صفحه 56 از 163 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

Hello
    Do you know if this possibility would offer to Msc.Student or not? As I am in 2nd semester of Msc
    And may I kindly ask you to connect me with your friend ?!?!
    Regards,
    Sanaz

Junior Member

سلام به دوستان
    من 12 سال پيش ليسانس علوم سياسي را با معدل 28/16 از دانشگاه آزاد گرفتم. چند روزي هست كه متوجه شدم بورسي بنام erasmus mundus وجود دارد كه براي فوق ليسانس بورسيه مي كند و تمام هزينه زندگي را مي دهد. آيا اين قضيه صحت دارد؟ اگر درست است چه شرايطي دارد؟ به رشته من مي خورد؟ من چطوري و چگونه مي توانم اقدام كنم؟ از كجا شروع كنم؟ چيكار بايد بكنم؟
    لطفا يك بزرگوار توضيح دهد تا متوجه شوم. خواهش مي كنم نگيد برو به فلان سايت .يكنفر برام واضح توضيح دهد. بسيار سپاسگزار خواهم بود.
    ادادتمند مانيما

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manima نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من 12 سال پيش ليسانس علوم سياسي را با معدل 28/16 از دانشگاه آزاد گرفتم. چند روزي هست كه متوجه شدم بورسي بنام erasmus mundus وجود دارد كه براي فوق ليسانس بورسيه مي كند و تمام هزينه زندگي را مي دهد. آيا اين قضيه صحت دارد؟ اگر درست است چه شرايطي دارد؟ به رشته من مي خورد؟ من چطوري و چگونه مي توانم اقدام كنم؟ از كجا شروع كنم؟ چيكار بايد بكنم؟
    لطفا يك بزرگوار توضيح دهد تا متوجه شوم. خواهش مي كنم نگيد برو به فلان سايت .يكنفر برام واضح توضيح دهد. بسيار سپاسگزار خواهم بود.
    ادادتمند مانيما
    سلام،
    این قضیه صحت دارد، شما حد اکثر تا سه رشته از رشته هایی که در سایت زیر آمده است رو می تونید انخاب کنید،
    http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mu...courses_en.php
    هر رشته مراحل و مدارک مخصوص به خودش رو نیاز داره که در سایت بالا اطلاعات مورد نیاز برای اقدام برای هر رشته دقیقا آمده است.

سلام
    آیا برنامه اصلی بورس اراسموس هم مثل برنامه جانبی EM8 گروه بندی داره؟
    مثلا من که دانشجو نیستم و می خوام برای مستر اپلای کنم برای هرکدوم از دوره ها می تونم درخواست بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    سلام
    آیا برنامه اصلی بورس اراسموس هم مثل برنامه جانبی EM8 گروه بندی داره؟
    مثلا من که دانشجو نیستم و می خوام برای مستر اپلای کنم برای هرکدوم از دوره ها می تونم درخواست بدم؟
    You are free to choose any program you like, up to 3 programs,
    The only consideration is that whether you are from a European country or not.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

لام
    من تقريبا همه ي صفحات رو خوندم. اما يه خورده هنوز گنگم و نتونستم كاملا سر در بيارم.اگه سوالام تكراري در اومد شرمنده ديگه.با اين اينترنت فكستني 2روز 2ساعت طول كشيد تموم كنم.خسته شدم ديگه.
    چند نفر گفتم كه حتما بايد مدرك ليسانس داشته باشيم و مثلا كسي كه ترم7باشه نمي تونه اپلاي كنه. البته يكي گفته برنامه ها با هم فرق داره.
    من قصد اپلاي براي SELECT رو دارم كه تو سايت دانشگاه KTH كه سال اول اونجاست.يعني تو pdf اين برنامه سايت اين دانشگاه رو گذاشته بودن و دانشگاه هاي تورين وهلسينكي و كاتالونيا رو پارتنر اعلام كرده بودن. سوال اولم اينه كه من مي خوام اپلاي كنم بايد از طريق دانشگاه KTH اقدام كنم؟ كورديناتوري كه ميگن تو سوئد هست و بايد ويزاي سوئد رو بگيرم؟
    سواله دومم در مورد سال اپلاي هست. تو pdf كه تو سايت اراسموس هست حرفي در موردش نزده. اما تو سايت KTH نوشته كه دانشجو هاي سال اخر هم مي تونن اپلاي كنن. اينم متنش. درست فهميدم ديگه!
    e applicant should have a completed bachelor’s degree in Physics, Chemistry or Engineering (e.g. Mechanical Engineering, Chemical Engineering or Electrical Engineering) encompassing a minimum of 180 ECTS credits or equivalent academic qualifications from an internationally recognized university (listed in the latest edition of the International handbook of universities). The applicant should furthermore have taken at least 10 ECTS credits in the area of thermal science (e.g. fluid dynamics, thermodynamics, heat transfer). The average grade must be at least 67% of the scale maximum.Students in their final year of undergraduate education may also apply and can, if considered qualified, receive a conditional offer. If this applies to you, you should include a written statement from the degree administration’s office (or equivalent department), confirming that you are enrolled on the final year of your education and giving your expected completion date. If you receive a conditional offer, you should present your degree certificate to the Admissions Office before enrollment at the latest.
    بعد اينكه ايا شانش كسايي كه درسشون تموم شده بيشتر از ماهاست كه ترم 7 مي خوايم اپلاي كنيم؟ مثلا مني كه معدل تا ترم 6 من 18.20 هست با كسي كه ليسانسو كامل داره اما معدل 16 هست امتياز بالاتري داريم؟يا امتياز اون بالاتره؟
    كلا ميشه با معدل 18.50 اميد داشت براي گرفتن اين بورس؟ البته اينم بگم رشتم الكترونيكه و براي برنامه SELECT مي خوام اپلاي كنم.
    و اخرين سوالم اينه كه مني كه مدرك كامل ندارم بايد گواهي بگيرم ديگه؟درسته؟ حالا چي بايد توش بنويسم؟ بگم تا اخر سال تحصيلي امسال فارغ التحصيل ميشم؟ تو قسمتي كه ميگه معدل رو بنويس چي بايد بنويسم؟ بگم تا ترم 6 معدلم انقدره؟

