صفحه 20 از 163 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1111
    آقا من یه حماقتی کردم که تا مدتها خودم رو نخواهم بخشید. :'(
    راستش من برای nebcc توی Reading اقدام کردم (Erasmus Mundus). ولی...ولی بعد این همه وقت که app رو فرستادم و تموم شده یادم اومده که یادم رفته اسکن مدارک و ریز نمرات دانشگاهی رو به اندازه قابل خواندن تبدیل کنم. الان به صورتیه که باید 300% زوم کنن تا بتونن بخوننشون!! :'( :'( :'( :'(
    فقط از شما دوستان خواهش میکنم که به خاطر این کار ملامتم کنید و اگر فکر میکنید که هنوز امیدی هست بهم بگید خواهشاً.
    ممنونم.
    that cant even be called a problem! as long as your documents can be read, I don't think there's anything to worry about, be happy
    I believe that God does not play dice. _____(Albert Einstein) _____q

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_da
    that cant even be called a problem! as long as your documents can be read, I don't think there's anything to worry about, be happy
    [b]
    Dear Mahdi_da
    Thank you so much for your console . but, i guess they would print all the documents directly, and there is no review on them by computer applications. is it right?
    :-\ ???

آقا من یه حماقتی کردم که تا مدتها خودم رو نخواهم بخشید. :'(
    راستش من برای nebcc توی Reading اقدام کردم (Erasmus Mundus). ولی...ولی بعد این همه وقت که app رو فرستادم و تموم شده یادم اومده که یادم رفته اسکن مدارک و ریز نمرات دانشگاهی رو به اندازه قابل خواندن تبدیل کنم. الان به صورتیه که باید 300% زوم کنن تا بتونن بخوننشون!! :'( :'( :'( :'(
    فقط از شما دوستان خواهش میکنم که به خاطر این کار ملامتم کنید و اگر فکر میکنید که هنوز امیدی هست بهم بگید خواهشاً.
    ممنونم.
    سلام
    نگران نباش مشکلی پیش نمیاد، اگه خیلی برای خوندن مشکل داشته باشن، نهایت بهت میل میزنن و میگن که دوباره اسکن کن و بفرست، در ضمن شما هاردکپی هم فرستادی یا فقط همون بوده؟
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    نگران نباش مشکلی پیش نمیاد، اگه خیلی برای خوندن مشکل داشته باشن، نهایت بهت میل میزنن و میگن که دوباره اسکن کن و بفرست، در ضمن شما هاردکپی هم فرستادی یا فقط همون بوده؟
    سلام آقا آرش،
    راستش از اونجایی که ازم فعلاً هارد کپی نخواسته بودن براشون نفرستادم چیزی.
    ولی چقدر شماها همتون خوبین! خواهر من که انگلیس درس خونده انقدر دعوام کرد سر این موضوع و گفت که از اونجاییکه اینا میخوان پول خیلی زیادی برا این برنامه سرمایه گذاری کنند، و نفرات خیلی زیادی هم apply کردن، دنبال کوچکترین اشتباهی از یه نفر توی application میگردن تا سریع ریجکتش کنن. ولی با این صحبت هایی که شما دوستان میفرمایید انگار انقدرها هم سخت گیر نیستند!
    امید به خدا

سلام آقا آرش،
    راستش از اونجایی که ازم فعلاً هارد کپی نخواسته بودن براشون نفرستادم چیزی.
    ولی چقدر شماها همتون خوبین! خواهر من که انگلیس درس خونده انقدر دعوام کرد سر این موضوع و گفت که از اونجاییکه اینا میخوان پول خیلی زیادی برا این برنامه سرمایه گذاری کنند، و نفرات خیلی زیادی هم apply کردن، دنبال کوچکترین اشتباهی از یه نفر توی application میگردن تا سریع ریجکتش کنن. ولی با این صحبت هایی که شما دوستان میفرمایید انگار انقدرها هم سخت گیر نیستند!
    امید به خدا
    سلام
    اگه خیلی نگرانید تماس تلفنی بگیر و بگو که اگه کیفیت اسکن های فرستاده شده مناسب نباشه چی میشه.
    ولی ایشالله که به این دلیل ریجکت نمیشید. ولی همینطور که خواهرتون گفته رقابت ها خیلی شدیده ...

موفق باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member itmanager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام به همگي

بچه ها كسي تا حالا جواب گرفته؟ نتيجه اپلايتون معلوم شد؟ اگه اره اطلاع بدين تا بقيه هم اميدوار بشن
    عده ای بزرگ زاده می شوند، عده ای بزرگی را بدست می اورند و عده ای بزرگی را بدون آنکه بخواهند با خود دارند. "شکسپیر"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

بعید میدونم به این زودی ها جواب بدن، برنامه شما کی نوشته جواب میدن، یا اصلا اشاره نکرده؟ تو یکی از برنامه هایی که من apply کردم نوشته وسطای march حالا notify می کنن. فکر کنم باید یه یک ماهی یا بیشتر منتظر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager
    سلام به همگي

بچه ها كسي تا حالا جواب گرفته؟ نتيجه اپلايتون معلوم شد؟ اگه اره اطلاع بدين تا بقيه هم اميدوار بشن
    ببین کلا به برنامتونم بستگی داره ولی مثلا مال ما از 4 فوریه جوابا معلومه. فقط منتطرن تا 15 فوریه که وقت دادن اصل مدارک بیه تطبیق بدن با اونایی که از طریق اینترنت فرستادید.
    مثلا تو برنامه ما ایرانی قبول نشده ولی 3 تا تو لیست رزرو هستند. البته چون از فردا تا 4 شنبه هم جلسه cordinatorها تو بروکسل برگزار می شه به احتمال زیاد پنج شنبه با حمعه یا نهایتا هفته دیگه جواب های خیلی ها می آد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

aussie جان،
    خوب لا اقل بگید که شما چه برنامه ای هستید که حداقل اونایی که هم رشته شما هستن از نگرانی در آن دیگه.

1 هفته صبر کنید بهتون خبر می دن. ما همه رفتیم پیش cordinator بهمون گفت از هر کشور چند نفر قبول شده ولی کلی توصیه کرد که به کسی نگید تا نتایج نهایی بشه.
    ولی واسه اینکه حالتون بهتر شه لدونید که تا رزرو 10-15هم می تونن بیان چون خیلی جابجایی تو لیست ها هست و خیلی ها انصراف می دن. از طرفی چون اتحادیه اروپا اسپانسرتونه ویزا خیلی سریع داده می شه مثلا ما اینجا یکی از ایران داریم که 3 هفته مونده به شروع برنامه تازه بهش گفتن که بیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)