA از 16 دسامبر تا 2 فوریه برای اپلای کردن ازاده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)