شرمنده يه خورده زياد شد.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    لام
    من تقريبا همه ي صفحات رو خوندم. اما يه خورده هنوز گنگم و نتونستم كاملا سر در بيارم.اگه سوالام تكراري در اومد شرمنده ديگه.با اين اينترنت فكستني 2روز 2ساعت طول كشيد تموم كنم.خسته شدم ديگه.
    چند نفر گفتم كه حتما بايد مدرك ليسانس داشته باشيم و مثلا كسي كه ترم7باشه نمي تونه اپلاي كنه. البته يكي گفته برنامه ها با هم فرق داره.
    من قصد اپلاي براي SELECT رو دارم كه تو سايت دانشگاه KTH كه سال اول اونجاست.يعني تو pdf اين برنامه سايت اين دانشگاه رو گذاشته بودن و دانشگاه هاي تورين وهلسينكي و كاتالونيا رو پارتنر اعلام كرده بودن. سوال اولم اينه كه من مي خوام اپلاي كنم بايد از طريق دانشگاه KTH اقدام كنم؟ كورديناتوري كه ميگن تو سوئد هست و بايد ويزاي سوئد رو بگيرم؟
    سواله دومم در مورد سال اپلاي هست. تو pdf كه تو سايت اراسموس هست حرفي در موردش نزده. اما تو سايت KTH نوشته كه دانشجو هاي سال اخر هم مي تونن اپلاي كنن. اينم متنش. درست فهميدم ديگه!
    e applicant should have a completed bachelor’s degree in Physics, Chemistry or Engineering (e.g. Mechanical Engineering, Chemical Engineering or Electrical Engineering) encompassing a minimum of 180 ECTS credits or equivalent academic qualifications from an internationally recognized university (listed in the latest edition of the International handbook of universities). The applicant should furthermore have taken at least 10 ECTS credits in the area of thermal science (e.g. fluid dynamics, thermodynamics, heat transfer). The average grade must be at least 67% of the scale maximum.Students in their final year of undergraduate education may also apply and can, if considered qualified, receive a conditional offer. If this applies to you, you should include a written statement from the degree administration’s office (or equivalent department), confirming that you are enrolled on the final year of your education and giving your expected completion date. If you receive a conditional offer, you should present your degree certificate to the Admissions Office before enrollment at the latest.
    بعد اينكه ايا شانش كسايي كه درسشون تموم شده بيشتر از ماهاست كه ترم 7 مي خوايم اپلاي كنيم؟ مثلا مني كه معدل تا ترم 6 من 18.20 هست با كسي كه ليسانسو كامل داره اما معدل 16 هست امتياز بالاتري داريم؟يا امتياز اون بالاتره؟
    كلا ميشه با معدل 18.50 اميد داشت براي گرفتن اين بورس؟ البته اينم بگم رشتم الكترونيكه و براي برنامه SELECT مي خوام اپلاي كنم.
    و اخرين سوالم اينه كه مني كه مدرك كامل ندارم بايد گواهي بگيرم ديگه؟درسته؟ حالا چي بايد توش بنويسم؟ بگم تا اخر سال تحصيلي امسال فارغ التحصيل ميشم؟ تو قسمتي كه ميگه معدل رو بنويس چي بايد بنويسم؟ بگم تا ترم 6 معدلم انقدره؟

شرمنده يه خورده زياد شد.
    سلام دوست عزیز
    من هم ترم هفت هستم و مدرکم هم آماده نیست. به همین خاطر چند بار میل زدم(البته ذکر کنم منظورم اون یکی که مال ه ایران و عراق و یمن هست) و قضیه رو متوجه شدم و اونم این شد که ما ریجکت نمی شیم اما خب اولویت با فارغ التحصیل ها هست. بعد جالبه به من گفتن حتی اگه دو ماه دیگه هم فارغ التصیل میشی بازم اولویت با فارغ التحصیل هاست!
    اما
    واسه اون یکی نوع دیگه که همین تاپیک مربوط بهش هست، باید بگم تو رشته هایی که مربوط به من بوده واضح اعلام کردن که اگه فارغ التحصیل نیستید نامه رسمی از دانشگاه برامون بفرستید.

و در مورد سوال اولتون، تا اونجایی که میدونم یک آنلاین اپلیکشن داره و یک آپلود مدراک و فرستادنشون به یک آدرس ایمیل! ارتباط مستقیمی هم با دانشگاه نداره. البته این یکی با اونی که ماله ایران و عراق و یمن هست یکم فرق داره پروسش.
    راستی معدلتون خیلی عالیه! البته خوشبختانه یا متاسفانه معدل تنها فاکتور واسه بورسیه نیست. با یکی از دانشجوهایی که پذیرش گرفته صحبت کردم میگفت روی انگیزه نامه و توصیه نامه خیلی حساسن!
    ان شاءالله هممون هر چی به صلاحمونه...

موفق باشید.
    Life is too good to complain!

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنون M.rosa عزيز. پس خدا رو شكر مشكلي نداره بابت ترم 7 بودن. البته تو سايتم همينو نوشته بود
    اما منم همين فكرو مي كنم كه اونايي فارغ التحصيل شدن شانس بيشتري دارن.
    اخه تو PDF اين برنامه تمام ادرس ايميل و وب سايتي كه داده براي دانشگاه KTH هست. تو يه جايي ديگه از همين تاپيكم گفته بودن كه انگار دانشگاهي كه ساله اول توش دوره برگذار ميشه نقش داره تو انتخاب دانشجو. نظرتون راجب اين چيه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ممنون M.rosa عزيز. پس خدا رو شكر مشكلي نداره بابت ترم 7 بودن. البته تو سايتم همينو نوشته بود
    اما منم همين فكرو مي كنم كه اونايي فارغ التحصيل شدن شانس بيشتري دارن.
    اخه تو PDF اين برنامه تمام ادرس ايميل و وب سايتي كه داده براي دانشگاه KTH هست. تو يه جايي ديگه از همين تاپيكم گفته بودن كه انگار دانشگاهي كه ساله اول توش دوره برگذار ميشه نقش داره تو انتخاب دانشجو. نظرتون راجب اين چيه
    سلام
    عذر میخوام منظورتون از نقش داشتن دانشگاه سال اول تو انتخاب دانشجو متوجه نشدم. فقط میدونم که شما باید حواستون باشه کدوم دانشگاه ها اولویت داره براتون، مثلا اگه فرانسوی یا آلمانی بلد نیستین، سال اول فرانسه یا آلمان(در صورت اینکه این کشورها با KTH سوئد همکاری میکنن) رو انتخاب نکنید و بذارین واسه سال دوم. حالا بازم اگه سوالتون چیز دیگه ای بود ببخشید که پاسخم مربوط نبود چون نفهمیدم منظورتون رو.
    Life is too good to complain!

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    ببينيد تو اون pdf رشته هايي كه تو سايت اصلي اراسموس هست و برنامه ها و رشته ها رو اونجا داره تو اون pdf دانشگاه اصلي دانشگاه KTHاست.يعني خودش نوشته كه سال اول بايد سوئد برين.فكر نكنم سال اول رو انتخابي برام گذاشته باشه. سوالم اينه كه با توجه به اينكه سال اول برنامه تو kth برگذار ميشه و با توجه به اينكه تمام اطلاعات اعم از ادرس وب سايت و ايميل ها براي kthهست تو اون pdf ايا دانشگاه سوئدي تو پذيرش من نقشي داره يا اصلا اتباطي نداره.يا مثلا يه نهادي ديگه ارزيابي مي كنه و دانشگاه سوئدي فقط مسئوليت اموزش رو داره؟
    مداركي رو كه ميگين بايد بفرستيم بايد به همون ايميلي كه تو pdfهست بفرستيم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)